Przegląd katalogu
- 789 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 789 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 789 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 445,689 opinii i ocen.
“Rewelacyjne podejście do klienta . Wspaniałe herbaty których zapach czuć w całym domu a smak petarda . Gorąco polecam!”
“Najlepsza kawiarnia w Krakowie! Przepyszna gorąca czekolada, napój "szarlotka" o kawie już nie mówiąc. Atmosfera dzięki Agacie i pieskom, że można siedzieć godzinami. Z całego serca polecam!”
“Niesamowite klimatyczne miejsce! Pyszna kawa, smaczne pieczywo i wypieki własnego wyrobu. Malinówka była jedną z najlepszych które kiedykolwiek jadłem. Jest dużo miejsca, znacznie więcej niż w większości kawiareń, przy tym bardzo ładny wystrój wnętrza, aż chce się siedzieć (chciałem wziąć na wynos, ale jednak przyciągnęło tam posiedzieć). Bardzo gorąco polecam i często tu będę wpadać na pyszną kawę i smaczne drożdżówki!”
“Super ścianka, dużo tras, co niedzielę są przekrętki jednej sekcji, przyjazna początkującym i mają też dobrą kawę :)”
“Za każdym razem kiedy odwiedzam to miejsce jestem zadowolona, miła uprzejma obsługa. Wszystko sprawnie jeśli chodzi o odbiór paczek, właściciel zawsze doradzi. Bardzo dobra kawa Polecam”
“Świetna obsługa, pyszna kawa, w tym miejscu odkryłem, ze mozna pic espresso z sokiem pomarańczowym, cos pysznego!”
“Kanapki to nie są jakieś tam kanapki. To poezja. Przepyszne pieczywo, mnóstwo dodatków, po prostu ideał.”
“Super miejsce z pyszną kawą i herbatą. Bardzo miła obsługa. Polecam herbatę Kashmir”
“Fenomenalne miejsce! - Ciastka lepsze niż w najlepszych cukierniach w centrum Krakowa - obsługa przemiła - miejsce zaciszne (zaraz obok płynie woda), z dużą ilością stolików na zewnątrz i z dużym parkingiem Strzał w dziesiątkę, polecamy odwiedzić :)”
“Wspaniała kawiarnia o serdecznej atmosferze! Obsługa zawsze uśmiechnięta, co sprawia, że wizyta tu to czysta przyjemność. Idealne miejsce na chwilę relaksu przed nauką.”
“Klimatyczna mała kawiarnia na Salwatorze. W środku kilka stolików, na zewnątrz również. Ciekawie urządzona, miła obsługa i pyszna kawa.”
“Cudowne miejsce z przepysznym, świeżym i naturalnym jedzeniem. Wyjątkowe drożdżówki i oryginalne smaczne bajgle oraz kanapki, szeroki wybór domowych produktów. Na uwagę zasługuje również bardzo dobra kawa i niezwykle przyjazna atmosfera. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty!”
“Ciekawe miejsce, w bardzo dobrej lokalizacji żeby tutaj usiąść na kawę, co też zrobiłem, zaproponowano mi zestaw 3 kanapki wraz z kawą za 33 zł. Wybrałem pastę z tuńczyka i kapary, pastę z bobu oraz szynkę i sałatę z serem. Super kanapki, jedna z nich załamała się pod naporem pasty z bobu, co niech posłuży za rekomendację. Składników jest dużo i przede wszystkim smaku jest dużo. Zdaje sobie także sprawę, że dla kogoś 3 kanapki i kawa za 33 zł to może być spory wydatek, ale moim zdaniem zdecydowanie warto ze względu na jakość i smak. Pyszna kawa do tego, można usiąść na zewnątrz i delektować się. Polecam”
“Idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi, troszkę oddalone od głównej ulicy, więc nie ma problemu, żeby ktoś mi zaglądał przez okno. Oprócz tego ceny są bardziej niż atrakcyjne. Zaskoczeniem dla mnie była transmisja meczów i to nawet 1 ligi. Bardzo na +. Myślę, że jeszcze nie jeden raz tam zawitam.”
“Moje najnowsze odkrycie w Krakowie. Fantastyczne miejsce na spędzenie czasu z dzieckiem gdzie wszyscy są zadowoleni: rodzic może napić się dobrej kawy a pociecha pobawić się w bawialni. Dodatkowo właściciele oferują udział w zajęciach zorganizowanych. Moje dziecko brało udział w zajęciach ruchowo tanecznych i gordonkach i za każdym razem wychodziło zadowolone, z uśmiechem na ustach. Oczywiście z bawialni trzeba było je wyciągać siłą. Również obsługa jest bardzo miła, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Polecam”
“Klawe miejsce dla dzieciaków. Przedszkolaki mogą się wyszaleć do woli. Dobre miejsce na zorganizowanie np. urodzin. Jest monitoring każdego pomieszczenia żeby rodzice przy kawce mogli posiedzieć a nie biegać za dziećmi, wszystko obserwując na monitorze.”
