Przegląd katalogu
- 1,256 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 1256 wyników
Przeglądaj kawiarnia, kawiarenka & pub w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,256 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 924,405 opinii i ocen.
“Najlepsza barmanka z koszulka KoRn. Po pierwsze super włosy, po drugie obsługa na najwyższym poziomie. Odnosząc się do poprzedniego komentarza - jeżeli barmani zamykają, to powinno się uszanować zasady lokalu, a nie wylewać swoje bezpodstawne frustracja w opiniach. Pozdrawiam cudowną barmankę!”
“Chciałbym podziękować za to doznanie kawowe którego dziś byłem świadkiem. Baristka o imieniu Ola ultra sympatyczna i kompetentna. Zaraz po otwarciu z świetna energia i uśmiechem przyjęła nasze zamówienie. Świetnie czuć się w miejscu w którym ludzie znają się na kawie i potrafią rozmawiać bez zbędnego nadęcia. Kawy z szybkiego przelewu bardzo gładkie i świetnie zaparzone a przelew parzony ze ręki był wyśmienity. Wszystko się tutaj zgadza. Menu kawowe bardzo obszerne i świetnie przejrzyste. Świetne poranne doznanie. Dziękuję Olu. Właścicielom gratuluję konceptu i pracowników! Piotr”
“Niesamowity klimat - piękny dziedziniec z roślinami i ozdobami, urokliwe wnętrze i super ceglana sala w piwnicy.”
“Bardzo dobra herbata. Wypiłem zanim zdążyłem zrobić zdjęcie.”
“Mega dobre cynamonki polecam serdecznie”
“Bardzo świetna obsługa, pan Jarosław po prostu mistrz swojej dziedziny, lepsza shisha w Krakowie, to samo mogę powiedzieć o barmance pani Polinie, super drinki Zdecydowanie polecam!”
“Jedzenie dobre, choć na razie nasze doświadczenie opiera sie, tylko o sałatkę z krewetkami i o burgera vege, który był dobry... ale czegoś zabrakło... ttoche za suchy i za mało warzywnych dodatków... frytki też szału nie robią... wyglądaj świetnie, ale w smaku.... sałatka z krewetkami była świetna! Widoczne mój wybór był nie trafiony... pizza ma talerzu sąsiada wyglądał świetnie. Dziś niestety tylko 4 gwiazdki , ale mam nadzieję, że po kolejnej wizycie będzie lepiej ☺️ Po kolejnej wizycie zdecydowanie lepiej, zmiana na 5 gwiazdek za jedzenie.”
“Pierwsza moja wizyta przebiegła super, więc postanowiłem dać temu miejscu drugą szansę. Niestety również się nie zawiodłem. A tak już całkiem serio to jedno ze "smaczniejszych miejsc" w tej części miasta. Jedzenie na wysokim poziomie. Zacznijmy od tego, że już sama forma podania jest ucztą dla oczu. Nowoczesna zastawa, na której smaczne i bardzo dobrze doprawione potrawy są elegancko zaserwowane. Na duży plus menu sezonowe, które wprowadza do karty produkty charakterystyczne dla danej pory roku: kurki, brzoskwinie itd. Wnętrze eleganckie i nowoczesne, w którym z przyjemnością spędza się czas na uczcie kulinarnej. Wielkość porcji duża. Zamawiając przystawkę i danie główne nie opuści się tego miejsca głodnym. Ponadto solidny wybór napojów, w tym bezalkoholowych. Jedynie mały minus za obsługę. Jak dla mnie na samym początku kelner daje za mało czasu na decyzję, a po jego zakończeniu za długo oczekiwaliśmy na zainteresowanie nami w celu uiszczenia rachunku. Tak było w obu przypadkach. Chętnie wrócę!”
“Bardzo pyszne jedzonko i smaczne kakałko, skorzystaliśmy zaraz po podróży pociągiem i nie żałujemy, to byl dobrze rozpoczęty dzień w Krakowie! Obsługa miła i uśmiechnięta, lokal zadbany i czysty, bardzo fajne wyznaczenie gdzie wolno a gdzie nie używać laptopa tym samym dając dostęp do swobonego podladowania sprzętu. Polecam!”
“Dla smakoszy różnych wyrabianych smaków win i mocniejszych alkoholi”
“Klimatyczna miejscówka w stylu lat 20-30. Bardzo fajny personel. Będę wracać!”
“Z zewnątrz nie pozorne, ale w środku robi dobre wrażenie. Wewnątrz gra muzyka folklorowa skandynawska, nic ciężkiego i można spokojnie rozmawiać. Mały ruch i duża ilość planszówek na duży plus. Na stronie mają nawet rozpiskę swoich gier. Obsługa bardzo miła, a z kuchni można śmiało zamawiać bo przekąski pierwsza klasa. W razie problemów z wyborem gry zawsze się można kogoś dopytać. Można śmiało wpadać!”
“Klimatyczne miejsce warte zwiedzenia z przyjaciółmi oraz dla par. Ogromna oferta lokalnych alkoholi.”
“Trafiliśmy tu przez przypadek, szukając fajnego miejsca na wieczór. Bar jest bardzo klimatyczny, urządzony z gustem, mega przytulny. Sympatyczna obsługa i niezłe ceny jak na Kazimierz są zdecydowanym plusem. Collins lawendowy, jest chyba najlepszym jaki do tej pory piłem. Pozostałe drinki też były niczego sobie, przy czym prezentowały się zdecydowanie nieprzeciętnie - dużo owoców aż prosi się o dodatkową łyżeczkę :) Generalnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i polecam zdecydowanie!”
“Ekstra obsługa, można pograć w rzutki. Ceny bardzo przystępne i nie ma problemu z dostaniem opcji bezalkocholowych :)”
“Bardzo ładne miejsce w którym można wypić kawę z widokiem na staw. Cappuccino zrobione w punkt, bardzo smaczne. Sernik Baskijski który warto spróbować Tarta cytrynowa bardzo smaczna, lecz z małym minusem. Ciasto miało kształt krążka do hokeja i niestety było równie twarde. Bardzo polecam”
“Do kawiarnii trafiłam przypadkiem i bardzo miło się zaskoczyłam. Bardzo dobra kawa, a dla studentów zniżka co jest dużym plusem. Świetna obsługa, szczególnie Karolina, która ma wspaniałe podejście do klienta, bardzo sympatyczna i pełna energii dziewczyna.”
“Polecam bardzo te restauracje, spaghetti bolognese rewelacyjne, pizza również godna polecenia, pstrąg jak dla mnie trochę za bardzo wysuszony (dlatego jedna gwiazdka mniej). Na bardzo duży plus zasługuje obsługa kelnerska tej restauracji, bardzo profesjonalna, mila i pomocna. Napewno z rodzina tutaj wrócimy”
“Smaczne jedzenie i przepyszna kawa - zarówno na ciepło, jak i na zimno. Polecam szczególnie Frappe Pina Colada na ziarnie crema. Idealne miejsce na szybki ale smaczny postój.”
“Pyszne świeże kanapki. Doskonała obsługa.”
“Smaczne i różnorodne pozycje w menu, fajne klasyczne koktajle, duży wybór piw kratowych na kranie i w lodówce. Przyjemna atmosfera, wystrój lokalu miły dla oka i sympatyczna, szybka i uśmiechnięta obsługa. Napewno jeszcze wrócimy:)”
“Bardzo fajne i mega amerykańskie miejsce. Żeberka BBQ były słabsze niż Jack Daniel’s- te z cebulką wymiatały! Smaczny Shake, a Pani Gabrysia bardzo zorganizowana i pomocna. Super, jakby były amerykańskie piwa. Bardo polecam ❤️”
“Sama nazwa lokalu zachęca do odwiedzin. Menu, w którym została wyjaśniona historia lokalu również. Pyszne naleśniki na słodko zwłaszcza ze słonym karmelem oraz z mąki gryczanej z szynką i serem w stylu bretońskim. /można też zamówić większy posiłek składający np. z kurczaka, warzyw i kuskusa w stylu kuchni algierskiej. W menu znajdziemy różne francuskie smaki z odrobiną lokalnego, polskiego charakteru. Bardzo miła, uśmiechnięta obsługa służąca radą i pomocą (warto zamówić to co kelnerka ma do polecenia). Ceny niskie.”
“Wielkie podziękowania dla Pana Konrada Jastrzębskiego. Chciałam serdecznie podziękować za okazaną pomoc, ogromną wiedzę oraz profesjonalne podejście do rozwiązania problemu z moim ekspresem do kawy NIVONA. Jako jedyny potrafił Pan trafnie zdiagnozować usterkę i skutecznie ją usunąć, co dla mnie ma ogromne znaczenie. Pana zaangażowanie i fachowość zasługują na najwyższe uznanie. Dziękuję raz jeszcze za wsparcie i życzę wielu sukcesów w dalszej pracy!”
“Bardzo fajna kawiarenka znajdująca się na dziedzińcu Politechniki nieopodal Dworca. Jest kawa, herbata, soki, ciacha i kanapki. Mało miejsca ale fajny klimat, miła obsługa i bardzo dobre ceny. Polecam!”
“Bardzo sympatyczna obsługa. Wszystko świeże i smaczne. Fajne ciekawe miejsce. W zimie fajnie cieplutko w środku.”
“Bardzo ciekawe miejsce. Zdecydowanie warto przyjść i przekonać się na własne oczy. Świetne miejsce na piwo ze znajomymi. Jest ogródek, są miejsca w środku i na piętrze.”
“Szakszuka była dobra , ale jak dla chlopa to zamalo, obsluga przemiła, miejsce bardzo fajne”
“pyszny miodownik (ujedzony przeze mnie, nie przez obsługę). duzo miejsca do siedzenia. pozdrawiam”
“Jedzenie jak za tą cenę było zaskakująco dobre, zostało szybko wydane. Bardzo fajny, przytulny klimat we wnętrzu lokalu. Jedyny minus jest taki, że wieczko od dzbanka z herbatą było nie dokładnie założone i przy podniesieniu dzbanka z wrzątkiem napój wylał mi się na dłoń.”