Opinie

  1. Michał Dziadosz ★☆☆☆☆

    Nie powinno miec miejsca. Wiesniackie miasto. Czekalem 40 minut na zamowienie. Zamiast robić na kuchni to gadaly.

  2. Eligiusz Nowakowski ★★★★☆

    Wszystko działa zgodnie z regułami. Dobra kawa, chociaż ostatnio pojawiły się jakieś smakowe. Apple pie coraz mniejszy, ale nadal ok. W podróży wypada wpaść

  3. Sebastian “h3ype” Pichola ★★☆☆☆

    Jakas pracowcznika z trądzikiem blondwłosa rzucila sje na mnie z łapami i z tekstem "czy nie wstyd wam że ja musze za was nosic jedzenie" gdzie zamówilismy tylko 2 zestawy. Pozdrawiam

  1. Konrad Banasik ★☆☆☆☆

    Zamówiłem lody z polewą karmelową, pan źle nabił ale zaprosił do okienka zapłać. Gdy dostałem źle zamówienie zwróciłem uwagę ale dostałem odpowiedź " Takie pan zamówił nie mogę panu wymienić" Gdy powiedziałem że tamten pan się pomylił zamknęli mi okienko. Nie polecam

  2. Kaeya Alberich ★★★☆☆

    Personel super miły, zawsze pomogą i doradzą. Jednakże ,,klimat" restauracji to jakiś nieśmieszny żart. Wszędzie krzyki, rodzice puszcza dziecko i biegają wszędzie i krzyczą aż się jeść odechciewa. Chcesz przyjść w spokoju zjeść, a wszędzie ,,BĄBELKI" które nie dają spokoju a rodzice oczywiście nic z tym faktem nie zrobią. Także obsługa personelu super, jednakże jeżeli chcecie zjeść tam coś w spokoju, to omijajcie.

  3. Rambo _158 ★☆☆☆☆

    5 lat temu było znośnie, teraz jest tragedia wywala szambo kiedy jemy jedzenie znajduje chrząstki w kurczaku frytki są surowe w środku warzywa są złej jakości pracownicy są zakręceni i nie dają zawsze tego czego potrzebujemy tzn dają niekompletne zamówienie. Stoliki są zawsze brudne, a klimat się zepsuł. Nie polecam.

  1. Kacper ★★★☆☆

    Jadłem już kilkanaście razy w tym MC. Jeszcze nie zdarzyło się abym dostał pomylone zamówienie. Niestety czas oczekiwania jest zawsze loterią i można dostać jedzenie w zatłoczonym lokalu po 5 minutach, jak i w pustym po 15. Jakość posiłków zazwyczaj na standardowym dla MC poziomie. Na ogromny minus panujący w niektóre dni bród. Resztki jedzenia, serwetki, papierowe torby walające się po podłodze to nie powinna być norma... Zdarza się też, że brakuje mydła w łazience. Obsługa przeciera stoliki śmierdzącą szmatą. Co do kwestii uprzejmości pracujących tam osób, to jest jak wszędzie, czyli zależy na kogo się trafi. Niektóre z pań wyglądają jakby pracowały tam za karę. Po przyniesieniu jedzenia wręcz rzucają tacę na stolik i odchodzą bez słowa. Od czasu do czasu można tutaj coś zjeść ale lokal wydaje się być poniżej średniej w stosunku do innych lokali tej sieci.

  2. Mateusz Stąporek ★☆☆☆☆

    Zamówienie brane na wynos podane po 5 min ale co z tego jak we wrapie kurczak surowy a burgery bez kotleta. Nie polecam.

  3. Gleba Suko ★☆☆☆☆

    Zamówienie oczywiście pomylone w mcdrive. Pierw do maestro dostałam frytki zwykłe zamiast łódeczek o które prosiłam. Wymienili na łódeczki po czym pojechałam. Gdy dojechałam do domu zauważyłam że zamiast maestro klasyczny mam ten drugi... klasyczny jest z slalata itd. Już nawet nie opłacało mi się tam wracać ponownie... na zdjęciach co dostałam + paragon co zamówiłam. Dramat!

  1. Diana L ★☆☆☆☆

    Zamówienie oczywiście pomylone w mcdrive. Pierw do maestro dostałam frytki zwykłe zamiast łódeczek o które prosiłam. Wymienili na łódeczki po czym pojechałam. Gdy dojechałam do domu zauważyłam że zamiast maestro klasyczny mam ten drugi... klasyczny jest z slalata itd. Już nawet nie opłacało mi się tam wracać ponownie... na zdjęciach co dostałam + paragon co zamówiłam. Dramat!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja McDonald's?

Restauracja McDonald's znajduje się przy księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 12, 27-200 Starachowice, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?

Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 664 160 976

Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?

Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements