Przegląd katalogu
- 982 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 982 wyników
Przeglądaj bar pub w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 982 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 902,608 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera bar pub z miast takich jak Kraków, Bochnia, Oświęcim, Wadowice, Wieliczka i innych.
“Bar u żura, stok narciarski, wszystko jest ok. Łazienki czyste, w każdym miejscu (szkoła narciarska, wypożyczalnia sprzętu, punkt z biletami) bardzo miła obsługa. Stok idealny też na pierwsze stawianie kroków na nartach.”
“Bardzo smaczne jedzenie i duże porcje, polecam!”
“Świetne miejsce. Po pierwsze fantastyczne drinki w dobrych cenach i bez ściemniania naprawdę wiedza co robią. Na drugi dzień spróbowaliśmy pizzy i kolejny plus, sietne ciasto na dobrej mace i skladniki pierwsza klasa prawdziwa włoska robota. Finalnie sam klimat knajmy, kanapy, wystrój, przyjemna muzyczka (my trafolismy na klqsyke francuską ;) ) . Naprawe warto tu wstąpić by cos zjewc wypic i przyjemne spędzić czas bez tłumów i w normalnych cenach przy zachowaniu wyśmienitej jakości. Polecam.”
“Bardzo dobry i nie drogi obiad można zjeść w Barze u Romka. Wszystko świeże. Trafiłem do Baru przez mamy google, bo mają bardzo dużo pozytywnych opinii. Teraz ja potwierdzam, że warto zawitać na przepyszny obiad, czy deser. Polecam i daje najwyższą ocenę, jaką można dać w mapach google.”
“Bardzo fajny klimat stylizowany na PRL. Wygodne fotele, miła obsługa i bardzo dobre nazwy i smak drinków”
“Polecam, pyszne drinki, miła obsługa, a przede wszystkim super klimat, z dala od Krupówkowego zgiełku”
“Mieliśmy z przyjaciółmi ochotę na wieczorne winko, rozmowy w klimatycznym miejscu i coś nowego w Zakopanem. Wszystkim przypomniała się Portugalska Chata i trafiliśmy IDEALNIE! Do winka zamówiliśmy papryczki i krewetki. Pełen sukces i cieszę się, że do Zakopanego przyjechała słoneczna portugalia. Innnym razem były świeżutkie Pastéis de nata. Jak ktoś szuka wyjatkowych miejsc - koniecznie.”
“Klimatyczne miejsce z zacnym jedzonkiem. Burger prawie najostrzejszy był dla mnie niemal za ostry, sosik KAPUTT istotnie ostry. Ogarnieta ludzka obsługa. Na pewno zajade nastepnym razem na trasie, bo warto!”
“Zdecydowanie jedna z naszych ulubionych miejscówek! Od samego wejścia zostaliśmy z chłopakiem powitani z takim luzem i sympatią, jakbyśmy znali się z obsługą od lat – totalnie nas to zaskoczyło (oczywiście na plus!). Miejsce ma niesamowicie przyjazny klimat, czuć tu dobrą energię. Matcha – przepyszna, dokładnie taka, jaką lubię, a sernik… no sztos. Idealne miejsce, żeby na chwilę zwolnić i naprawdę się zrelaksować. Na pewno wrócimy!”
“"A po zajęciach chodziliśmy na zapiekanki do Labiryntu..." Bardzo dobre kanapki, bułki, zapiekanki, obsługa sympatyczna i zawsze chętna do rozmowy :)”
“Bardzo interesujące miejsce, przepyszne wina. Każda osoba pracująca w ultrabarze która spotkaliśmy była przemiła, z dużą pasją przedstawiała nam wybór win, opowiadała o ich specyfice, próbowała dobrać to co pasowałoby do nas najlepiej. Świetna energia, super klimat.”
“Miejsce w starym stylu.Super klimat.Polecam”
“Lokal jest 2 poziomowy (pomieszczenie z barem na wejściu oraz sala + łazienka"w piwnicy"). Oprócz klasycznych drinków można napić się rozmaitych shotów w przedziale cenowym 6-14 zł/szt. Wybór jest duży i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Do obsługi nie można mieć żadnych zastrzeżeń- sympatyczni i sprawnie wykonujący zamówienia. Wygląd lokalu nie wyróżnia się niczym szczególnym, jest to ładne miejsce, a przede wszystkim z dobrymi cenami. Na wyjście ze znajomymi świetna opcja, polecam!”
