Przytulna i piękna kawiarnia. Jest cicho i przyjemnie, do tego smaczna kawa!
Zdjęcia
Opinie
-
Valentyna ★★★★★
-
Beata Mertyn ★★★★☆
Miłe miejsce z dobrą obsługą, jednak zamówiony przelew był zbyt kwaśny dla mnie. Mamie smakowało cappuccino. To był dzień kiedy był problem z młynkiem do kawy, ale Pani wyjaśniła skąd taki długi czas oczekiwania
-
Renata K ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Lokal nie za duży, ale ma się wrażenie przestronności. Moze dlatego, że w wystroju dominują jasne kolory i jest sporo naturalnego światła. Niewielkie stoliki i krzesła plus miękka i wygodna, długa ława. Co chwilę ktoś wpada na szybką kawę ( lub matchę) plus małe co nieco. Parę osób korzysta z laptopów, ale nie przeszkadza to innym. Jest WC i niewielki ogródek przy ulicy. Miejsce przyjazne dla piesków. Kawa flat white bardzo dobra, chrupki pierożek z czosnkiem niedźwiedzim o ciekawym smaku, posypany uwielbianą przeze mnie czarnuszką. Mógłby być ostrzejszy, ale to już kwestia indywidualna. Słodkości kuszą z lady, ale to już zostawiam na następną wizytę.
-
Justyna p.a. ★★★★★
Ooooo jakie to było dobre śniadanko. Mały , klimatyczny lokalik, przemiła obsługa i cudowne pyszne bułeczki z jajkami ( mi najbardziej pasowała z serem wędzonym ) oraz tosty z kimchee - petarda. I ta pyszna kawa !!! Bosko . Przed lokalem dwa miejsca parkingowe i jedno dla niepełnosprawnych w płatnej strefie
-
Filip Janek ★★★★★
Bardzo fajny klimat by usiąść odprężyć się wypić pyszna kawę i zjeść dobre ciasto, bardzo miło i przyjemnie Serdecznie polecam!
-
Wojciech Pospuła ★★★★★
Ileż to razy przejeżdżałem 22ką i mijałem to miejsce... dziś starczyło czasu i jestem. Kawa - bArdzo poprawna i z czasów moich początków kawosza - ciemniejsze smaki niż jaśniejsze - uniwersalna do espresso i białych. Bardzo dobre body, równy balans smaków nie rozpada się ani nie brakuje niczego. Warto ! Brownjie ;) bardzo fajne. Bariści z sercem i angażem (plany ma 2gi młynek i jaśniejszą kawę - kto wie to wie co to znaczy), pomysłem + inspiracją świata kawy niż tylko pomysł - lets have a coffee place. Warto odwiedzić !!!
-
Leszek Łuczyn ★★★★★
Drugi raz tu jesteśmy i super - kawa przelewowa w smaku owocowa super, podwójne espresso super, wege wuzetka suuuuper, baton z nerkowców mango meh - nie czuć mango. Fajna muza, fajnie tu przysiąść wracając z Zakrzówka.
-
Alicja Siga ★★★★★
W KOŃCU doczekałam się klimatycznej kawiarni w pobliżu :) Są kanapki, ciasta, ciastka, kawa, a także mini sklepik gdzie można kupić kawę mieloną, napoje, musli, dżemy, tego typu rzeczy. Wystrój minimalistyczny, ale przytulny, zdecydowanie warto się wybrać :) Obsługa sympatyczna, chętnie odpowiedzą na pytania jeśli takowe są:)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zielna bar kawowy?
Zielna bar kawowy znajduje się przy Monte Cassino 18, Dębniki, 30-337 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zielna bar kawowy?
Można skontaktować się z Zielna bar kawowy pod numerem +48 663 010 206
Jak można dotrzeć do Zielna bar kawowy?
Do Zielna bar kawowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku