Nie powinno miec miejsca. Wiesniackie miasto. Czekalem 40 minut na zamowienie. Zamiast robić na kuchni to gadaly.
Zdjęcia
Opinie
-
Michał Dziadosz ★☆☆☆☆
-
Eligiusz Nowakowski ★★★★☆
Wszystko działa zgodnie z regułami. Dobra kawa, chociaż ostatnio pojawiły się jakieś smakowe. Apple pie coraz mniejszy, ale nadal ok. W podróży wypada wpaść
-
Sebastian “h3ype” Pichola ★★☆☆☆
Jakas pracowcznika z trądzikiem blondwłosa rzucila sje na mnie z łapami i z tekstem "czy nie wstyd wam że ja musze za was nosic jedzenie" gdzie zamówilismy tylko 2 zestawy. Pozdrawiam
-
Konrad Banasik ★☆☆☆☆
Zamówiłem lody z polewą karmelową, pan źle nabił ale zaprosił do okienka zapłać. Gdy dostałem źle zamówienie zwróciłem uwagę ale dostałem odpowiedź " Takie pan zamówił nie mogę panu wymienić" Gdy powiedziałem że tamten pan się pomylił zamknęli mi okienko. Nie polecam
-
Kaeya Alberich ★★★☆☆
Personel super miły, zawsze pomogą i doradzą. Jednakże ,,klimat" restauracji to jakiś nieśmieszny żart. Wszędzie krzyki, rodzice puszcza dziecko i biegają wszędzie i krzyczą aż się jeść odechciewa. Chcesz przyjść w spokoju zjeść, a wszędzie ,,BĄBELKI" które nie dają spokoju a rodzice oczywiście nic z tym faktem nie zrobią. Także obsługa personelu super, jednakże jeżeli chcecie zjeść tam coś w spokoju, to omijajcie.
-
Rambo _158 ★☆☆☆☆
5 lat temu było znośnie, teraz jest tragedia wywala szambo kiedy jemy jedzenie znajduje chrząstki w kurczaku frytki są surowe w środku warzywa są złej jakości pracownicy są zakręceni i nie dają zawsze tego czego potrzebujemy tzn dają niekompletne zamówienie. Stoliki są zawsze brudne, a klimat się zepsuł. Nie polecam.
-
Kacper ★★★☆☆
Jadłem już kilkanaście razy w tym MC. Jeszcze nie zdarzyło się abym dostał pomylone zamówienie. Niestety czas oczekiwania jest zawsze loterią i można dostać jedzenie w zatłoczonym lokalu po 5 minutach, jak i w pustym po 15. Jakość posiłków zazwyczaj na standardowym dla MC poziomie. Na ogromny minus panujący w niektóre dni bród. Resztki jedzenia, serwetki, papierowe torby walające się po podłodze to nie powinna być norma... Zdarza się też, że brakuje mydła w łazience. Obsługa przeciera stoliki śmierdzącą szmatą. Co do kwestii uprzejmości pracujących tam osób, to jest jak wszędzie, czyli zależy na kogo się trafi. Niektóre z pań wyglądają jakby pracowały tam za karę. Po przyniesieniu jedzenia wręcz rzucają tacę na stolik i odchodzą bez słowa. Od czasu do czasu można tutaj coś zjeść ale lokal wydaje się być poniżej średniej w stosunku do innych lokali tej sieci.
-
Mateusz Stąporek ★☆☆☆☆
Zamówienie brane na wynos podane po 5 min ale co z tego jak we wrapie kurczak surowy a burgery bez kotleta. Nie polecam.
-
Gleba Suko ★☆☆☆☆
Zamówienie oczywiście pomylone w mcdrive. Pierw do maestro dostałam frytki zwykłe zamiast łódeczek o które prosiłam. Wymienili na łódeczki po czym pojechałam. Gdy dojechałam do domu zauważyłam że zamiast maestro klasyczny mam ten drugi... klasyczny jest z slalata itd. Już nawet nie opłacało mi się tam wracać ponownie... na zdjęciach co dostałam + paragon co zamówiłam. Dramat!
-
Diana L ★☆☆☆☆
Zamówienie oczywiście pomylone w mcdrive. Pierw do maestro dostałam frytki zwykłe zamiast łódeczek o które prosiłam. Wymienili na łódeczki po czym pojechałam. Gdy dojechałam do domu zauważyłam że zamiast maestro klasyczny mam ten drugi... klasyczny jest z slalata itd. Już nawet nie opłacało mi się tam wracać ponownie... na zdjęciach co dostałam + paragon co zamówiłam. Dramat!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja McDonald's?
Restauracja McDonald's znajduje się przy księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 12, 27-200 Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?
Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 664 160 976
Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?
Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku