MUMU foodtruck Andrychów
“Obłędne burgery. Miała obsługa. Polecam”
Znaleziono 3 wyników
“Obłędne burgery. Miała obsługa. Polecam”
“Klimatyczne miejsce, domowa atmosfera, pyszne jedzenie i smaczne napoje! Obsługa miła, kulturalna, można przyjemnie spędzić czas i "wychillować" :>”
“Tortille spoko, bardzo dobry kurczak, nie ma co gadać trzeba sprobowac, jedynie minusem jest długi czas oczekiwania i lekki nieład w knajpie na stolikach itd Jedyne co nie polecam to frytki, strasznie gumowe i zawsze zimne, jak w andrychowie tak i w wadowicach. 4 tortille różne a każdy był zachwycony. Polecam !! Edit. Burger nie powala, ubogi i bardzo zimny, musiałem go zagrzac w mikrofali, no i mało sosu.”