Przegląd katalogu
- 384 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 384 wyników
Przeglądaj baby food store w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 384 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 310,245 opinii i ocen.
“WITAM, Odnosząc się do sytuacji tej Pani byłem świadkiem zdarzenia, ta Pani nie miała racji . Wędlina była świeża, stojąc w tej kolejce osobiście ją spróbowałem,ta pani była nie miła a na końcu rzuciła w kasjerkę tą wędliną.chodzę tam mogę powiedzieć że jest tam bardzo miła obsługa czysty sklep i świeży towar OSOBIŚCIE POLECAM”
“Bardzo miła i pomocna obsługa. Świetnie zorientowana w dostępnym w sklepie towarze. Pani na kasie zawsze uprzejma, szybko sprawnie kasuje. Zupełnie nie rozumiem negatywnych komentarzy od innych, ale najwyraźniej szukają zwady na siłę. Ja zawsze jestem mega zadowolona! Bardzo polecam zakupy w tym miejscu. :)”
“Przepiękny sklep przestronny, czysty, zadbany. Bardzo duży wybór produktów regionalnych. Stoisko mięsno wędliniarskie na bardzo wysokim poziomie i uśmiechnięta ekipą - brawo. Brawo brawo Lewiatan Zachęta za tak piękny sklep. Godny polecenia.”
“Super obsługa! Chłopak dzisiaj ze zmiany był tak pozytywny i miły, że samym podejściem poprawił mi humor. Wspaniale”
“Świetne miejsce na szybkie zakupy – Moja ulubiona Żabka! Obsługa jest zawsze bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna, co naprawdę umila wizytę. To rzadkość, a tutaj zawsze czuję się mile widziana.”
“Bardzo dobra apteka i co ważne tania , poza tym bardzo miłe panie mgr.”
“Sam nie wiem jaką ocenę wystawić. Jest to sklep beznadziejny, z masą mankamentów, tłumem niemiłych klientów... Ale chyba właśnie za to go lubię. Nazywamy go z Żoną "Koszmar człowieka" i właściwie to jest to określenie pieszczotliwe. A, i lubię się z tymi nieco czerstwymi, ale za to prawdziwymi, z krwi i kości ekspedientkami. Np. moja użerka dotycząca kaucji za butelki plastikowe, która trwa już 4 wizyty ( finału wciąż nie widać) jest zarówno wnerwiająca, jak urocza. No dobra, koniec końców lubię to miejsce, bo jest "jakieś". Nie każdy sklep ma tak uroczą nazwę jak "Koszmar". Daję więc za to piątaka.”
“Korpo gbury w komentarzach! A ja mimo licznych komentarzy z negatywną oceną sądzę, że sklep jest bardzo fajny! I Panie bardzo miłe, uśmiechają się i często coś skomentują. Czy to paznokcie czy makijaż. I to, że sobie gadają na prywatne tematy nic złego w sobie nie niesie, spróbujcie sami popracować w nudnym sklepie na nudnym stanowisku. Troszku uśmiechu i poczucia humoru ludzie!”
“Dobra apteka, miła obsługa, umiarkowane ceny! Polecam ❤️”
“Przyjemna atmosfera, tanie produkty, dużo przecen, kasa samoobsługowa ,miła obsługa. Ogółem 10/10”
“Moja ulubiona Żabka! Super zaopatrzenie i przemili pracownicy ❤️”
“Ten warzywniak to prawdziwa perełka! Choć sklep nie jest ogromny, to właśnie dzięki temu ma wyjątkowy klimat – jest przytulny, zadbany i zawsze pełen świeżych, pięknych produktów. Owoce i warzywa są pierwszej jakości: pachnące, chrupiące i naprawdę smaczne. Największym atutem jest jednak obsługa – zawsze uśmiechnięta, życzliwa i pomocna. Człowiek od razu czuje się tu mile widziany. Widać, że właściciele wkładają w to miejsce całe serce i dbają, żeby każdy klient wyszedł zadowolony. To jeden z tych sklepów, do których chce się wracać – nie tylko po zakupy, ale też po odrobinę dobrej energii. Zdecydowanie polecam każdemu, kto ceni sobie jakość, świeżość i miłą atmosferę.”
“Świeże dobrej jakości produkty, konkurencyjne ceny szczerze polecam!”
“Pyszna kawa i pyszne ciasteczka. Znakomite produkty . Przekaski dla każdego.”
“Polska sieć sklepów. Pełna profesjonalna obsługa.Uprzejmość pracowników. Bogaty asortyment artykułów spożywczych i przemysłowych. Szkoda, że w Krakowie jest mało punktów Delikatesy Podwawelskie.”
“Bardzo miłe Panie tam pracujace Szybko sprawnie z usmiechem na twarzy. Sklep zadbany”
“Duży wybór produktów ekologicznych, bezglutenowych i innych, miła obsługa oraz przystępne ceny. Duże znaczenie ma tutaj też fakt, że sklep znajduje się w centrum miasta, w Galerii Krakowskiej.”
“O ile wcześniej nie chciałam tam przychodzić, o tyle od zmiany właściciela sklep stał się zupełnie innym miejscem. Obsługa z uśmiechem pomaga w zakupach i nikt się na mnie nie gniewa za to, że przychodzę ;)”
“Serdeczne podziękowania dla fantastycznej obsługi sklepu - Pani Klaudii. Uprzejma i mila osoba, pracuje - bo lubi, a to widać. Sama chciałabym mieć takiego pracownika u siebie na sklepie. Pani Klaudio życzę wszystkiego dobrego.”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, miła obsługa....najlepszy żółty ser z orzechem. Polecam . Dać zarobić swoim.....”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Mają dobre podejście do pacjentów, udało się zamówić trudno dostępne leki. Ceny też w porządku. Polecam! :)”
“Fajne popco Pozdrawiam ekspedientkę, która na moje pytanie czy mają papier do pakowania prezentów odpowiedziała; tak, mamy ale ukrywamy. Zrobila mi dzień :) A papier spoko.”
“Dobrze zaopatrzony sklep, bez tłumów dzikich jak w sąsiedniej Biedronce. Ceny ciut wyższe, ale z tym molochem konkurencji cenowej mały sklep nie ma szansy wygrać. Za to jest sporo produktów, których Biedrze nie ma. Na duży plus przyzwoity wybór produktów wegańskich. No i nie trzeba stać w kilometrówej kolejce. Co do obsługi, poprawiło się ostatnio. 3 - 4 lata temu chyba rzeczywiście mieli jakiś kryzys. Teraz jest znacznie miłej. Inna sprawa, że jeśli ktoś wpada po zakupy 5 minut przed zamknięciem, to naprawdę sam sobie winien. Trochę szacunku dla ludzi. Każdy ma prawo wyjść do domu bez wyrabiania nadgodzin. W Europie to norma , że się klientów w ostatnich minutach potylko wypuszcza. Nam 30 lat darwinizmu społecznego przeoralo mózgi i oczekujemy od obsługi klienta nie obsługi a serwilizmu.”