Przegląd katalogu
- 1,042 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 56% Ze zdjęciami
Znaleziono 1042 wyników
Przeglądaj apteka w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,042 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 90,724 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera apteka z miast takich jak Kraków, Oświęcim, Bochnia, Chrzanów, Olkusz i innych.
“Bardzo pozytywne wrażenia po dzisiejszej wizycie Pani farmaceuta doradziła mi lek i dawkowanie dla syna”
“Bardzo miłe panie w aptece, profesjonalnie doradzą, apteka bardzo blisko biblioteki :D”
“Świetna apteka,Panie farmaceutki życzliwe,uprzejme,oferujące leki będące aktualnie w dobrej cenie,szczepienia bez problemu,wystawiają receptę,wyjaśniają.Punkt godny polecenia.”
“Dobrze zaopatrzona apteka ,miła obsługa”
“Przede wszystkim apteka całodobowa. Sprawna i szybka obsluga Wykonałem w niej też bezproblemowo szczepienia na grypę i covid.”
“Moja ulubiona apteka w tym rejonie. Zawsze miło i sprawnie.”
“Bardzo miła obsługa dbająca klienta... niemal nie możliwy do kupienia Ozempic wyczarowują kolejny raz... dla mnie są wzorem do naśladowania... polecam z całego serca”
“Panie są zawsze mega miłe i pomocne. Apteka dobrze zaopatrzona i z przystępnymi cenami”
“Apteka dobrze zaopatrzona, czesto korzystam. Przemily, pomocny i kompetentny personel. Polecam!”
“Wspaniały życzliwy i wykwalifikowany personel. Życzę sobie o innym aby zawsze mieli kontakt z tak dobrymi ludźmi”
“Cudowne Panie, wspaniała Apteka, zabawny i kompetentny personel a zwłaszcza Pani Magister Natalia. SPZ 10 gwiazdek na 5”
“Zawsze miła obsługa. Szczepienie szybko i bezproblemowo.”
“Bardzo polecam tę aptekę! Obsługa jest zawsze uprzejma, kompetentna i pomocna. Leki dostępne od ręki, a jeżeli czegoś nie ma, zamawiaja Bardzo szybko. Dodatkowy plus to przystępne ceny! POLECAM!!!”
“Wspaniały Lekarz pełen empatii, spokoju i miłości do zwierząt. Ogromna wiedza i praktyka!!! Polecam”
“Obecnie apteka Słoneczka. Przystępne ceny, Panie oferują tańsze zamienniki. Dużo okienek, szybko idzie nawet w "godzinach szczytu". Dlatego aktualizuję :)”
“Robie w " Janie" zakupy często, od wielu kat. Bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Ceny przystępne, produkty dobrej jakości. Stoiska są sensownie zorganizowane. Dużo przestrzeni. Bardzo pomocny personel. Biedronka i Lidl są dużo gorzej zaopatrzone, ciasne i brudne. Polecam " Jana".”
“Na Osiedlu Słowiki, jedna z najlepiej zorganizowanych aptek. Bardzo miła, profesjonalna i pomocna obsługa, więc warto to docenić. Pani chętnie odpowiada na pytania i rezerwuje leki dla miłych klientów. W środku czysto i pełen asortyment, zatem chyba nic więcej nie potrzebujecie”
“Jak apteka, bardzo miła obsługa”
“Zawsze miła obsługa, moja ulubiona apteka”
“Szczepienie RSV od ręki. Super.”
“Polecam bo aptekarzy są mile i fajni❤️”
“Polecam apteke na Os. Północ. Bardzo uprzejma obsluga, zawsze pomocna i szukajaca rozwiazania w poszukiwaniu produktow. Asirtyment calkiem fajny, brakujace produkty mozna online zamowic bezproblemowo i odebrac u nich. Nie mialam zadnych problemow w realizacji zamowien i obsludze. Polecam”
“Bardzo dobre zaopatrzenie. Można również zamówić lekarstwa, których brakuje na stanie.”
“Wspaniała obsługa oraz fachowa pomoc w sprawie dobrania suplementów i leków. :)”
“Miła i profesjonalna obsługa. Dobry dostęp do leków. Możliwość zamówienia przez aplikację ktomalek.”
“Bardzo miłe panie , ceny konkurencyjne .”
“W Aptece Pod Orłem bywam często spotykam tam personel bardzo mądry I uprzejmy jestem zadowolona dziekuje”
“Bardzo dobrze zaopatrzony market z szerokim wyborem świeżych i wysokiej jakości produktów. Zawsze można tu znaleźć wszystko czego potrzeba. Obsługa miła i pomocna. Zakupy przebiegają sprawnie i w komfortowej atmosferze. Zdecydowanie miejsce godne polecenia.”
“Najlepszy Rossman w Krakowie!! Dobrze zaopatrzony, przemiła i pomocna obsługa. Polecam!!”
“Polecam ten sklep. Super obsługa, widać, że pracujące tu osoby lubią swoją pracę i znają się na zwierzętach. Wielki plus za marki własne, np Real Nature ze świetnym składem i przysmaki na wagę. Na pewno będę tu wracać.”