Przegląd katalogu
- 258 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 258 wyników
Przeglądaj stacja obsługi samochodów w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 258 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 56,059 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera stacja obsługi samochodów z miast takich jak Kraków, Skawina, Wieliczka, Niepołomice, Bochnia i innych.
“Mega polecam. Najlepsza stacja w okolicy!!”
“Guzdek Serwis to miejsce, które zasługuje na uznanie za profesjonalizm i solidność w obszarze serwisu samochodowego. Ich wykwalifikowany personel sprawia, że klient czuje się pewnie powierzając swoje auto w ich ręce. Doskonała znajomość branży i nowoczesne podejście do napraw przekładają się na wysoką jakość usług. Rzetelne podejście do klienta i transparentność w przedstawianiu kosztów napraw to kolejne atuty Guzdek Serwis. Klienci są informowani o wszelkich napotkanych problemach, co pozwala podejmować świadome decyzje dotyczące napraw. Ponadto, terminowość wykonania prac naprawczych zasługuje na pochwałę, co wpływa pozytywnie na doświadczenie korzystających z serwisu. Podsumowując, Guzdek Serwis to godny polecenia serwis samochodowy, który stawia na profesjonalizm, uczciwość i satysfakcję klienta.”
“Korzystam z pomocy Pana Pawła już od 2 lat-Profesjonalny i szybki serwis ! Zawsze miło i z uśmiechem. Gorąco polecam !”
“Byłem dzisiaj zrobić coroczny przegląd rejestracyjny. Bez uprzedniego, telefonicznego umówienia wizyty. Brak kolejki. Od razu zostałem zostałem przyjęty. Konkretna, szybka i bardzo miła obsługa. Przegląd wykonany został wyjątkowo sprawnie i przede wszystkim rzetelnie. Wręcz wzorowo. Wszystko skontrolowane dokładnie - jak należy. Pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam. Na pewno wrócę za rok lub wcześniej w przypadku zakupu nowego samochodu w celu sprawdzenia stanu technicznego.”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa, polecam!”
“Jak najbardziej polecam. Wszystko sprawnie i solidnie.”
“Polecam z czystym sumieniem... chłopaki sprawnie wymienili opony i ustawili zbieżność...”
“Bardzo miła obsługa. Rzetelne badanie.”
“Bardzo fachowa obsługa. Pełen profesjonalizm. Polecam.”
“Profesjonalna i miła obsługa. Pan diagnosta zajął się wszystkim, a ja czekałam na sofie. Po przeprowadzonej kontroli dostałam dokładne informacje o drobnych przyszłych naprawach. Serdecznie polecam. Z pewnością tam wrócę.”
“Dobrze prowadzona i zaopatrzona stacja. Szczególne pochwały należą się dla diagnosty Bartosza, który cechuje się pełnym profesjonalizmem oraz szeroką wiedzą w zakresie diagnostyki samochodowej.”
“Uczciwe podejście, i dokładna kontrola”
“Polecam! Do Krakowa mialem 500 km, a trafiło się tutaj auto, którego długo szukałem. Po natrafieniu na wizytówkę i przejrzeniu opinii postanowiłem opłacić usługę sprawdzenia auta przed zakupem. Wybrałem najwyższy pakiet kompleksowy - otrzymałem raport telefoniczny, opinię specjalisty oraz wydruki raportów obrazujących stan techniczny pojazdu, dodatkowo ponad 180 zdjęć auta obrazującego stan faktyczny i potencjalne mankamenty. W ramach usługi otrzymałem również rekomendację specjalisty dot. zakupu auta, potencjalne koszta napraw które trzeba poczynić i wybór był oczywisty - zdecydowałem się na zakup, auto stoi pod domem i cieszy bezwaryjną jazdą. Gorąco polecam!”
“Naprawdę najlepsza usługa geometrii kół, jaką widziałem w Krakowie. 1. Dokładna rejestracja na czas 2. Nowoczesny sprzęt 3. Podczas gdy mechanicy sprawdzają, można usiąść przy stoliku, wypić kawę lub napić się wody i obserwować, co robią z samochodem. Obsługa jest naprawdę świetna. Na pewno będę regularnym klientem.”
“Najlepsze miejsce w Krakowie gdzie można zrobić przegląd rejestracyjny - tutaj to nie tylko podbicie pieczątki w dowodzie ale także dogłębne sprawdzenie stanu pojazdu. Jak znajdzie się jakaś usterka to Pan Krzysztof zawsze skieruje w odpowiednie miejsce żeby rozwiązać problem. Wiedza i doświadczenie. Serdecznie polecam.”
“Panowie pomocni, nie ma problemu podjechać i sprawdzić światła przed dłuższą trasą. Od 2012 jeżdżę do nich i zawsze miła atmosfera, sprawdzenie auta rzetelnie i podpowiedzi co warto w przyszłości zrobić”
“Jestem stałym klientem od wielu lat i jestem bardzo zadowolony z obslugi!”
“Obsługa naprawdę godna polecenia, miła fachowa, przegląd wykonywany dokładnie w tym pozytywnym znaczeniu, nie "na sztukę" albo żeby się do czegoś na siłę przyczepić. Zawsze robiłem przeglądy w Tarnowie (miejsce zamieszkania) jednak tutaj wstąpiłem bo miałem po drodze i nie żałuję - bardzo polecam.”
“Szybki sprawny przegląd, diagnosta konkretny nieszukajacy usterek na siłę.”
“Bardzo polecam, świetna obsługa”
“Profesjonalna osługa, fachowa porada. Serdecznie polecam.”
“Serdecznie polecam, bardzo miła obsługa, przegląd przeprowadzony sprawnie. Bardzo miły gratis w postaci kuponu na serwis klimatyzacji oraz słodki poczęstunek.”
“Szybko, profesjonalnie....bez zbędnego czekania...”
“Sprawne sprawdzenie pojazdu, Pan bardzo uprzejmy.”
“Super doświadczenie! Obsługa uprzejma i kompetentna, wszystko zrobione sprawnie i bez zbędnego czekania. Pełen profesjonalizm – polecam każdemu, kto szuka solidnej stacji kontroli pojazdów!”
“Bardzo miła obsługa,uczynny Pan, profesjonalne porady.”
“Jestem po kolejnym przeglądzie. Za każdym razem jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej obsługi. Bez wywyższania się diagnosta rzeczowo tłumaczy, co budzi jego wątpliwości, na co należy zwrócić uwagę, bez wybierania jaj, czy szukania na siłę problemów tam gdzie ich nie ma. Mój diagnosta jest pomocny i zależy mu na pozytywnym przeglądzie. Zdarzyło się, że na miejscu usunął usterkę, czego robić nie musiał, ot tak po ludzku jest chęć pomocy i nie utrudniania życia Polecam serdecznie!”
“Super SKP. Profesjonaliści, miła obsługa. Jeżdżę tam już od 3 lat.”
“Polecam, zawsze profesjonalna obsługa, konkretne odpowiedzi i pomoc. Miejsce godne polecenia”
“Dzisiaj byłem tu ponownie, po wizycie przed rokiem. I będę wracał: sprawnie, szybko i bez kolejki. 3 dni temu dostałem smsa-przypominacza o terminie badania a wczoraj, w przeddzień, miły pan jeszcze zadzwonił z zaproszeniem. I jak tu nie skorzystać? Dziękuję za miłą obsługę.”