RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE GALERIA KOLORÓW ALICJA ŻAK-KARKOSZKA
“Pyszne jedzenie, czyste, ładne pokoje, miła obsługa, polecam”
Znaleziono 6 wyników
“Pyszne jedzenie, czyste, ładne pokoje, miła obsługa, polecam”
“Bardzo miła obsługa Warto przyjechać nawet z Chrzanowa ....nie ma problemu aby pomóc klientowi!!! Wielkie brawo !”
“Byłem w tym sklepie jeden raz sklep mile mnie zaskoczył bo kupiłem to co chciałem a wielkich molocha Netto nie mogłem dostać . Co zauważyłem porządek w oznaczeniach cenn i miła obsługa..”
“Biedronka nowa, mały ruch panujący w sklepie i uprzejma obsługa. Mogę polecić.”
“Od lat moje ulubione Pepco w Oświęcimiu to to na galerii Niwa. Panie są bardzo miłe i pomocne, sklep jest zadbany, widać że pracujące tam Panie przykładają się do swojej pracy i dbają o porządek na sklepie. Chętnie tam wracam”
“Zawsze kiedy jestem w tym sklepie mogę liczyć na pomoc pracowników i dobre doradztwo. Duży wybór zabawek, pluszaków i ubrań. Nigdy nie wychodzę z pustymi rękami.”