Byliśmy rok temu w Oświęcimiu. Pojechaliśmy zwiedzać Kl Auschwitz - Birkenau . Zarezerwowaliśmy pokój u Pani Wioletki. Byliśmy bardzo zadowoleni. Pokoje czyste, ładne i zadbane. Wspólna łazienka nie robi problemu. Kuchnia fajnie wyposażona. Pani Wioletka potrafi dużo opowiedzieć turystom o mieście, pokierować gdzie trzeba.
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Sandach ★★★★★
-
Emilia Wujcikowska ★★★★★
Miejsce spokojne. W okolicy park , bliska odległość od rynku i sklepów spożywczych
-
Kamil Borowski ★★★★★
Bardzo miła pani bez problemu można się dogadać z różnymi rzeczami, poza tym czysto nocleg ok . Polecam
-
Gosia Zasadowska ★★★★★
Bardzo polecam, świetna lokalizacja, pokoje czyste , części wspólne świetnie wyposażone. Pani właścicielka bardzo zaangażowana i sympatyczna.
-
Lorena HD ★★★★☆
Bardzo miła i kontaktowa właścicielka. Pokój na poziomie agroturystyki też jest ok, łóżko wygodne jest czysto. Minusem jest 1 łazienka na 3 pokoje. W łazience jest taki sobie zapach mimo tego, że jest posprzątane. Ja niestety jestem przyzwyczajona do łazienek w pokojach i mam problem z tym żeby korzystać ze wspólnej z obcymi ludźmi. Podobnie jest z kuchnią - jak sobie jedni państwo zaanektowali to siedzieli tam jak we własnym domu - raczej nie wejdziesz i nie skorzystasz w tym czasie.
-
Adam Matecki ★★★★★
Bardzo urokliwy domek bardzo blisko centrum. Miła pani właścicielka, skromne, ale użyteczne pokoje oraz bardzo zadbana kuchnia ze ślicznym wyjściem na ogród. Generalnie miły pobyt.
-
Dawid “Dembuś” ★★★★★
Cena do jakości nawet bardziej niż bardzo dobra, co do właścicielki to bardzo miła i kulturalna, lokal zsdbany i posprzątany. trochę problem z parkowaniem, ale da się blisko zaparkować. gorąco polecam
-
Mix Mi ★☆☆☆☆
Jedyny plus tego noclegu to miła pani właścicielka. Łazienka jedna na kilka pokoi, w dodatku w standardzie PRL. Brak podstawowych środków czystości (po prysznicu w łazience powódź). Schody wykonane z płyty sklejkowej, strach chodzić. Kuchnia bardzo ciasna biorąc pod uwagę ilość pensjonariuszy. Słabe wyciszenie pokoi, balkon bez barierek. Parking na podjeździe, przez co przy dużej ilości gości jest się zastawionym i trzeba czekać, aż wszyscy wstaną, żeby wyjechać autem z posesji. Ogółem słabo. Cena nieadekwatna do jakości.
-
Kuba Zieliński ★★★★★
Bardzo miła Pani właścicielka, pokój bardzo ładny łazienka dostępna jedna na 3 pokoje ale to zupełnie w niczym nie przeszkadza. Kuchnia bogato wyposażona i ogólnodostępna. Zdecydowanie polecam nocleg. W pobliżu Kaufland i biedronka. Bliziutko do Muzeum w Auschwitz
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Guesthouse Willa nad Sołą?
Guesthouse Willa nad Sołą znajduje się przy Przeczna 2, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Guesthouse Willa nad Sołą?
Można skontaktować się z Guesthouse Willa nad Sołą pod numerem +48 694 491 297
Jak można dotrzeć do Guesthouse Willa nad Sołą?
Do Guesthouse Willa nad Sołą można dotrzeć, korzystając z poniższego linku