Opinie

  1. Karolina Sandach ★★★★★

    Byliśmy rok temu w Oświęcimiu. Pojechaliśmy zwiedzać Kl Auschwitz - Birkenau . Zarezerwowaliśmy pokój u Pani Wioletki. Byliśmy bardzo zadowoleni. Pokoje czyste, ładne i zadbane. Wspólna łazienka nie robi problemu. Kuchnia fajnie wyposażona. Pani Wioletka potrafi dużo opowiedzieć turystom o mieście, pokierować gdzie trzeba.

  2. Emilia Wujcikowska ★★★★★

    Miejsce spokojne. W okolicy park , bliska odległość od rynku i sklepów spożywczych

  3. Kamil Borowski ★★★★★

    Bardzo miła pani bez problemu można się dogadać z różnymi rzeczami, poza tym czysto nocleg ok . Polecam

  1. Gosia Zasadowska ★★★★★

    Bardzo polecam, świetna lokalizacja, pokoje czyste , części wspólne świetnie wyposażone. Pani właścicielka bardzo zaangażowana i sympatyczna.

  2. Lorena HD ★★★★☆

    Bardzo miła i kontaktowa właścicielka. Pokój na poziomie agroturystyki też jest ok, łóżko wygodne jest czysto. Minusem jest 1 łazienka na 3 pokoje. W łazience jest taki sobie zapach mimo tego, że jest posprzątane. Ja niestety jestem przyzwyczajona do łazienek w pokojach i mam problem z tym żeby korzystać ze wspólnej z obcymi ludźmi. Podobnie jest z kuchnią - jak sobie jedni państwo zaanektowali to siedzieli tam jak we własnym domu - raczej nie wejdziesz i nie skorzystasz w tym czasie.

  3. Adam Matecki ★★★★★

    Bardzo urokliwy domek bardzo blisko centrum. Miła pani właścicielka, skromne, ale użyteczne pokoje oraz bardzo zadbana kuchnia ze ślicznym wyjściem na ogród. Generalnie miły pobyt.

  1. Dawid “Dembuś” ★★★★★

    Cena do jakości nawet bardziej niż bardzo dobra, co do właścicielki to bardzo miła i kulturalna, lokal zsdbany i posprzątany. trochę problem z parkowaniem, ale da się blisko zaparkować. gorąco polecam

  2. Mix Mi ★☆☆☆☆

    Jedyny plus tego noclegu to miła pani właścicielka. Łazienka jedna na kilka pokoi, w dodatku w standardzie PRL. Brak podstawowych środków czystości (po prysznicu w łazience powódź). Schody wykonane z płyty sklejkowej, strach chodzić. Kuchnia bardzo ciasna biorąc pod uwagę ilość pensjonariuszy. Słabe wyciszenie pokoi, balkon bez barierek. Parking na podjeździe, przez co przy dużej ilości gości jest się zastawionym i trzeba czekać, aż wszyscy wstaną, żeby wyjechać autem z posesji. Ogółem słabo. Cena nieadekwatna do jakości.

  3. Kuba Zieliński ★★★★★

    Bardzo miła Pani właścicielka, pokój bardzo ładny łazienka dostępna jedna na 3 pokoje ale to zupełnie w niczym nie przeszkadza. Kuchnia bogato wyposażona i ogólnodostępna. Zdecydowanie polecam nocleg. W pobliżu Kaufland i biedronka. Bliziutko do Muzeum w Auschwitz

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Guesthouse Willa nad Sołą?

Guesthouse Willa nad Sołą znajduje się przy Przeczna 2, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Guesthouse Willa nad Sołą?

Można skontaktować się z Guesthouse Willa nad Sołą pod numerem +48 694 491 297

Jak można dotrzeć do Guesthouse Willa nad Sołą?

Do Guesthouse Willa nad Sołą można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements