Dałbym pół gwiazdki ale nie ma takiej możliwości. Po ostatnim tankowaniu w dniu 3 października samochód odmówił współpracy, gasił bez powodu z wydechu śmierdziało jak ze starego żuka, nie odpalał jak przed tankowaniem (po kilku sekundach na rozruchu dopiero odpalał). Samochód odprowadziłem do mechanika, komputer pokazywał błędy EGR i sondy lambda, ale pan mechanik zapytał gdzie tankowałem i podjął decyzję o spuszczeniu paliwa. Po tej czynności (tydzień czasu był diagnozowany) i zatankowaniu paliwa z BP samochód ożył na nowo, wszystkie parametry wróciły do normy. Wszystkim moim znajomym odradzał będę tam tankować benzynę. Szkoda, że paragony od razu wyrzucam, ale już tam kiedyś tankowałem i było dobrze (jeszcze w tamtym roku). Zarżnąłbym prawie nowy silnik, dobrze, że trafiłem na bardzo dobrego mechanika i spuścił 40 litrów czegoś śmierdzącego z mojego baku.
Opinie
-
Mariusz Witkowski ★☆☆☆☆
-
PRZEMYSŁAW Helicki ★★★★★
Wspaniale
-
Rado-Slaw D -o ★★☆☆☆
Normalna stacja z konca lat 80 ale nowoscią jest płatność karta i cena ktora nie powoduje gigantycznych kolejek.
-
Młody KRL ★★★★★
Paliwo jest ok obsługa również, możliwość płatności karta lecz ceny troszkę wyższe niż na innych stacjach
-
piotrek7191 ★★★★☆
Mała stacja na uboczu, paliwo jest dobre bo z autem nic złego się nie stało po zatankowaniu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stacja Paliw?
Stacja Paliw znajduje się przy Wojciecha Kossaka 13, 26-110 Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie, Polska
Jak można dotrzeć do Stacja Paliw?
Do Stacja Paliw można dotrzeć, korzystając z poniższego linku