Przegląd katalogu
- 976 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 976 wyników
Przeglądaj hotel w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 976 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 300,491 opinii i ocen.
“Gospodarz jest bardzo uprzejmy. Powiedział nam, co możemy zwiedzić w mieście. W tym miejscu wolno było również używać pralki i oczywiście wszystkiego, co znajdowało się w kuchni”
“Profesionalna włascicirlka zawsze pomocna warto wracać”
“To już trzecia wizyta w apartamentach way2stay. Teoretycznie za oknem hałas bo albo tramwaje albo niekończąca się budowa ale uwielbiam to miejsce. Świetne, czyste, bardzo dobrze wyposażone apartamenty blisko Rynku i Kazimierza. Elastyczna Pani Właścicielka.”
“Pośrednictwo pana Andrzeja przy zakupie nieruchomości oceniam pozytywnie”
“Cześć! Potrzebujemy hiszpańskojęzycznego przewodnika po Krakowie w przyszłym październiku. Czy możesz nam pomóc?”
“Sono stato in vari ristoranti a Cracovia e in nessun altro posto ho mangiato cibo così fantastico come ieri al Regale. Od czego by tu zacząć? Może od formy rezerwacji stolika? Bardzo prosty, przyjazny i szybki. Elastyczne godziny. Brak zbędnych formalności. Kolejny plus to lokalizacja. Ścisłe centrum, ale jednak boczna uliczka, obiecująca znacznie mniejszy, zbędny ruch w pobliżu restauracji, co nie jest tak oczywiste w innych miejscach. Tutaj też kwestią dyskusyjną, jest to, czego oczekujemy i na co liczymy wybierając restaurację w centrum Krakowa. Po tych dwóch atrybutach, jakże ważnych dla mnie, muszę podkreślić kolejny znaczący gest w kierunku klienta a mianowicie ,,zaopiekowanie się,, już od momentu przejścia przez drzwi. Nienagannie ubrany Kelner ( i tutaj już podkreślę Jego imię Pan Paweł! - będzie bohaterem do końca recenzji!) po ustaleniu mojej rezerwacji, wybrał dla Nas fantastycznie zlokalizowany stolik, biorąc pod uwagę wszystkie moje preferencje. Następnie idąc z Nami w kierunku wybranego stolika po pytaniu o moje odczucia co do wyboru miejsca, zaproponował pobranie ode mnie płaszcza i wskazał miejsce, gdzie zostanie on odwieszony. Po zajęciu przez Nas miejsc przy stoliku w sposób absolutnie perfekcyjny zniknął a następnie z wyczuciem czasu (pozostawionym nam do rozejrzenia się po restauracji) podał karty (dań oraz napojów). Jego dyskretna obserwacja naszej rozmowy, sposób pojawiania się ,,w oczekiwanym momencie,, były dla mnie ,, jaskółką,, gwarantującą doskonałą obsługę- uprzedzając podsumowanie tego wpisu- NIE POMYLIŁAM SIĘ! Wiedza Pana Pawła na temat dań, propozycje z analizą naszych preferencji smakowych, dobór koktajli, drinków, sposób podania na stolik, wyczucie czasu, nienachalność, sposób prowadzenia rozmowy...! Taki Kelner to skarb dla restauracji! A jedzenie????!!!! Mogę podsumować jedynie tak, że z dania na danie, od przystawki po deser zaskoczenie tylko rosło a kubki smakowe dawały bodźce, jakich od dawna nikt nie umiał poruszyć. Miejsce godne polecenia...jest nic nieznaczącym zdaniem wobec smaków, jakie mogliśmy wczoraj odkrywać dzięki Panu Pawłowi (podanie, obsługa) ale przede wszystkim,,złotym rękom, które je przygotowały,, !!! GWIAZDEK BRAKUJE w ocenie jakości dań!”
“To świetny stosunek jakości do ceny w centrum Krakowa - nigdy nie znajdziesz nic tańszego i równie dobrego w Krakowie. Trochę trudno jest znaleźć hotel, ponieważ nie ma znaku. Samodzielne zameldowanie jest nieco skomplikowane, ale instrukcje bardzo pomogły). Budynek jest stary, ale pokój był czysty, z wygodnym łóżkiem i wysokimi sufitami. Widok też był świetny. Dali mi pokój z łazienką za tę samą cenę, kiedy dowiedzieli się, że jestem z dwójką dzieci. Jedyną prawdziwą wadą dla mnie był brak ręczników. Przynajmniej jeden znacznie poprawiłby sytuację.”
