Przegląd katalogu
- 994 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 994 wyników
Przeglądaj pedicure w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 994 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 54,958 opinii i ocen.
“Jestem stałą klientką salonu od początku jego powstania. Korzystałam z różnych zabiegów zarówno na twarz, jak i na ciało. To co wyróżnia ten gabinet, to dbałość o klienta w każdym calu. Bardzo szczegółowo przeprowadzane wywiady, żeby zminimalizować jakiekolwiek ryzyko i dobrać zabieg idealnie do potrzeb. Przypominanie i pilnowanie przestrzegania zaleceń przed i po zabiegu. Kosmetolog Dominika tak dobrała mi zabiegi (jak i pomogła dobrać odpowiednie kosmetyki!), że udało się wyprowadzić moją bardzo kapryśną i niełatwą cerę na prostą. Naprawdę mocno polecam!”
“Jestem bardzo zadowolona z usługi jaką wykonala pani Beata. Trafiłam do pani Beatki z poleceń. Wykonała koloryzacje dokładnie taką jak chciałam, dodam, ze nie miala łatwego zadania, poniewaz musiała poprawiac włosy po wczesniejszej, nieudanej koloryzacji w innym salonie. Cena bardzo przystępna. Z pewnością jeszcze wrócę do Akademii Piękna. :)”
“Polecam przeklinanie uszu u dzieci w tym miejscu. Szybko, bezboleśnie i sympatyczna obsługa. Koszt z kolczykami to 130 zł.”
“Pani Iwona rewelacyjnie dobiera kształt i kolor brwi do urody. Słucha uważnie i stawia na pierwszym miejscu preferencje klientki dzieląc się jednocześnie swoją koncepcją i uwagami. Jestem BARDZO ZADOWOLONA!!! To moja pierwsza wizyta i widząc efekt postanowiłam zostać klientką Pani Iwony - ma wyczucie, jest profesjonalna a zarazem w naturalny sposób swobodna i przyjazna a do tego posiada rewelacyjnie wyważony gust. Szczerze polecam.”
“Idealnie zrobione pazurki, świetna atmosfera, idealna czystość (autoklaw, jednorazowe przybory). Od ponad dwóch lat robię paznokcie u p. Agnieszki i nie mam żadnych zastrzeżeń.”
“Korzystam z usług tego gabinetu i jestem bardzo zadowolona. Obsługa miła i uśmiechnięta. Szczególnie polecam Panią Asię. To profesjonalistka z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Widzi i już wie jaki zabieg dobrać aby poprawić kondycję mojej skóry, zawsze z oczekiwanym efektem. Polecam to miejsce z całego serca.”
“Najlepszy salon w Krakowie albo nawet i w Polsce! ❤️ długo szukałam salonu, który będzie mi odpowiadał w 100 procentach, atmosfera i podejście przekochanej Pani przerosło moje oczekiwania :) bardzo profesjonalne podejście, rzetelna opinia, za każdym razem wychodzę zadowolona i przede wszystkim widzę EFEKTY! BARDZO GORACO POLECAM ❤️”
“Korzystam z usług tego gabinetu i jestem bardzo zadowolona. Obsługa miła i uśmiechnięta. Szczególnie polecam Panią Asię. To profesjonalistka z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Widzi i już wie jaki zabieg dobrać aby poprawić kondycję mojej skóry, zawsze z oczekiwanym efektem. Polecam to miejsce z całego serca.”
“Zdecydowałam się na zabieg usuwania brodawek na twarzy. Dermatolodzy nie chcieli się podjąć zabiegu ( za blisko oka, za mocno ukorzenione) a Pani Wiola bez zastanowienia wypaliła wszystkie 7 sztuk! Zdecydowanie polecam salon. Na pewno tam wrócę i skorzystam z innych rewelacyjnych zabiegów w tym salonie!”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym salonie fryzjerskim! Kolor wyszedł pięknie, dokładnie taki, jak chciałam. Włosy są błyszczące i wyglądają zdrowo.”
“Polecam dla starszych i młodszych.”
“Co prawda byłam roku temu, ale serdecznie polecam Pana Adama :) Świetny fryzjer!”
“2 razy odwiedziłam salon i nigdy mnie nie zawiódł chodź P. Paulina miała nie lada wyzwanie by ogarnąć to co miałam na głowie :) zakład czysty miły i przyjemny :) Obsługa rewelacyjna :) więc z czystym sumieniem mogę go polecić :) produkty na 5 + obsługa na 5+ talent i umiejętności pań na 5+ szczególnie P. Pauliny która się ze mną męczyła :) Polecam Polecam Polecam! :)”
“Świetna atmosfera i profesjonalne podejście do klienta.”
“Pani Ewelina to genialna fryzjerka! Nie tylko wykona świetną fryzurę, ale i doradzi jak o nią dbać :)”
“Świetne miejsce, które poleciłam już wszystkim moim bliskim :) Chodzę na manicure, bywałam już u różnych dziewczyn i zawsze jestem zachwycona efektem. Paznokcie trzymają się u mnie pięknie trzy tygodnie, a wizyty zawsze są czystą przyjemnością. W NPlace pracują naprawdę kochane osoby, pełne pasji i kultury osobistej. Przy każdej wizycie dziewczyny proponują kawkę lub herbatę, zawsze chętnie pomogą w wyborze (ostatnio doradzono mi w wyborze manicure na wesele i był to w dziesiątkę!), a przy tym nie naciskają na rozmowę, jak to bywa w niektórych salonach. Na duzy plus też dostępność tv i filmów na Netflixie, pełen komfort!”
