Przegląd katalogu
- 43 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 43 wyników
Przeglądaj doskonałe drinki w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 43 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 61,772 opinii i ocen.
“Bardzo dobre jedzenie. Ogródek mimo niskiej temperatury na zewnątrz, bardzo ciepły.”
“Legendarne miejsce na mapie Krakowa. Niestety ceny wzrosły w stosunku do tego, co bylo jeszcze pare lat temu, ale w dalszym ciągu jest to jedna z tańszych opcji na dobre lane piwo (obecnie serwują Żywiec z tanka) i coś do jedzenia. Lokal tętni życiem i robi się tłoczno w piątkowy wieczór, warto przyjść wcześniej, żeby znaleźć miejsce siedzące.”
“Restauracja z pięknym widokiem na Bazylikę Mariacką i Rynek. Miła, pomocna obsługa, bardzo dobre jedzenie, choć ceny dość drogie. Obligatoryjnie doliczana jest opłata 15% za obsługę, jednak w przypadku, gdy klient nie jest zadowolony z obsługi lub jedzenia wystarczy poinformować kelnerkę i ta kwota nie jest doliczana.”
“Spoko żabka - szybka obsługa, duży wybór w kategorii gotowych dań”
“Świetne miejsce na wieczorne wyjście! Klub ma niesamowitą atmosferę, dobrą muzykę i przyjazną obsługę. Chcę szczególnie pochwalić Lizę – jest bardzo miła, profesjonalna i zawsze uśmiechnięta. Dzięki niej wieczór był jeszcze lepszy! Na pewno wrócę i polecam każdemu, kto szuka dobrej zabawy!”
“Naprawde fajny lokal, blisko centrum. Świetna muzyka, mozna potańczyć wypic drinka.”
“Restauracja pobiła wszelkie moje oczekiwania! Jedzenie - wyśmienite, obsługa- bardzo miła, klimat - przyjacielski. Genialne miejsce na organizowanie imprez, w krakowskim, piwnicznym stylu.”
“Super lokal, byłam z mężem! Bardzo miłe dziewczyny! Darmowe szoty przy zakupie drinków dla dziewczyn. Również zamówiliśmy pokój z dwoma dziewczynami. Najlepszy klub ze striptizem, w którym byliśmy w Krakowie!”
“Swietne miejsce, dobrze wspominam pobyt”
“Do Hotelu przyjechałam z koleżankami i zostałyśmy na kilka dni. Zarówno ja, jak i one oceniamy nasz pobyt bardzo pozytywnie. Śniadania były smaczne, a obsługa hotelu miła i pomocna:)”
“Na wejściu normalna bramka, sympatyczni ludzie, zawsze pomocni i kulturalni. W środku miła obsługa za barem pełen profesjonalizm. W lokalu czysto i przytulnie dzięki paniom z pomocy barmańskiej. Polecam - stały klient”