“Witam serdecznie Byliśmy wczoraj rodzinnie pograć w gierki. Pierwszy raz odwiedziliśmy to miejsce i dzięki miłej obsłudze Wiktorii napewno tam wrócimy. Można fajnie pograć w gierki a do tego wypić dobrego drinka. Ceny są niziutki dla każdego cos dobrego.”
“Malutkie ale klimatyczne miejsce, mają spory wybór win, każdy znajdzie coś dla siebie. Można podejść do baru na degustację i pomoc w wyborze tego odpowiedniego. Cztery rodzaje tapas do wyboru, deska serów przepyszna. Miły i pomocny personel. Trzeba zrobić sobie wczesniej rezerwację gdyż miejsce cieszy się popularnością.”
“Odwiedziłem ostatnio ten bar wraz z rodziną, to było świetne przeżycie!! Obsługiwała nas Teresa byla bardzo miła i pomocna. Starannie opowiedziała nam o napojach oraz pomogła z wyborem. Cały wieczór dotrzymywala nam towarzystwa i sprawdzała czy wszystko nam smakuje, dawno nie spotkałem się z tak profesjonalną obsługą. Zamówiliśmy kilka drinków, takie jak moc wody czy szczęście w płynie. Drink przygowalismy samodzielnie poza świetną zabawą był on naprawde smaczny. Sam bar ma cudowny klimat, wystruj jest bardzo magiczny i dopracowany. Polecam odwiedzenie tego miejsca podczas wizyty w Krakowie.”
“Bardzo polecam miejsce. Świetny klimat i równie świetna obsługa. Na szczególne wyróżnienie zasługuje barmanka Paulina, trochę zakręcona ale w pozytywnym tym słowa znaczeniu. Sprawiła że wyjście na jedno piwo skończyło się pięcioma godzinami rozmów przy barze :) Jedyny minus to że nie dała gryza kabanosa którego jadła. Ale za to poczęstowała nim kota który siedział na ulicy więc się wyrównało. Zdecydowane 5/5!”
“Panie robią kapitalna robotę! Dania pyszne, porcje bardzo duże, ceny atrakcyjne,domowe jedzenie i atmosfera. Można się poczuć jak u babci. Odwiedziłem lokal z polecenia Książula. Mualla♥️”
“Świetne miejsce na wieczór ze znajomymi – klimat bardzo luźny i przyjemny, a do tego naprawdę fajna obsługa(i super muzyka!!)Magda i Zuza robią super atmosferę – zawsze uśmiechnięte, pomocne i widać, że znają się na rzeczy. Dzięki nim człowiek czuje się tu jak u siebie. Shisha smaczna, drinki dobrze zrobione, a sam bar ma mega przyjemny vibe. Na pewno będę wracać!”
“Duży wybór drinków, dobre jedzenie, przyjemna atmosfera i obsługa . Polecam”
“Super klimat, ciekawy wystrój a do tego miła obsluga i pyszne jedzenie. Można wejść z pieskiem”
“Klimat genialny! Piwko w towarzystwie starej chyba 200 letniej lipy, kiełbaska ok, piwko jeszcze bardziej ok! Świetne miejsce przy toaletach takie mini muzeum, Pan za ladą bardzo ale to bardzo wtajemniczony w kanony browarnictwa. Męskie granie w tle które nie zagłusza rozmowy. Sztos! Piwko lane 7zl dzisiaj?! Polecam tu zaglądać!”
“Mało jest miejsc z takim klimatem.”
“Świetne miejsce z klimatem. Drinki nie tylko ładnie podane, ale również bardzo dobre. Szoty marakuja petarda! Polecam!”
“Pyszna zapiekanka, zjadłabym ponownie ❤️”
“Tylko piwo w dobrej cenie. Na kranie Perła lub Kasztelan”
“Dobre piwo i wcześnie otwarte. Czego chcieć więcej?”
“Perfekcyjne miejsce, świetna atmosfera. Genialna muzyka, polecamy z całego serca. Idealne miejsce na obiad z rodzinką”
“Bardzo fajna restauracja z miła obsługa. Można wejść z psem. Najbardziej smakował nam barszcz i sałatka Cezar. Pozostałe dani również bardzo dobre, wrzucamy kilka fotek. Polecamy zawitać choć raz w trakcie pobytu w okolicy. Pozdrawiamy P. Mateusza - super obsługa :)”