“Dzięki za fajną zabawę :) Z perspektywy rodzica: Dobra kawa, dobre łakocie, przyjemna atmosfera, fajna obsługa, łazienka dostosowana dla dzieci (nawet jest mini umywalka;)) i 4 dostępne miejsca parkingowe dedykowane dla bawialni. Z perspektywy dziecka: bawialnia raczej dla dzieciaków do 3 roku życia. Zjeżdżania, dwie huśtawki, domek, zabawki rozwojowe i sensoryczne. Wszystko czyste i zadbane a przekąski dostosowane dla maluszków. Po sąsiedzku jest też fajna restauracja :)”
“Odwiedziłam kawiarnię jeszcze podczas wakacji, ale do tej pory wspominam tę wizytę:) Świetna cena za zestaw z naprawdę smaczną kawą i dobrą kanapką. Właścicielka (?) niezwykle miła i uprzejma. Wystrój estetyczny, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, duży plus świeże kwiaty na stoliku.”
“Przepyszne słodkości, wspaniała kawa i bardzo miła obsługa. Dużym plusem jest lokalizacja kawiarni, nieopodal Wisły, blisko do rynku. Miejsce na mapie Krakowa, do którego z przyjemnością wrócę ❣️”
“Cudowne miejsce. Niepozorna cukiernia w bardzo romantycznym klimacie. Mila atmosfera. Duzy wybor kaw I crossaintow. Idealne na randke.”
“Chciałabym serdecznie podziękować całemu szalejowemu zespołowi za przygotowanie pięknego boxa prezentowego ! Dziękuję też za bardzo sprawny kontakt z menadżerem. Udało się w kilku wiadomościach szybko załatwić temat. Jedzenie ? Wybitne ! Chałka na słodko i słono idealna pod każdym względem. Bułeczka na słodko z malinami i czekoladą - kulinarne uniesienie, twarożek ziołowy - pełnia smaku, konfitura morelowa - smak wakacji u babci. Cały box pięknie zapakowany. Zadbaliście o każdy szczegół a dodatek tatuaży wywołał duży uśmiech ! Dziękuję wam z całego serducha. A do tego odbiór boxa w waszej knajpce to dobrze rozpoczęty dzień od pięknych uśmiechów osób tam pracujących ! Dziękuję dziękuję dziękuję ! Wrócę nie raz !”
“Kawa jest tutaj po prostu doskonała. Unikalne miejsce skryte w forcie, klimatyczne i zdecydowanie godne polecenia. Mały,lokalny, uczciwy biznes dostarczający świetną jakość. Etiopia z przelewu mi najbardziej smakuje, ale Kenya i Kostaryka też są pyszne. Super, że jesteście.”
“Ooooo jakie to było dobre śniadanko. Mały , klimatyczny lokalik, przemiła obsługa i cudowne pyszne bułeczki z jajkami ( mi najbardziej pasowała z serem wędzonym ) oraz tosty z kimchee - petarda. I ta pyszna kawa !!! Bosko . Przed lokalem dwa miejsca parkingowe i jedno dla niepełnosprawnych w płatnej strefie”
“Świetne miejsce do odwiedzenia przy okazji spaceru po Lasku Wolskim, czy wycieczce do ZOO. Duży wybór kawy, ciast, zimnych napojów i lodów. Na zewnątrz duży tata z miejscami siedzącymi wśród pięknej zieleni. Miła obsługa, wspaniała relaksująca atmosfera. Zdecydowanie warto odwiedzić.”
“Niebo w gębie !!! Produkty świeże najlepsze co mogłam zjeść dzisiaj ! Wrócę nie raz napewno”
“Co jakiś czas będąc o świcie w okolicy wstępuje do Bukowskiego na kawę i zawsze wychodzę z zachwytem i energią na resztę dnia. W maleńkiej kawiarni znajdziecie obłędny wybór kaw, serwowanych w formie przelewu czy z ekspresu. Są też przeróżne herbaty. Ale przede wszystkim domowe wypieki i kanapki z takimi dodatkami, że aż trudno wymienić te połączenia smaków. Do tego super obsługa i świetna muzyka! Idźcie tam na śniadanie.”
“Magiczne i klimatyczne miejsce. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Duży wybór wysokojakościowych herbat, kaw i przypraw. Bardzo polecam! Poleciłabym ulubione produkty, ale pozniej się okaże, że przyjdę i będą wykupione i sama będę sobie winna :D”
“Świetny wybór herbat oraz herbacianej ceramiki. Fachowa i bardzo miła obsługa, która doradzi i podzieli się swoim cennym doświadczeniem. Z pewnością będę wracał!”
“Kameralny bar z wyśmienitą obsługą i dopracowaną kartą drinków. Bardzo polecam skusisz się na świąteczne menu, ale drinki z klasycznej karty również godne pochwały!”
“Gdyby można było dać więcej gwiazdek, to bym dała. Świetne jedzenie. Począwszy od bułek do burgerów ( które chyba sami pieką) które są bardzo delikatne, ale zarazem na zewnątrz chrupiące i chyba dzięki tej delikatności nie przyćmiewają całego hamburgera ( nie ma się poczucia "zabułczenia"). Hamburgery wypełnione świeżymi produktami, świetnie zbalansowane połączenie smaków i tekstur. A frytki - najlepsze jakie w życiu jadłam. Zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce!”