Przegląd katalogu
- 994 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 994 wyników
Przeglądaj pedicure w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 994 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 54,958 opinii i ocen.
“Polecam! Profesjonalne zabiegi na twarz i ciało!”
“Bardzo polecam, profesjonalne podejście, mój West po wizycie przepiękny.”
“Polecam, p. Justyna jest otwarta na mnóstwo pomysłów i zawsze udaje się wymyślić coś, co mi się podoba a jest możliwe do wykonania ^^ (zdjęcie zrobione ponad tydzień po wizycie)”
“Polecam. Salon bardzo ładny, atmosfera bardzo przyjazna a szkolenie prowadzone profesjonalnie i rzetelnie przez panią Nikolette, która widać że robi to z pasją i zaangażowaniem.”
“Paznokcie robione są bardzo dokładnie. Zawsze jestem zadowolona. Polecam z całego serca!”
“Miły praktykant jest z kim pogadać , polecam”
“Chodzę na rzęski do Pani Gosi od 3 lat i jeszcze ani razu się nie zawiodłam. To jedyny salon po którym nie szczypią mnie oczy, produkty są super, delikatność i pełen profesjonalizm. Brakuje tak doświadczonych osób. Serdecznie polecam ❤️”
“Usługa wykonana przez panią Olene- najwyższej jakości! Jestem bardzo zadowolona, pani Olena to przemiła osoba, bardzo uważnie słuchała i potrafiła doradzic w punkt! Paznokcie są sliczne, na pewno będę wracać oraz polecać innym. Serdecznie dziękuję!”
“Ciekawa oferta zabiegów pielęgnacyjnych jak i z zakresu medycyny estetycznej. Polecam zabiegi u Pani Aleksandry bardzo miła i kompetentna kosmetolog. Jedyne do czego można się przyczepić to mało miejsc parkingowych i za głośna muzyka z radia w gabinecie.”
“Bardzo dobrze zrobione paznokcie Świetna obsługa Gorąco polecam ten salon”
“Super ekipa z indywidualnym podejściem do klienta.”
“Pani Fryzjerka bardzo dokładna, widać że jest profesjonalistką w tym co robi. Ceny umiarkowane. Polecam.”
“Jestem bardzo zadowolona. Wybrałam ofertę przedłużania paznokci + zdobienie u Pani Weroniki. Była bardzo pomocna w doborze zdobienia oraz bardzo sympatycznie się rozmawiało. Mimo, że wizyta troszkę trwa to czas minął szybko i przyjemnie. Polecam!”
“Polecam! Makijaż wieczorowy wyglądał pięknie nawet nad ranem kolejnego dnia. Profesjonalnie wykonany.”
“Polecam salon. Jestem zadowolona z efektu końcowego, paznokcie bardzo ładnie wykonane.”
“Świetny salon kosmetyczny. Paznokcie tytanowe super wykonane. Ogromny wybór kolorów. Polecam serdecznie !”
“Rewelacyjne miejsce ogromna dawka wiedzy !”
“Jestem zadowolona z usługi! Stylistka potrafi zadowolić swoje klientki z wykonywanych usług. Cenię sobie miłą, sympatyczną atmosferę w czasie zabiegu. Polecam.”
“Polecam , profesjonalistka w swoim fachu :-)”
“Bardzo pozytywna atmosfera. Pani dokładnie wyjaśniła Ci będzie robione, ile będzie trwać i jak postępować dalej. Byliśmy w sprawie wrastającego paznokcia. Serdecznie polecam”
“Pani Nina jest tak sympatyczną i zdolną osobą, że każda wizyta to przyjemność :) Polecam z całego serca, rzęsy zawsze są przepiękne i idealnie zrobione!”
“Dziś byłam 1 raz na pedicure i jestem pod wrażeniem pełen profesjonalizm, dokładnie ,po prostu piękne paznokcie Pani Ola mi zrobiła na pewno wrócę polecam szczerze”
“Moje ulubione miejsce na mani i pedi. Chodzę od lat i polecam wszystkim”
“Polecam bardzo. Po zabiegu jestem bardzo zadowolony efektu pracy.”
“Super salon, bardzo miła obsługa, pełen profesjonalizm, parking w pobliżu. Jeden z najlepszych w mieście.”
“Z całego serca polecam każdemu Studio Urodu Yumiko. Pani Katarzyna to prawdziwa profesjonalistka z ogromną wiedzą. Dokładnie tłumaczy co i dlaczego robi, a także skutecznie radzi jak zadbać o siebie. Wizyty zawsze są prowadzone w miłej atmosferze, a zabiegii przeprowadzane są z niezwykłą starannością.”
“Jeden z najlepszych salonów w Krakowie, polecam”
“Jestem zachwycona sprawną obsługa, faktem, że salon posiada miejsca parkingowe i chętnie je udostępnia oraz odpowiada na potrzeby młodych mam! Mam perfekcyjnie zrobione paznokcie przez panią Marię, a należę do tych wymagających… ;) pozdrawiam!”
“Moja ulubiona fryzjerka. Zawsze profesjonalnie. Polecam”