Przegląd katalogu
- 536 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 63% Ze zdjęciami
Znaleziono 536 wyników
Przeglądaj kościół w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 536 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 159,202 opinii i ocen.
“Szarlotka z lodami 1 klasa. Polecam.”
“Duży kościół ze wspaniałymi kolorowymi sufitami i niesamowitymi łukami. Jestem pod wrażeniem, że był to przystanek Papieża Jana Pawła II podczas jego pierwszej wizyty papieskiej w Polsce w 1979 roku.”
“Bardzo doświadczony, uprzejmy i uczciwy fachowiec polecam bardzo.”
“Dzień dobry jestem Krzychu wiącek chce powiedzieć że szkoła jest super pozdrawiam Krzysiek i Michał wiącek .”
“Serdecznie dziękuję dr Jurkowi za profesjonalnie wkonany zabieg artroskopii kolana, paniom pielęgniarkom za wspaniałą opiekę i troskę, którą otoczyliście mnie podczas mojego pobytu w szpitalu w szczególności Paniom pielęgniarkom z OIOM. Stworzyliście Państwo w szpitalu przyjazną i ciepłą atmosferę, która bardzo mi pomogła w trudnych chwilach. Z wyrazami szacunku i wdzięczności J. W.”
“Prześliczna łazienka z najwyższej półki! coś niesamowitego, pokój miły i spokojny idealny do odpoczynku nawet z dziećmi atrakcji nie brakuje aquapark WIELKI, place zabaw, galerie, fastfoody polecam zobaczyc! z tego miejsca doslownie wszedzie dojdziecie kilkadziesiat minut”
“Wydaje się być dobrą szkołą. Napewno ładnie urządzona.”
“Mam w firmie regały od roku. Zero problemów. Firma godna polecenia”
“Meble wysokiej jakości,solidnie wykonane. Komunikacja z firmą bardzo dobra, kompetentna obsługa. Fachowe doradztwo. Jestem bardzo zadowolona z mebli kuchennych i zabudowy łazienki.”
“Bardzo duży asortyment, dobre ceny, miła obsługa. Polecam!!!”
“Pozytywne zaskoczenie. Hostel jest najprawdopodobniej po remoncie - wszystko ładnie urządzone, wygodne łóżka, bardzo dobrze wyposażona kuchnia, czyste łazienki. Jedyne na minus to mała liczba dostępnych toalet. Natomiast obsługa rewelacyjna. Uprzejmość i uczynność pani Walerii była na 5+. Lokalizacja - lepiej już się nie da.”
“Świetny hotel! Czyste i przestronne pokoje, bardzo wygodne łóżka. Obsługa niezwykle miła i pomocna. Zdecydowanie polecam – chętnie wrócę przy najbliższej okazji!”
“Polecam serdecznie! Wspaniali ludzie :-)”
“Wspaniała apteka! Bardzo pomocna i wspierająca obsługa!”
“Super hurtownia Perfekcyjna obsluga”
“Fajny sklep mozna podejsc po piwko ;)”
“Super atmosfera panie profesjonalistki mile wesołe i umiejące doradzić. A to co mam teraz na paznokciach to dzieło sztuki. Polecam”
“Figura św. Marcina na terenie Winnicy Srebrna Góra.”
“Bardzo miła i fachowa obsługa, szybki serwis i konkretne informacje :)”
“Przytulny pokój, dobra cena, dach z ładnym widokiem, czysta toaleta, bezpłatny szampon i płyn do mycia ciała, bezpłatne ręczniki kąpielowe, bezpłatne śniadanie, 15 zt za usługę prania z suszarką”
“Fantastycznie czysta i świetna lokalizacja w mieście?”
“Bardzo dobrzy fachowcy. Super doradzili piec. Polecam”
“Jestem pod wrażeniem fantastycznego grona pedagogicznego. Nie chodzi nawet o samo zachowanie w szkole ale tez o wysoką kulturę poza jej murami. Raz uciekałem przed policjantami na plantach, gdy nagle zza drzewa ktoś mnie złapał i ukrył. Okazało się, że to mój nauczyciel WF-u, który po lekcjach do późnych godzin nocnych, zbierał puste puszki na mieście. Widząc moje zmęczenie dał mi browara, jednocześnie ubolewając, że nie ma nic do jedzenia, ponieważ wszystko wyżarł mu pewien gruby nauczyciel. Podziękowałem za gościnę i będę mu wdzięczny do końca życia.”
“Od lat leczę zęby w stomedyku z przerwami na prywatne wizyty z ubezpieczenia męża. Zawsze byłam zadowolona. Ale dziś pierwszy raz leczył mnie dr Oleh i jeszcze nigdy nie miałam tak precyzyjnego, skrupulatnego i delikatnego dentysty. Nawet prywatne wizyty wypadają przy tym blado. Rewelacja, polecam.”
“Zawsze świeże owoce i warzywa, ceny konkurencyjne, a Panie przemiłe :)”
“Najlepszy Ginekolog/Onkolog w Polsce.”
“To wspaniała szkoła pełna wspaniałych nauczycieli i uczniów, panuje w niej bardzo przyjazna i serdeczna atmosfera oraz bardzo wysokie standardy nauczania. Te 5 lat, które tam spędziłem, muszą być najlepszymi w moim życiu.”
“Mieliśmy przyjemność nocować w tym hotelu w sierpniu 2025. Hotel znajduje się w spokojnym miejscu, w sporej odległości od głównej ulicy. Jest spokojnie. Pokój i łazienka odnowione, czyste, zadbane. Łóżka wygodne, czyste. Obsługa hotelu, zarówno w recepcji jak i na piętrach bardzo pomocna i przyjazna. Trudno zrozumieć, dlaczego niektórzy dają ocenę zaniżoną. Standard hotelu nie jest bardzo wysoki, hotel reklamuje się jako jednogwiazdkowy i z pewnością oferuje bardzo dobry standard wypoczynku. Trudno oczekiwać od hotelu * standardu hoteli ***** Nie oczekiwaliśmy np. klimatyzacji, lodówki, barku czy room service.”