“W mieszkaniu panuje przyjemna atmosfera. Profesjonalny serwis. Bardzo zadowolony i polecam!”
“Nowoczesny budynek z windą, kamery, ochrona, piękny widok z tarasu na dachu. Widna wyjeżdża na karas, cisza spokoju, świetna okolica, dużo zieleni, blisko do sklepów.”
“Atmosfera mila wszystko jest co potrzebne .gospodarz bardzo uprzejmy”
“Szybko pomogli znaleźć odpowiednie mieszkanie w centrum Krakowa, polecam!”
“Nie rozumiem większości opinii. Apartament na Dietla 69 jest w środku. Pobyt był realizowany w połowie października, było w apartamencie ciepło, a nawet w ciągu dnia otwieraliśmy okno. Jeśli komuś przeszkadzają gołębie - to niech po prostu nie przyjeżdża do Krakowa xD Czułam się tam wyjątkowo bezpiecznie. Apartament był posprzątany w standardzie apartamentów nad Bałtykiem, a wyposażenie lepsze niż w nadbałtyckich apartamentów. Lokalizacja genialna. Udało nam się zaparkować przy ulicy, na wprost przed wejściem do budynku. Zarówno przy ul. Dietla, jak i sąsiedniej ul. Świętego Sebastiana jest sporo miejsc parkingowych. Apartament jest idealny dla pary. Jeśli chodzi o warunki do pracy, to internet był słaby, ale szybki kontakt z administratorem apartamentu sprawił, że mieliśmy możliwość szybkiego zareagowania na sytuację i bezstresowego opanowania. Jestem osobą bardzo silnie uczuloną m.in. na kurz. W apartamencie nie oddychało mi się gorzej niż w jakimkolwiek innym miejscu publicznym. W mojej opinii wszystkie "niedociągnięcia" w apartamencie wynikają jedynie z zaniedbań lokatorów. A apartament mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim, którzy nie mają mentalności księżniczki na ziarnku grochu.”
“Mam bardzo dobrą opinię o Schronisku dla Bezdomnych Kobiet na ul. Sołtysowskiej 13 c. Podczas pobytu w Placówce miałam przestrzeń na to, by dokonać autorefleksji a wsparcia i siły otrzymałam na tyle, by poukładać swoje trudne sprawy osobiste. Nauczyłam się lepszej organizacji, ustalania priorytetów, zarządzania czasem. Nauczyłam się dbać o siebie i o swoje cenne zdrowie. Nabrałam też pokory, dystansu do wielu spraw i prostej wdzięczności za to, że to ja jestem sprawczynią tego, co mi się w życiu przytrafia. To ja kreuję rzeczywistość wokół siebie. Do szczęścia trzeba naprawdę niewiele. A jeśli ktoś bardzo chce, to nawet rzeczy niemożliwe i beznadziejne sobie poukłada. Podsumowując, wyszłam stamtąd innym człowiekiem. Dziękuję Pani Dyrektor Iwonie, Pani Psycholog Lidii, Pani Renacie, Pani Oli i całemu personelowi za wsparcie, konstruktywną krytykę, indywidualne podejście do człowieka w kryzysie. Tak trzymać.”
“Wysoki standard, czysto, spokojna okolica, wyposażenie w pełni”
“„Piękny i bardzo przytulny penthouse, 10-15 minut spacerem od zabytkowego centrum. Meble są piękne i starannie zaprojektowane. Apartament lśni czystością. Piękny, ukwiecony balkon to wspaniały bonus. Kuchnia wyposażona jest we wszystkie udogodnienia, a łazienki są nieskazitelnie czyste. Komunikacja z gospodarzami była idealna. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem i gorąco polecamy!””
“Polecam, świetny apartament, miła obsługa i świetny kontakt praktycznie o każdej porze.”
“Polecam współpracę z Panem Rafałem :) Wynajęłam mieszkanie rok temu, wszystko zgodnie z umową, świetny kontakt z właścicielką. Polecam! :)”
“Super Dobra miłą rozmową na recepcji”
“Pyszne jedzonko, wspaniała i profesjonalna obsługa. Miłe, klimatyczne miejsce. Polecam!!!”