Świetne miejsce na wieczór ze znajomymi – klimat bardzo luźny i przyjemny, a do tego naprawdę fajna obsługa(i super muzyka!!)Magda i Zuza robią super atmosferę – zawsze uśmiechnięte, pomocne i widać, że znają się na rzeczy. Dzięki nim człowiek czuje się tu jak u siebie. Shisha smaczna, drinki dobrze zrobione, a sam bar ma mega przyjemny vibe. Na pewno będę wracać!
Zdjęcia
Opinie
-
xxnatallq ; ★★★★★
-
Michalina Szatanik ★★★★★
Świetne miejsce! Emral zadbał o dobro klienta, specjalnie dla nas włączył muzykę, która chcieliśmy, co dodało dużo do doświadczenia w tym cudownym miejscu! Będziemy wracać! Dorwała nas burza, a świetnie się nami zaopiekował! Nie mogliśmy się zdecydować na smak shishy a Emral świetnie nam doradził. Shisha w dobrej cenie! POLECAMY!
-
Kamil Szczepanik ★★★★★
Miejsce 10 min od rynku, więc jest spokojnie. W tle gra muzyka latino, ceny przystępne tzn.shisha 78, piwo butelkowe 16 zł. Obsługa wymienia trakcie węgle, czyli jest to co się od takiego lokalu oczekuję.
-
Michał Smółka ★★★★★
Świetny bar. Byłem tam wczoraj, z moją najlepszą przyjaciółką i nie mieliśmy za bardzo planów, na spędzenie specjalnego wieczoru. No to poszukaliśmy na internecie i to miejsce złapało moją uwagę. Wyglądało na takie, co ma świetny klimat, z dobrym vibe'em. No to, postanowiliśmy pójść. Wygląd, motywy i klimat były przecudowne, jeśli chodzi, o drinki również było świetne, ceny w miarę przystępne (chociaż to jest kwestia mocno subiektywna). Obsługa tam była na 5 gwiazdek normalnie barmanka, na spokojnie nas obsługiwała i jakby o cokolwiek spytać, to nie ma problemu. Udzieliła nam recenzji, pod kątem drinków, również zwracając uwagę, na to co chcieliśmy. "czy to miało być bardziej słodkie, czy może co innego". Z tego miejsca właśnie chcę podziękować Kasi oraz Billie'mu którzy nas wtedy obsługiwali. Świetne miejsce do jarania shishy oraz na ogólny relax i przestrzeń do porozmawiania o dosłownie wszystkim. Wybór smaków jest również spoko (My akurat mieliśmy na redbull'u, o smaku Wiśni z Pomarańczą i polecam naprawdę super) Koniec końców, okazało się że było tam warto pójść w 100%, pomimo iż jest tam trochę mało ludzi, jednakże jest też wymiernie mało miejsca, więc to tym lepiej, chociaż jak bar jest pusty to strasznie dziwnie jest. Tak to za bardzo wad nie ma więc polecam z całego serca.
-
Zuzanna Kierc ★★★☆☆
Szisza smakowo i cenowo nienajgorsza, natomiast ogólna atmosfera w lokalu sprawiła że nie spędziłam tam dużo czasu, w lokalu było niesamowicie zimno, przez co trzeba było mieć kurtkę cały czas na sobie. Drinki smaczne, ale bardzo słodkie.
-
Анастасія Надольна ★★★★★
Bardzo miła atmosfera i przyjazny personel. Dobra szisza i napoje. Ceny są niższe niż w innych shisha barach.☺️
-
Wujki W Trasie ★★★★★
Świetne miejsce na Chill! Dobra shisha rozpalają z dbałością o klienta. Polecamy górna antresole z PS4 ;)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Eagle Shisha Bar?
Eagle Shisha Bar znajduje się przy Karmelicka 40, Stare Miasto, 31-128 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Eagle Shisha Bar?
Można skontaktować się z Eagle Shisha Bar pod numerem +48 660 308 569
Jak można dotrzeć do Eagle Shisha Bar?
Do Eagle Shisha Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku