Przegląd katalogu
- 425 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 65% Ze zdjęciami
Znaleziono 425 wyników
Przeglądaj kindergarten w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 425 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 4,956 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kindergarten z miast takich jak Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Skawina, Oświęcim i innych.
“Z całego serca polecam Green Place. Mój syn uczęszcza tu od roku i widzę, jak bardzo się rozwinął – zarówno emocjonalnie, jak i społecznie. Panie są wykwalifikowane i zaangażowane – każde dziecko jest tu zauważone i otoczone indywidualną opieką. Mój syn potrzebował dużo czasu na adaptacje, ale otrzymaliśmy mega wsparcie od Pani dyrektor i wszystkich Pan tam pracujących dzięki czemu udało się. Panie mają cudowne podejście, pełne cierpliwości i serdeczności. W przedszkolu są organizowane ciekawe zajęcia rozwijające kreatywność i samodzielność – dzieci uczą się przez zabawę, a przy tym czują się bezpiecznie i swobodnie. Dla mnie najważniejsze jest to, że zostawiając dziecko w przedszkolu, wiem, że jest w dobrych rękach. Codzienne relacje z opiekunami i regularna komunikacja sprawiają, że czuję się spokojna. Zdecydowanie polecam!”
“Serdecznie polecam przedszkole Baby Booom przy ul. Wielickiej 107. Fantastyczna kadra z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do Dziecka. Kontakt z placówką, jak i z osobami zarządzającymi bez zarzutu. Miejsce naprawdę godne polecenia, w którym Dzieci są szczęśliwe i zadbane. Córka jest zachwycona przedszkolem, a to najważniejsze! :)”
“Moje dzieci uwielbiają to przedszkole! Kadra opiekunek jest pełna ciepła i profesjonalizmu, dbając o to, aby każde dziecko czuło się wyjątkowo i bezpiecznie. Kolorowe i przyjazne sale są świetnie wyposażone, co sprzyja zabawie i nauce. Przedszkole oferuje bogatą ofertę zajęć dodatkowych, dzięki którym dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania w muzyce, plastyce czy sporcie. Gorąco polecam to przedszkole wszystkim rodzicom – to naprawdę wyjątkowe miejsce!”
“Jak każdy rodzic bardzo obawiałam się jak moje dziecko poradzi sobie w nowym miejscu, ale dzięki przekochanym Ciociom w przedszkolu, córka bardzo szybko się odnalazła i uwielbiała to miejsce. Przedszkole oceniam bardzo dobrze, przede wszystkim za kontakt z rodzicem - każdego dnia wychowawca poświęcał chwilę na rozmowę, oraz za zaangażowanie -dzieci miały organizowanych bardzo dużo zajęć oraz wycieczek.”
“Jak każdy rodzic bardzo obawiałam się jak moje dziecko poradzi sobie w nowym miejscu, ale dzięki przekochanym Ciociom w przedszkolu, córka bardzo szybko się odnalazła i uwielbiała to miejsce. Przedszkole oceniam bardzo dobrze, przede wszystkim za kontakt z rodzicem - każdego dnia wychowawca poświęcał chwilę na rozmowę, oraz za zaangażowanie -dzieci miały organizowanych bardzo dużo zajęć oraz wycieczek.”
“Miła współpraca. Wyrozumiała kadra, prywatnie oraz zawodowo. Cóż przedszkole i żłobek to placówka publiczna lecz jednak to firma rodzinna. Rodzina to wartość największa Pani Anika o raz Pan Sebastian to profesjonaliści w swojej branży. Jako firma rodzinna polecamy :-)”
“To przedszkole to absolutny strzał w dziesiątkę! Panuje tu niesamowicie miła i przyjazna atmosfera – dzieci czują się bezpieczne i szczęśliwe. Kadra jest pełna ciepła, a jednocześnie potrafi wprowadzić zdrową dyscyplinę – dzieci są grzeczne, kulturalne, potrafią się zachować w różnych sytuacjach. To już moje drugie dziecko, które uczęszcza do tego przedszkola – pierwsze chodziło tu 10 lat temu i do dziś wspominam ten czas z ogromnym sentymentem. Teraz, gdy moje drugie dziecko korzysta z tych samych, sprawdzonych metod, widzę, że poziom nauczania jest równie wysoki jak kiedyś – a może i jeszcze lepszy. Dzieci są świetnie przygotowane do szkoły i do zerówki – zarówno pod względem edukacyjnym, społecznym jaki sportowym. Po takim starcie nie mają żadnych problemów ze wczesnym nauczaniem. Z całego serca polecam to przedszkole każdemu rodzicowi, który szuka miejsca z wartościami, ciepłem i profesjonalizmem!”
