Przegląd katalogu
- 1,596 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 77% Ze zdjęciami
Znaleziono 1596 wyników
Przeglądaj restaurant w województwie Świętokrzyskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,596 wyników w województwie Świętokrzyskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 611,226 opinii i ocen.
“Pyszne jedzonko, zarówno kebab jak i pizza. Miałam obawy, czy pizza z "budki" może być smaczna, ale w tym miejscu jest naprawdę przyzwoita. Ceny przystępne, porcje solidne. Polecam !”
“Byliśmy tylko w restauracji, obsługa bardzo sympatyczna, dania świeże i smaczne, porcje duże i trudno zjeść całą porcję, z kuchni słychać było ubijanie kotletów schabowych i faktycznie czuć że świeżo robione, wszystkie dania były smaczne, duży plus za piwo regionalne.”
“Restauracja w centrum Chmielnika. Obok miejsca do zaparkowania. Specjalizują się w burgerach i kebabach. Ja zdecydowałem się na średni kebab z kurczakiem za 19 zł. Czas oczekiwania to 10 minut, mięso świeże, sałatki również, całość mocno zawinięta w tortillę co eliminuje rozpad wrapa. Kebab gorący i smaczny. Za 19 zł można się najeść. Kolejnym razem spróbuję burgera. Ogólnie polecam.”
“Lokalizacja na mapie nieco odbiega od rzeczywistej - miejsce znajduje się za Delikatesami Centrum i jest lekko schowane co lekko utrudnia lokalizację. Burgery bardzo solidne, były dobrze przyrządzone i czuć dobre jakościowo składniki. Dodatkowo frytki w zestawie były niesamowicie dobre, zdecydowanie w moim guście. Obsługa bez zarzutu, wnętrze nie jest szczególnie okazałe, ale jest czysto. Ceny na poziomie zadowalającym. W kontekście burgerów mogę to miejsce zdecydowanie polecić.”
“Całkiem smaczne lody. Postarzane. Muzyczka i klimat specyficzny - ale bardzo ok.”
“Świetna i miła obsługa, pozdrawiam Panią która dzisiaj rano poleciła mi aplikacje. Bardzo dobra stacja, będe wracał, polecam wszystkim”
“Świetny hotel, pyszne jedzenie i miła obsługa. Duże pokoje z nowoczesna łazienka i czajnikiem. Pokoje dość dobrze wyciszone. Dziekujemy i polecamy :)”
“W willi Huecie zorganizowaliśmy wczoraj chrzest syna i mogę polecić to miejsce na tego typu imprezy. Obsługa na sali na najżywszym poziomie - Pani Kasia była niezwykle sympatyczna i pomocna. Menedżerka, Pani Agnieszka, bardzo profesjonalna, pomocna. Stół został pięknie udekorowany, jedzenie było pyszne, a na dodatkowy plus zasługuje również to, że prosząc o przewijak dla dziecka, został nam udostępniony osobny pokój, z którego mogliśmy korzystać, aby przewijać najmłodszych uczestników imprezy. Polecam serdecznie!”
“Chciałam klimatu dobrego baru i go dostałam. Barmanka fajnie dobrała mam piwo. Powiedzieliśmy co chcemy i trafiła świetnie w mój gust.”
“Smaczne, podane gorące! Porcje duże. Miła obsługa. Polecam wizytę u Pana Elby!”
“Sklep w pełni wyposażony, zawsze dokładany towar. Właścicielka, pani Magda, zawsze miła, pomocna i uśmiechnięta. Będziemy za Panią tęsknić. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.”
“Pięknie podane i smaczne :) obsługa bardzo miła - warto zajrzeć i spróbować ;-)”
“To był mój pierwszy zamówiony posiłek w tym sushi barze i jednocześnie moje pierwsze sushi w Kielcach — i muszę przyznać, że to był bardzo dobry wybór! Wszystko było świeże, smaczne i starannie przygotowane. Zamawiałem na dostawę i jedzenie dotarło szybko oraz w idealnym stanie. Bardzo podoba mi się możliwość zamawiania jedzenia z dostawą — to wygodne i przyjemne doświadczenie. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam!”
“Wróciliśmy do restauracji po ponad roku i ponownie jesteśmy bardzo zadowoleni! Jedzenie bardzo dobre, a zamowilismy w sumie 3 różne dania. Obsługa bardzo miła. Jakość oraz ceny dań w porządku. Czas oczekiwania na zamowienie trochę dłuższy niż standardowo, ale to nie był problem. Ogólnie wrażenia smakowe bardzo pozytywne. Na pewno wrócimy ponownie przy kolejnej wizycie w Kielcach.”
“Najlepsza pizza w ck. Zawsze stąd zamawiam dla siebie nigdy się nie zawiodłem”
“Świetna pizzeria, odwiedzona z polecenia i warta swojej ceny. Do wyboru mamy pizze mała (30cm) oraz duża (40cm) w przeróżnych wersjach. Są również szczególne pizze polecane przez właścicieli. Ciasto jest bardzo włoskie, wypiekane w piekarniku z sosem pomidorowym i serem a dopiero po upieczeniu kladzione są dodatki przez co pizza zachowuje mega świeżość i jest pyszna. Ceny nie są zbyt wysokie, oscylują w kwotach 25-30 zl. Jedynym minusem jest to, że lokal jest dość mały ale tak to 5+!”
“Myślę że całkiem dobrze wypadła wg naszych gustów. Dobre jedzenie, menu nie za bogate, ale jest co wybrać. Fajne położenie restauracji. Ogólnie polecam.”
“Bardzo dobre burgery. Po zjedzeniu wielu w kielcach w końcu natrafiliśmy na coś "innego" gdzie rzeczywiście wszystko ze sobą współgra mięsko, bułka i inne dodatki. Frytki też super! Oczywiście warto wspomnieć o przemiłej obsłudze w sobotę wieczorem :) napewno wrócimy.”
“Piękne, gustowne wnętrze - eleganckie a jednocześnie ciepłe. każdy detal jest dopracowany co tworzy atmosferę luksusu i spokoju. Chciałbym szczególnie pochwalić Panią recepcjonistkę która od pierwszej chwili była niezwykle miła i życzliwa. Na końcu pragnę podziękować Pani Dyrektor hotelu za jej dobre serce i zaangażowanie. Widać, że tworzy miejsce z pasją i troską o gości, a atmosfera, którą czuje się na każdym kroku, jest najlepszym świadectwem jej pracy.”
“Dobra pizza i smaczne sosy, pizza duża i w świetnej cenie. Lokal zadbany i przyjazna atmosfera”
“Zamówiliśmy dwie- Balbinkę i Pepperoni. Pizza Balbinka mega zaskoczenie, typowe włoskie składniki, bez udziwnień. Przeniosłam sie na południe Włoch, uwielbiam ten typ ciasta!! Pepperoni pyszne, bo z naprawdę dobrym salami. I na deser włoskie Peroni. Zrobiliście nam przedsmak naszych włoskich wakacji. Dziękujemy i polecamy!!”
“Jeśli szukacie magicznego miejsca na przyjęcie, to Hotel Red i Restauracja Siesta to strzał w dziesiątkę! Nasze niedawne wydarzenie było absolutnie fantastyczne, a to wszystko dzięki wspaniałej ekipie. Jedzenie było bardzo dobre. Obsługa była rewelacyjna, zawsze z uśmiechem i gotowa do pomocy. Nie można nie wspomnieć o Pani Małgosi, która jest prawdziwym aniołem! Mimo że w ostatniej chwili wprowadziliśmy małe zamieszanie z drobnymi zmianami, Pani Małgosia stanęła na wysokości zadania i dopilnowała, żeby wszystko poszło idealnie. Dodatkowo, piękny, zielony ogród przy hotelu tworzy niesamowity klimat. To miejsce ma duszę i jest idealne do celebrowania wyjątkowych chwil. Jesteśmy zachwyceni i polecamy z czystym sercem.”
“Bardzo miły personel oprócz tego zwróciłam też uwagę na czystość w sklepie oraz to czy towar jest dołożony i tutaj trzeba przyznać że na bieżąco panie dają sobie radę towar jest w pełni uzupełniony w sklepie zachowana jest pełna czystość tutaj sklep przyciąga do siebie klienta i jak najbardziej deklaruje tutaj chęć powrotu po raz kolejny gdy będę w Ostrowcu świętokrzyskim. Widać że personel jest bardzo zgrany co zaskakuje w tych czasach że mogą się tak dogadywać osoby w zespole oraz ze sobą jednocześnie współpracować polecam.”
“Najlepsza żabka w mieście, wszystko na najwyższym poziomie.”
“Mieliśmy okazję być gośćmi tego bardzo uroczego pełnego klimatu miejsca. Pierwsze wrażenie jak byśmy byli w zupełnie innym zakątku Polski. Właściciel bardzo miły i pomocny w organizacji przyjęcia z okazji 18 urodzin. Jedzenie pyszne, pachnie świeżymi produktami, idealnie połączenie smaków. Obsługa na najwyższym poziomie. Czysto, kameralnie, ogród zachwycił swoją estetyką. Polecam wszystkim organizację imprez okolicznościowych”
“Czysta woda i plaża. Dużo miejsc parkingowych. Zaplecze gastronomiczne i sanitarne.”
“Pobyt mamy był bardzo udany. Począwszy od bardzo miłej obsługi i geniealnych zabiegach kończąc po czystości pokoi jak i calego ośrodka. Śmiało można polecić w 100%”
“Miejsce niepozorne, ale serwują doskonałe espresso macchiato. Dobrze podane, ze szklaneczką wody i słodkim drobiazgiem. Idelnie dobrana ilość mleka do kawy. Miłe zaskoczenie.”
“Bardzo dobra, prawdziwa, gęsta gorąca czekolada. Smaczna szarlotka ze śmietaną i gałką lodów. Miła obsługa. Po dużej ilości klientów widać, że kawiarnia cieszy się powodzeniem.”