Przegląd katalogu
- 271 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 271 wyników
Przeglądaj jewelry store w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 271 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 17,157 opinii i ocen.
“Polecam wszystkim milośnikom biżuterii i kamieni naturalnych. Piękna biżuteria, wspaniała obsługa.”
“Pani w blond włosach zawsze uśmiechnięta, profesjonalna i bardzo pomocna. Potrafi doradzić w wyborze biżuterii tak, żeby klientka czuła się wyjątkowo. Widać, że lubi swoją pracę i wkłada w nią całe serce.”
“Wspaniałą obsługa, przystępne ceny ☺️”
“Kupiłam w sklepie AMBERTIC już kilka rzeczy (dwie bransoletki i pierścionek z bursztynami). Jestem z nich bardzo zadowolona :-) Wszystkie miały przystępną cenę, zachwycają barwą bursztynów i precyzją wykonania, posiadają certyfikaty. Zostały dostarczone błyskawicznie w ,, złotych" , twardych, bezpłatnych pudełeczkach (co ułatwia ich przechowywanie). Serdecznie polecam ten sklep online z biżuterią. Ja na pewno w nim jeszcze coś wybiorę, bo naprawdę warto!”
“Jechaliśmy z Bielska żeby zamówić obrączki, i nie zawiedliśmy się. Uczciwe podejście do klienta, ceny dużo niższe niż w sieciowkach a jakość taka sama jak nie lepsza. :) Widać ze właściciel zna się na rzeczy, jesteśmy bardzo zadowoleni ! :))”
“Jestem w pełni zadowolona z usług wykonanych w pracowni Dopio.Obsluga klienta była na najwyższym poziomie a usługa wykonana z dbałością o detale.Gorąco polecam z pewnością wrócę tu po kolejne wyroby.”
“Od lat robię zakupy w tym salonie Apart! Gdybym miała polecić, któryś punkt na mapie Krakowa to byłyby właśnie Czyżyny!!! ;) Za każdym razem jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz pomocy, której udzielają pracownicy. Między innymi to miła atmosfera oraz serdeczność sprawiają, że chce się tam często wracać i robić kolejne zakupy… nawet jak jest nie po drodze. Dziękuję za to całemu Zespołowi i Pani Kierownik!”
“Ponownie odwiedziłam ten salon jubilerski, tym razem po klasyczne kolczyki i jestem bardzo zachwycona. Jak zawsze biżuteria urzeka pięknym i starannym wykonaniem, a obsługa wyróżnia się niezwykłą uprzejmością i profesjonalizmem. Na pewno wrócę po kolejne wyjątkowe drobiazgi!”
“Bardzo polecam, duży wybór biżuterii, obsługa bardzo miła:) na pewno będę wracać:)”
“Otrzymałam w prezencie broszkę MOTYLA, coś pięknego,mam ją na wyjątkowe okazje,każdy się nią zachwyca za każdym razem gdy mam ją na sobie . Prezencik pięknie zapakowany,pozostanie ze mną na wiele lat.....”
“Polecam salon a przede wszystkim Panie które tam pracują. Pani Madzia doradziła mi w zakupie drobnego upominku, żona zadowolona to ja też, Polecam i pozdrawiam”
“Od razu jak weszlam zostalam dobrze zaopiekowana, pani, ktora pomogla mi wybrać biżuterię była bardzo miła, od razu poczułam się pewnie z wyborem:) Na pewno energia od pani dagmary(jeśli poprawnie zapamietalam) dala mi pozytywne doświadczenie w zakupie biżuterii i poprawila humor! Dziekuje:)”
“Polecam sklep. Obsługa bardzo miła. W sklepie są cudowne koraliki i zawieszki dobrej jakości.”
“Bardzo polecam zakupy w tym salonie. Pani Julia była niezwykle uprzejma, cierpliwa i profesjonalna. Pomogła mi wybrać idealną biżuterię, doradzając z ogromnym wyczuciem i wiedzą. Dzięki niej cały proces zakupu był przyjemny i bez stresu. Z przyjemnością wrócę ponownie!”
