Przegląd katalogu
- 18 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 17% Ze zdjęciami
Znaleziono 18 wyników
Przeglądaj urząd państwowy w Skarżysko-Kamiennie, Świętokrzyskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 18 wyników w Skarżysko-Kamiennie, Świętokrzyskie. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 243 opinii i ocen.
“Las każdy piękny i dostojny jest, oby ich nie zabrakło”
“Polecam.! Dobry kontakt z pracownikami...!”
“No jestem pozytywnie zaskoczony. W czasie pandemii, wychodzi do mnie przed budynek urzędnik ( i to chyba jakiś kierownik bo pod krawatem), pyta co potrzebuję, wybiera za mnie numerek, kieruje do okienka - tam wszystko trwa 10 minut - załatwione. No jestem w szoku. Wyszliśmy z PRLu w urzędach ?? W ZUSie chyba tak. Ps. Tyle że każą dezynfekować ręcę jakimś syfem podobnym do bimbru. Tak czy siak Polecam.”
“Byłem w Wydziale Spraw Obywatelski . Miła I empatyczna obsługa.”
“Moje doświadczenia z Urzędem Skarbowym w Skarżysku-Kamiennej są wyjątkowo pozytywne, zwłaszcza za sprawą Pani Małgorzaty W. z linii 147. Łatwość dodzwonienia się jest imponująca, a urzędnicy są niezwykle pomocni. Pomogli mi szybko i sprawnie rozwiązać bieżącą sprawę podatkową. Serdecznie polecam ich efektywną i wszechstronną obsługę!”
“Zawsze miła i uśmiechnięta kadra.”
“Szybko,sprawnie i dokładnie!Najlepsza agencja celna i ubezpieczeniowa w Skarżysku-Kamiennej a eksperci pracujący w tej firmie są naprawdę godni zaufania !!!!!!!Polecam wszystkim!!!”
“Jesteśmy z narzeczoną bardzo zadowoleni z wyjazdu przez Biuro Work Centre pracownicy pomocni wytłumaczą wszystko krok po kroku, kontakt telefoniczny bez problemów.Szczególne podziękowania kierujemy pani Katarzynie Spalińskiej która wykazała się bardzo dobrą pracą Z całym sercem polecamy jesteśmy bardzo szczęśliwi że mogliśmy na panią liczyć.”
“Pracownicy serdeczni i wrażliwi poczta przyjazna dla klienta Dzieki”
“Bardzo mili i pomocni pracownicy. Również szybkość dostarczenia przesyłki w ciągu 24 godzin na ogromny plus.”
“Szybko i sprawna obsuga, małe lub brak kolejek. Dodatkowo można skupić nawet bombki na choinkę. :-)”
“Jestem bardzo zadowolona z obsługi w tej placówce. Wszystkie pracownice bardzo miłe. Kolejka do okienka już nie jest takim problemem jak kiedyś. Sprawna obsluga szybko je rozładowuje. Pani kierownik to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Miła, empatyczna, bardzo pomocna. Cieszę się że poczta też zmienia się dla nas.”