“Fantastyczna opieka nad dziećmi, bardzo dużo dodatkowych zajęć rozwijających, takich jak sensoplastyka, kuchcikowo, dogoterapia itd. Dodatkowo możliwość skorzystania z pomocy fizjoterapeuty, logopedy i psychologa- według potrzeb dziecka. Bardzo polecam.”
“Cudowne miejsce, które zawsze kojarzy się z prawdziwą rodzinna atmosferą. :))”
“Znakomite przedszkole. Ciocie w przeważającej większości oddane swojej pracy, dbające o podopiecznych (szczególne pozdrowienia dla cioci Karoliny i cioci Ewy - ta ostatnia to w ogóle absolutny best of jeżeli chodzi o przedszkolanki, a trochę ich już z żoną oglądaliśmy). Duży plac zabaw, w lecie maluchy trzeba ciągnąć do domu niemal siłą. Sporo zajęć dodatkowych. Galerie zdjęć przekazywane regularnie przez LiveKid (choć niekiedy ilość wiadomości przychodząca dziennie przez aplikację może męczyć, zwłaszcza gdy ma się dwójkę dzieci w przedszkolu). Ogólnie - miejsce wyjątkowo godne polecenia.”
“Przedszkole Baśniowa Kraina w Woli Zachariaszowskiej jest miejscem, do którego moje dziecko chodzi chętnie, bo wie, że czeka tam na nią wspaniała zabawa połączona z bogatą ofertą edukacyjną. Jako rodzic jestem spokojny, bo wiem, że oddaję dziecko pod opiekę Pań, które są wykwalifikowane, a przede wszystkim bardzo kreatywne. Przedszkole to jest miejscem, gdzie moje dziecko odkrywa świat, relacje między rówieśnikami, a przede wszystkim siebie. Jest najlepszym miejscem dla moich dzieci, jakie mogłem wybrać. Nauczyciele, jak i cały personel przedszkola dbają, aby moje dzieci czuły się jak w domu. Każda osoba, z którą miałem możliwość porozmawiać była bardzo miła, pełna zaufania, kompetentna. Sposób, w jaki Panie zwracają się do dziecka i angażują w pracę jest pełne podziwu. Dlatego nie mógł bym wybrać dla moich córek innego przedszkola niż to, do którego uczęszczają.”
“Przedszkole fair play to miejsce pełne ciepła, troski i inspiracji. Ciocie są bardzo zaangazowane, dbają zarówno o edukację jak i radość i bezpieczeństwo maluchów. Przedszkole oferuje szeroka gamę zajęć rozwojowych, znacznie wykraczająca poza program konkurencyjnych placówek. Dzieci mają możliwość nauki aż 2 języków obcych dzięki czemu nie spędzamy popołudnia na dodatkowych zajęciach. Bardzo polecamy!”
“Rewelacyjne przedszkole. Jestem pełen uznania dla zaangażowania i profesjonalizmu całego zespołu pedagogicznego. Bardzo pozytywnie oceniam różnorodność zajęć, które są prowadzone w przedszkolu. Dzieci mają możliwość rozwijania się w różnych dziedzinach, zarówno artystycznych, jak i sportowych.”
“Super klimat, domowo i kameralnie, panie bardzo miłe i sympatyczne. Dzieci chętnie chodzą do przedszkola.”
“Jako mama dwójki dzieci z pełnym przekonaniem polecam ten żłobek. Moje starsze dziecko uczęszczało tutaj od maluszka i zawsze czuło się bezpieczne, otoczone troską i uśmiechem. Opiekunki mają ogromne serce i świetne podejście do dzieci (i cierpliwosc do rodzicow ;)) . Zajęcia są ciekawe, a codzienna komunikacja z rodzicami jest na najwyższym poziomie. Zapisuję tutaj również moje drugie dziecko. Wiem, że będzie w dobrych rękach, a ja mogę być spokojna o jego rozwój i bezpieczeństwo. Polecam każdemu rodzicowi, który szuka dla swojego dziecka miejsca pełnego ciepła, profesjonalizmu i rodzinnej atmosfery.”