“Po pierwszej wizycie w salonie Pazmanii mogę śmiało stwierdzić, że jest to miejsce do którego będę z przyjemnością regularnie wracała. Piękne i czyste wnętrze, przyjemna atmosfera, ale co najważniejsze - manicure wykonany sprawnie i bardzo starannie. Pani Agata jest przemiła, potrafi doradzić w kwestii doboru kształtu paznokcia i koloru lakieru, a swoją pracę wykonuje perfekcyjnie. Miejsce godne polecenia dla osób, które szukają świetnie wykonanej usługi w dobrej cenie. Dodatkowo właścicielka dba o bezpieczeństwo (rękawiczki, maseczki, środki dezynfekujące). Szczerze polecam!”
“Niezmiennie od ponad 6 lat robię w Magji najlepsze paznokcie w Krakowie. Jakość usług zawsze jest na najwyższym poziomie – mani i pedi trzymają się perfekcyjnie do kolejnej wizyty. Dziewczyny pracują tylko na wysoko jakościowych produktach, mają ogromne wyczucie estetyki i potrafią wykonać zarówno klasyczne stylizacje, jak i najbardziej skomplikowane wzory. Profesjonalizm, czystość i super atmosfera – wszystko, czego można oczekiwać od idealnego salonu ❤️”
“Byłam już 3 raz i zawsze pełna profeska! Jestem z tych co umawiają się na ostatnią minutę i mimo, iż pani Kasia miała dużo klientów udało się jej mnie gdzieś wcisnąć. Pracuje bardzo sprawnie, a przy tym bardzo dokładnie. Polecam”
“Najlepszy salon manicure w Krakowie. Profesjonalne podejście do klienta w miłej atmosferze. Paznokcie hybrydowe zawsze precyzyjnie zrobione i nie odpryskuja,co się często działo po wizycie w innym salonie. Szczególnie polecam Panią Dianę❤️”
“Od dłuższego czasu chodzę do pani Anastazji na manicure i pedicure hybrydowy i jestem bardzo zadowolona! Paznokcie zawsze są pięknie wykonane, dokładnie i z dbałością o każdy detal. Pani Anastazja jest przemiła, profesjonalna i zawsze doradzi w wyborze koloru czy stylu. Serdecznie polecam każdemu!”
“W salonie robiłam makijaż permanentny ust i jestem bardzo zadowolona z efektu, zadowolona byłam już po pierwszym zabiegu, ale profesjonalna Pani Joanna zapowiedziała na korekcie, że ma być idealnie i drogie panie zaufałam i jest idealnie. Wyraźny kontur, cudny kolor i wreszcie mam usta o jakich nawet nie marzyłam. Do salonu trafiłam z polecenia, jestem bardzo zadowolona zarówno z usługi, jak i obsługi, cudowni ludzie tam pracują, szczerze polecam.”
“Polecam! Pani Monika ma ogromną wiedzę. Zabiegi, które proponuje są świetnie dopasowane, kosmetyki wysokiej jakości, a efekty bardzo dobre. Jestem bardzo zadowolona z efektów!”
“Pani Ela to prawdziwa profesjonalistka w swojej dziedzinie świetne podejście do przypadku idealnie dobiera zabiegi polecam !!!”
“Manicure wykonywane przez Panią Maję na najwyższym poziomie. Z taką dokładnością jeszcze się nie spotkałam. Super atmosfera! Ciepłe i przyjazne wnętrze.Bardzo dziękuję:)”
“Serdecznie polecam Viktorie - szkoleniowec z ogromnym sercem, empatią.. nikt nigdy mi tak nie pomógł jak Ona- miałam kontrole z sanepidu i to właśnie dzięki pomocy Viktorii - doświadczenie , dziennik sterylizacji jak i jej zaangażowanie w cały proces przygotowania przed kontrolą przeszedł moje najmniejsze oczekiwania! Dzięki niej kontrola przebiegła pomyślnie- za co bardzo serdecznie jej dziękuje ”
“Daria jest genialnym fachowcem w swojej dziedzinie , jako jednej z nielicznych osób oddaje swoją twarz do zabiegów , a jako osoba która również wykonuje podobny zakres zabiegów , nie oddałabym siebie osobie, do której nie mam zaufania iż wie co robi . Znamy się od wielu lat i niezmiennie moja opina jest pozytywna . Wie co robi , posiada do tego ogromną wiedzę teoretyczna i praktyczną . Dlatego szczerze polecam Darię zarówno jako zabiegowca ale także jako szkoleniowca .”
“Polecam zarówno depilację ( prawie bezbolesna i bez podrażnień ) jak i profesjonalny masaż u Pani Joanny.”
“Polecam !!!!! Pełny profesjonalizm, od 39 lat uczęszczam i korzystam z różnorodnych zabiegów i od samegoi początku jestem bardzo zadowolona. Nie zamieniłabym tego gabinetu na żaden inny :-))”
“Polecam salon, ceny przystepne Pani Dominika to bardzo profesjonalna osoba, która badzo profesjonalnie podchodzi do Klienta. Jestem miłe zaskoczona ♥︎ Z ogromną uwagą słucha i doradza oraz dba o każdy szczegół stylizacji. Paznokcie są piękne oraz dopieszczone. Będę napewno wracała ♥︎”