Przegląd katalogu
- 52 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 48% Ze zdjęciami
Znaleziono 52 wyników
Przeglądaj atrakcje turystyczne w Oświęcimie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 52 wyników w Oświęcimie, Małopolskie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 19,984 opinii i ocen.
“Wspaniała atmosfera, przepiękne zwierzęta, cudowne wrażenia. Ekstra zorganizowane spędzenie czasu z tymi wspaniałymi zwierzętami. Tanio, miło i przyjemnie spędzony czas. Polecam”
“Drugi raz zatrzymałem się tu z synem na wycieczce do Energylandii. Zdecydowanie POLECAM. Fajne, czyste pokoje. Funkcjonalna łazienka. Smaczne śniadania z szerokim wyborem potraw. Świetna, życzliwa obsługa. Do Energylandii 25 minut autem. Wszystko to za naprawdę rozsądną cenę. W tym roku zachorowałem i pomimo tego, że miałem zamówioną na Bookingu ofertę bezzwrotną, udało się dwukrotnie przebookować pobyt. Spotkałem się przy tym z życzliwością i zrozumieniem, a także profesjonalizmem. Dziękuję. Myślę, że jeszcze odwiedzę ten hotel.”
“Miejsce przypominające wspaniałego człowieka.”
“Mały kameralny ryneczek, jedynie ten ruch samochodowy niepotrzebny”
“Polecam pojechać i zwiedzić. Bardzo dużo eksponatów, bardzo fajny sposób wyeksponowania ich, bo można podejść do każdego i z bliska obejrzeć (bez dotykania).”
“Nawet nie wiedziałam, że jest takie miejsce w Oświęcimiu. Dla tych co lubią kontakt z przyrodą”
“Dobry pomysł na upamiętnienie wymordowanej przez niemieckich okupantów żydowskiej społeczności Oświęcimia. Widać też kunszt i wysoki poziom artystyczny muralu.”
“Mural znajduje się na murze otaczającym cmentarz żydowski (od strony ulicy Dąbrowskiego). Wizerunki dziewięciu barwnych ptaków żyjących w tym miejscu stworzył Wojciech Rokosz, krakowski artysta. Przepiękna praca! My wyruszyliśmy szlakiem murali w Oświęcimiu zachęceni wpisem na stronie Urzędu Miasta. Tego muralu nie ma na mapce zamieszczonej na stronie, ale zdecydowanie warto go obejrzeć.”
“Byliśmy przejazdem, wstąpiłem na obiad . Placki ziemniaczane z gulaszem. Bardzo duża porcja. Smaczna. Obsługa bardzo miła. Wjazd prosto z drogi. Parking. Wystrój lokalu trochę surowy i mało przytulny. Polecam .”
“Pięknie odnowiony pomnik . Warto obejrzeć nocą .”
“Bardzo przyjemne miejsce, nawet jeśli teraz mocno pada. Mnóstwo kawiarni i restauracji, gdzie można usiąść na zewnątrz. Po prostu miło usiąść i delektować się.”
“Prześliczny, kolorowy i pozytywny mural w „Parku Pokoju” w Oświęcimiu. Znajduje się on na ogrodzeniu parku od ul. Dąbrowskiego. Malowidło na betonowym ogrodzeniu ma aż 60 metrów. Mural złożony jest z sekwencji obrazów symbolicznie nawiązujących do tematyki pokojowej (gołąbek z gałązką oliwną, ludzie różnych narodowości trzymający się za ręce, serce na dłoni). Stanowi cudowne uzupełnienie bardzo fajnego placu zabaw dla dzieci,( znajdziecie go między drzewami, w części spacerowej parku).”
“Przepiekne miejsce nieopodal Muzeum ... zwłaszcza wiosna i latem.”
“Spacer z psem rewelka przepięknie spokój rzeka można zrobić piknik”
“Absolutnie wyjątkowe, klimatyczne miejsce, którego właściciele zadbali o każdy estetyczny detal. Pokoje są zadbane, w środku czajnik i bogaty zestaw herbat wraz z kawą. Możliwość skorzystania z wielu gier planszowych i książek dostępnych na korytarzu. Przepiękny ogródek, w którym można usiąść na wygodnych fotelach i kanapach przy świetle ogromu świec, zapalanych wieczorem. Cena b. korzystna.”
“Pokoje duże przestronne i czyściutkie codziennie sprzątane śniadania smacznego duży wybór i wszystko świeżutkie obsługa życzliwa pomocna i jedzenie w restauracji hm...pyszne Polecam z całego serca nie jeden hotel 4*mógłby się uczyć od tego miejsca Napewno będę wracać”
“Naciskając 5 gwiazdek dla miejsca wyświetla się: Fantastyczne. Ale nie to słowo powinno opisać Auschwitz. Straszne miejsce. Ważne miejsce. Miejsce, które trzeba zobaczyć. Miejsce tragicznej historii. Miejsce zadumy. Bardzo chciałam przyjechać do obozu w Oświęcimiu, ciągnie mnie do miejsc związanych z II Wojną Światową. Byłam pod wrażeniem i cała w dreszczach. Duże przeżycie. A z rzeczy praktycznych: wejście i parking są darmowe. Należy pobrać wejściówki, rejestrowane imiennie (nie dotyczy to dzieci). Przy wejściu należy okazać wraz z wejściówką dowód tożsamości (wystarczy od jednej osoby) i przygotować się na kontrolę jak z lotniska - przejście przez bramki, prześwietlenie toreb/plecaków.”
“Mieszkanie czyste i w dogodnej lokalizacji . Mały minusik za brak możliwości obejrzenia tv.”
“Park Family w Oświęcimiu to istny raj dla dzieciaków i… mały test wytrzymałości dla dorosłych. Atrakcje? Od groma i jeszcze trochę. Wszystko czyściutkie, zadbane, bezpieczne — widać, że ktoś tu naprawdę dba o szczegóły. Jasne, bywa głośno, ale taka natura tych miejsc: energia dzieci odbija się od ścian jak piłeczki w basenie z kulkami. Najlepsze jest to, że po godzinie człowiek wychodzi z dzieckiem, które działa jakby mu ktoś wymienił baterie na turbo–power. Polecam z czystym sumieniem — świetne miejsce, żeby dać maluchom wyszaleć się do oporu, a samemu złapać oddech (albo i dwa).”
“Muzeum zrobiło na mnie ogromne wrażenie. obsługa z Kawiarni Bergson, która wprowadziła mnie w historie tego muzeum zrobiła to niesamowicie dobrze. same fotografie, pozostałe rzeczy z dawnych czasów zrobiły na mnie ogromne wrażenie i dzięki temu byłam bardziej świadoma historii wszystkich tych ludzi którym poświęcone jest muzeum. Synagoga, ostatnia zachowana w Oświęcimiu, oddaje cały nastrój tego wszystkiego. miejsce zdecydowanie warte odwiedzenia!”
“Miejsce spokojne. W okolicy park , bliska odległość od rynku i sklepów spożywczych”
“Rewelacja. Mega uprzejma Pani Mariola. Pokój bardzo czysty, schludny, przestronny i w idealnym stanie. Pani Mariola jest bardzo "elastyczna" i cały czas stoi frontem do gości. Od momentu rezerwacji, aż do rozliczenia i odjazdu. Śniadanie bardzo pyszne i wszechstronne. Na miejscu cały czas dostępna kuchnia z różnymi rodzajami kawy, herbaty oraz ekspresem do kawy, w cenie pokoju. Z ogromną przyjemnością tu przenocujemy kolejny raz.”
“Urocze, spokojne miasteczko z piękną promenadą wzdłuż Soły :)”
“Duży wybór domowych dań w formie bufetu na wagę, bardzo pyszne i świeże, zdrowe jedzenie, miła obsługa, przytulne miejsce z tarasem, ceny atrakcyjne. Dziękuję i polecam!!”
“Naprawdę bardzo miła atmosfera i przepyszne zapiekanki! Niesamowicie uprzejma i kochana obsługa. Pani blondynka, nie dość że bardzo ładna to jeszcze pomocna. Czas oczekiwania naprawdę krótki. Serdecznie polecam ❤️”
“Hotel w dobrej lokalizacji. Pokoje ładne i czyste. Panie z recepcji bardzo pomocne. Dania z restauracji przepyszne. Polecam w 100%.”
“Bardzo fajne miejsce na nocleg. My zatrzymaliśmy się rodzinnie na jedną noc przed wypadem z samego rana do Energy Landia, która jest bardzo blisko. Czysto i bardzo zorganizowanie. Polecam!”