MOYA Stacja Paliw
“Miła obsługa, dobre ceny paliw,polecam”
Znaleziono 8 wyników
“Miła obsługa, dobre ceny paliw,polecam”
“Polecam. Miła obsługa i dobre jedzenie.”
“Paliwo jest ok obsługa również, możliwość płatności karta lecz ceny troszkę wyższe niż na innych stacjach”
“Najlepszy gaz tanio szybko polecam bardzo dobry”
“Paliwo tanie, ze zniżką wyszło 5.59zł/L Obsługa miła, czysto, duży wybór produktów.”
“Zawsze przejazdem odwiedzam tą stacje, nie tylko ze względu na pyszną kawę, ale wspaniałą obsługę szczególnie Pani Małgorzaty. Życzę sobie aby na każdej stacji był taki sprzedawca! Pozdrawiam ☺️”
“Szybko, konkretnie, super. Profesjonalna obsługa. Pdziekowania dla Macieja O. za doradztwo.Polecam.”