“Kiedy otworzyłam pudełeczko z pierścionkiem zaręczynowym, czas się zatrzymał. Blask diamentu, delikatność białego złota i moment, gdy ukochany klęknął przede mną - wszystko to połączyło się w najpiękniejszą chwilę mojego życia. Ta biżuteria to nie tylko metal i kamień, to symbol naszej miłości, który noszę z dumą każdego dnia.”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług jubilerskich Wenc na ulicy Długiej! Szczególne podziękowania dla pomocnej i bardzo kompetentnej Pani w ciemnych włosach, niestety nie zapytalismy o imię. Pani poświęciła nam bardzo dużo czasu i uwagi, wszystko bardzo dokładnie wytłumaczyła. Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać jubilera u którego kupimy obrączki na ślub to na pewno byłby to ten sam salon! Bardzo polecamy i jeszcze raz dziękujemy ;)”
“Jakość na najwyższym poziomie. Polecam w 100%.”
“Świetny salon, przemiła obsługa, Panie od razu pomogły mi znaleźć piękny prezent dla chrześnicy i doradziły, co będzie jej bardziej pasować. Dziękuję i polecam! ☺️”
“Niesamowite miejsce! Odwiedziłem ostatnio Kraków wraz ze swoją rodziną. Przyjechaliśmy aż z samej Gdyni! Słyszeliśmy od sąsiadów o miejscu jakim jest „Kobalt | pottery&more”. Bardzo mnie zaciekawiło to miejsce, ponieważ sam zza młody fascynowałem się ceramiką. Kiedy weszliśmy do środka, wszystko już było jasne. Dekorujemy nasze mieszkanie od nowa! Można tam znaleźć na prawdę piękne perełki, od dzbanków, talerzy czy filiżanek z wykwintnymi wzorami. Miło spędzony czas w sklepie na pewno zawdzięczam pani ekspedientce. Pięknie opowiedziała nam o wszystkim i doradziła w wyborze talerzy. Ahhh, urlop w Krakowie co prawda, już się zakończył, ale będę lubił wracać, tam gdzie byłem już.”
“Właśnie otrzymałam swoje okulary. Są super. Jestem mega zadowolona. Oprawki takie jak chciałam. Szkła idealnie dobrane. Korzystałam z badania wzroku. Otrzymałam pięknie zapakowane. Serdecznie polecam. Przemiła obsługa. Panie świetne w tym co robią. Z pewnością tu wrócę.”
“Super obsługa, duży wybór w dobrych cenach. Jak mam kupić biżuterię to zawsze tutaj.”
“Znam ten zakład od 35 lat.Jestem wraz z rodzinką od wielu lat klientką.Wspaniały ,pomocny w doradztwie fachowiec.Wybieram się niebawem , pozdrawiam ciepło i serdecznie.Anna Rzadkosz”
“Zawsze jestem zadowolona z obsługi- czy kupuje biżuterię czy tylko akcesoria do jej pielęgnacji, spotykam się z najwyższym poziomem i uprzejmością ze strony pracowników. Bardzo dobre ceny!! Polecam!”
“Piękne wyroby, miła obsługa. Polecam”
“Bardzo miły Pan. Profesjonalnie wykonuje swoją pracę. Jeśli szukasz profesjonalnego fachowca, który zna się na swoim rzemiośle,to tylko Tutaj. Naprawione dwa pierścionki za przystępną cenę.”
“Wspaniały lombard Kupiony smartfon Poco M53 I super słuchawki Działają sprzęty i hulają Obsługa na 10/10”
“Polecam bardzo! Bardzo profesjonalna i miła obsługa! Pani, która pomagała dobrać odpowiednią biżuterię, idealnie wiedziała o co mi chodzi! Pozdrawiam serdecznie!”
“Świetna obsługa, bardzo miłe Panie ale niestety średnie zatowarowanie :(”
“Zakup, zwrot pierścionka zaręczynowego. Bardzo pomocne, miłe Panie. Pomogły ogarnąć temat z zwrotem online. Tak że polecam.”
“Bardzo pomocna i miła obsługa oraz szybka realizacja. Przejrzałem wiele sklepów i ten posiada naprawdę ładne i niecodzienne pierścionki. Dodatkowo wykonują ładny grawer :) Gorąco polecam”