“Fajne przedszkole dziecko zadowolone a to chyba najważniejsze. Bez protestów idzie do miłych pań. Wcześniej był płacz (w innym przedszkolu)”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola. Nasz syn jest chyba jednym z najstarszych uczniów, bo zaczął uczęszczać do przedszkola mając 2,5 roku. Ciągle organizowane są ciekawe zajęcia, dzieci zawsze mają co robić. Bardzo nam się podobało, że w ciągu dnia jest zapewniona drzemka, a dziecko nigdy nie było pozostawione bez opieki. Przez 2,5 roku nie było ani jednej sytuacji konfliktowej – wszystko zawsze było na wysokim poziomie. Szczerze polecamy przedszkole Ulik. Szczególne podziękowania dla Pani Iry i Gali.”
“Gdyby ktoś szukał przedszkola dla swojego dziecka to polecam przedszkole na Saskiej: - świeżo po generalnym remoncie (2014), wszystkie meble, akcesoria - nowe. - Olbrzymi ogród, rozbudowany plac zabaw, - wygodny parking tuż przy przedszkolu, - blisko do przystanku tramwajowego MPK Lipska (linie 9,11,20,50) i autobusowego Saska (125 i 128), oraz przystanku kolejowego PKP Płaszów (linia SKA Wieliczka - Balice)”
“Nasza córka 3 rok uczęszcza do przedszkola Mały Bystrzak, od samego początku trafiła na fantastyczne Panie, które sprawnie i wspierająco przeprowadziły nas przez okres adaptacji. Panie dbają o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dzieci oraz ich rozwój. Pani Kasia oraz Pani Sylwia, a także Pani Anetka podchodzą w sposób bliskościowy do dzieci. W przedszkolu kładziona jest duża uwaga na aktywność, różnego rodzaju wyjazdy i atrakcje dla dzieci (baseny, wycieczki, wyjścia tematyczne, bale, itp.) Na uwagę zasługuje dobra komunikacjia z przedszkolem oraz Paniami, a także bogata oferta zajęć dodatkowych.”
“Kto zastanawia się nad wyborem przedszkola niech nie traci ani chwili i pędzi czym prędzej do "57". To przedszkole to strzał w "10". Trudno znaleźć jakieś wady choć postaram się je pokrótce też wymienić. Kadra przedszkola 57 brała czynny i to dosłownie udział w wychowaniu moich dwójki dzieci. Mieliśmy okazję poznać przedszkole za rządów dwóch prężnie działających Pań Dyrektorek. Kadra oczywiście z różnych względów zmieniała się przez te kilka dobrych lat ale nigdy nie na niekorzyść. Nauka, praca, opieka nad dziećmi zorganizowana jest w sposób bezpieczny, w dobrych warunkach i co najważniejsze przez kompetentne osoby. Nigdy przez "te moje rodzinne dwie kadencje" nie usłyszeliśmy krzyków, wrzasków, złych czy obraźliwych słów, niechęci, zobojętnienia kierowanych przez kadrę do przedszkolaków. Miła atmosfera pełna zaangażowania już od progu czeka na dzieci - codziennie bez wyjątku. Każdego z osobna należało by tu wymienić ale takiej możliwości nie daje internet … Pokrótce ... od Pracowników Administracji, Pomocy Nauczycieli, wychowawców, Pracowników Technicznych, Kucharki, aż po Dyrekcję wszystkim należą się słowa uznania. To dzięki ich pracy, ogromnemu zaangażowaniu, ciągłym nowym pomysłom przedszkole prężnie działa i wciąż się rozwija. Dzieci oprócz opieki objawiającej się dbaniem o bezpieczeństwo, miłą atmosferę przez pracowników mają do dyspozycji szereg rozmaitych zajęć. Przedszkole dba o rozwój dzieci w każdym ważnym aspekcie ich życia tj. siła, kondycja (zajęcia sportowe, gimnastyka), merytoryka, gimnastyka umysłu (szachy, wcześniej robotyka, zabawa z językiem angielskim, liczne konkursy), witalność, dobre samopoczucie (śniadania szwedzkie i ostatnio uwaga nowość!!!- dzień z kulturą włoską :) mniam mniam, umuzykalnienie (balet we wcześniejszych latach, zajęcia taneczne obecnie), poznawanie otaczającego świata (liczne wycieczki, teatrzyki, kino, muzea). Przedszkole także przyłącza się do różnych akcji takich jak. zbieranie baterii, grosz do grosza, zbieranie nakrętek. Podsumowując: Z całą odpowiedzialnością mogę potwierdzić że moje dzieci, uczęszczające do "Przedszkola 57" były zaopiekowane, akceptowane, szczęśliwe i bezpieczne. I myślę , że nie jeden rodzic może powiedzieć to samo:) P.S. Zapominałam o wadach - owszem znalazłam dwie: 1. wycięcie starych drzew przed wejściem do Przedszkola:( - już nie zobaczymy czterech pięknych mieszkanek wysokich świerków. 2. Brudne wierzchnie ubrania szczególnie zimą- gdy odbieramy dzieci po tzw. jazdach chyba na ... po przedszkolnej ogrodowej górce) - ale frajda jest!!! Mama Amelki i Kostka.”
“W obu oddziałach na Chmieleńcu, czyli 35 i 2a, dzieci są zaopiekowane przez profesjonalną kadrę. To drugie przedszkole, do którego moje starsze dziecko chodziło i oceniam bardzo na plus, zdecydowanie wyżej od poprzedniego. Dziecko wyszło bardzo dobrze przygotowane do szkoły, angielski na dobrym poziomie, nawet zajęcia z religii były ciekawe. Dużo zajęć dodatkowych. Młodsze dziecko w drugim oddziale również świetnie zaopiekowane, wymaga dodatkowego wsparcia - a kadra sobie radzi fenomenalnie i Pani Dyrektor daje z siebie wszystko. Kameralna, przyjazna atmosfera, małe grupy. Dobra organizacja, brak choasu tak obecnego w polskich szkołach. Doceniamy bardzo.”
“Szczerze polecam. Przyjazna atmosfera i zawsze uśmiechnięte Panie.”
“Jako wychowawca w przedszkolu nie zgadzam się z opinią, którą napisał Young bu. Zmiany, które zostały wprowadzone, oceniamy pozytywnie – przede wszystkim zwiększają bezpieczeństwo dzieci i usprawniają organizację pracy. Panie Woźne nie stoją już przy wejściu, ponieważ teraz są obecne na salach, gdzie aktywnie pomagają dzieciom oraz nauczycielom w codziennych czynnościach, co jest ogromnym wsparciem i przynosi realne korzyści. Dodatkowo został zamontowany automatyczny zamek przy drzwiach wejściowych, dzięki czemu osoby z zewnątrz nie mogą swobodnie wchodzić do budynku. To rozwiązanie sprawia, że teren przedszkola jest jeszcze lepiej chroniony. Warto też podkreślić, że zawsze na auli dyżuruje jedna z woźnych, która czuwa nad porządkiem i bezpieczeństwem.”
“To jest fantastyczne przedszkole. Moja córka spędziła tam prawie 4 lata wiec uważam ze mogę się wypowiedzieć. Panie są fantastyczne, szczere, myślące. Kontakt z Placowka, panią dyrektor, paniami przedszkolankami jest świetny. Kadra często się nie zmienia, a nawet te nieliczne Panie które odchodzą, odwiedzają przedszkole. Uważam to za wyraźny sygnał ze jest tam dobrze. Córka zawsze chętnie chodzi do przedszkola. Grupa są małe, jedzenie zawsze się sprawdza. Cena nie jest wygórowana. Płac zabaw na wyłączność, jest dużo ładnych drzew i zabawek. Szczerze polecam”
“Przedszkole spełnia wszystkie moje oczekiwania. Zajęcia są kreatywne, dzieci mają możliwość nauki poprzez zabawę, a kontakt z rodzicami jest bardzo dobry.”
“Kończymy właśnie zerówkę i tym samym nasza 5-letnia przygoda z tym przedszkolem dobiega końca. Z całego serca polecamy tę placówkę każdemu rodzicowi. Nasze dziecko codziennie wracało do domu szczęśliwe, pełne nowych wrażeń i z uśmiechem na twarzy. Opieka jest na najwyższym poziomie, Ciocie Moniki najlepsze :) kochają swoją pracę i dzieci. W przedszkolu panuje ciepła, domowa atmosfera, a każde dziecko traktowane jest indywidualnie i z szacunkiem.”
“Świetne przedszkole ! Panie Nauczycielki bardzo oddane swojej pracy. Ogromny plus za zaangażowanie i podejście do dzieci.”
“Przedszkole jest wspaniałym, ciepłym miejscem, w którym dzieci codziennie rozwijają swoje talenty i budują pewność siebie. Kadra jest serdeczna, zaangażowana i pełna pasji, a atmosfera sprzyja zarówno nauce, jak i zabawie. To miejsce, w którym maluchy naprawdę czują się bezpieczne i szczęśliwe.”
“Wspaniałe miejsce, dużo zajęć dla dzieci no i cudowne wychowawczynie które tak potrafią zorganizować czas dzieciom że te nie mają czasu na nudę i chodzą tam z radością.”
“Dobra kadra, super dyrektorka, spory plac zabaw i dobra lokalizacja. Polecam!”