Przegląd katalogu
- 77 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 77 wyników
Przeglądaj private school w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 77 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 3,361 opinii i ocen.
“Z całego serca polecam zajęcia z programowania organizowane przez Zatokę Kodu! Moje dziecko chodzi do klasy 2 i od kilku miesięcy z radością uczęszcza na te lekcje w swojej szkole. Zajęcia są świetnie prowadzone – dzieci uczą się przez zabawę, tworzą własne gry i animacje, a przy tym rozwijają logiczne myślenie i koncentrację. Prowadzący mają bardzo dobre podejście do najmłodszych – są cierpliwi, uprzejmi i potrafią zainteresować nawet te dzieci, które nigdy wcześniej nie miały styczności z komputerami. Syn często opowiada w domu, co udało mu się stworzyć, i nie może się doczekać kolejnych spotkań. Dla mnie jako rodzica to też duża wygoda – zajęcia odbywają się bezpośrednio w szkole, więc nie muszę organizować dodatkowego dojazdu. Widać, że firma dba o jakość i dobrą atmosferę.”
“Skończyłam tą szkołę 2 lata, obecnie się uczę w innej. I powiem że lepszej szkoły niż TEB nie było, nie ma i nigdy nie będzie. Nauczyciele są wspaniałe, Pani Justyna Dąbrowska, Pani Justyna Przybylska, Pani Marta Szymańska. Wielkie podziękowania za ogromną wiedzę, która się sprawdziła w zawodzie. Sekretariat - zawsze pomocny i miły, w stanie rozwiązać wszystkie problemy. Bardzo dziękuję i polecam od całego serca.”
“Syn chodzi już dłuższy czas do przedszkola i jest na prawdę bardzo zadowolony i my jako Rodzice również. Są organizowane wycieczki, panie bardzo zaangażowane w swoją pracę, duży plac zabaw, świetny kontakt Rodzic-Przedszkolanka u syna w grupie jest p. Magda i p. Monika. Także bardzo polecam tą placówkę ❤️”
“Najlepsza szkoła, najlepsi absolwenci :D”
“Szkoła super! Pan dyrektor bardzo sympatyczny. Wg mojego dziecka, które uczęszczało do szkoły - wspaniałe podejście ze strony nauczycieli, poziom nauczania wysoki, ciekawe i atrakcyjne metody nauczania (również w czasie zdalnej nauki). Jako rodzic polecam serdecznie!”
“Bardzo profesjonalne podejście do ucznia i rodzica. Byliśmy z synem aplikować do I kl LO. Rozmowa z Panią Dyrektor wyjaśniła wszelkie wątpliwości, szkoła zadbana, wysoki standard nauczania, wyniki bardzo dobre, a czesne nie jest wygórowane, naprawdę. Sama chetnie jeszcze raz pochodziłabym do takiej szkoły, a wiem co mówię:)”
“Bardzo dobra szkoła. Nauczyciele z powołania.”
“Filip to świetny nauczyciel, po pierwszych minutach można wyczuć że Deskorolka to jego całe życie i pasja którą chce przekazywać komu się tylko da :) Bardzo duża piątka za twoje wszystkie porady ! ! !”
“Sprawnie i szybko udało się ustalić termin. Instruktor bardzo sympatyczny. Zajęcia odbywały się w przyjemnej atmosferze.”