MUMU foodtruck Kęty
“Bardzo dawno nie jadłem tak dobrego burgera. Cena w przeliczeniu na ilość porównując z innymi miejscami czy fastfoodami jest moim zdaniem niska. Po zjedzeniu 2/3 już byłem najedzony, a nie jadłem nic od 8 godzin.”
Znaleziono 4 wyników
“Bardzo dawno nie jadłem tak dobrego burgera. Cena w przeliczeniu na ilość porównując z innymi miejscami czy fastfoodami jest moim zdaniem niska. Po zjedzeniu 2/3 już byłem najedzony, a nie jadłem nic od 8 godzin.”
“Super kebab, dobry stosunek Mięsa do surówki, bardzo smaczny. Nie jest przekłamany jak u konkurencji (5 warstw pity Mięsa tylko co nic ). Polecam będę wracał”
“Super miejsce, miałem szczęście, akurat obok mnie stołowała się Magda Gessler z synem. Przyznaje 5 gwiazdek Michelin. Polecam!”
“Jestem mile zaskoczona,bo chyba duzo sie zmienilo na lepsze. Kebaby solidne i bardzo pyszne. Polecam!”