Przegląd katalogu
- 18 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 89% Ze zdjęciami
Znaleziono 18 wyników
Przeglądaj klinika w Kielcach, Świętokrzyskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 18 wyników w Kielcach, Świętokrzyskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 2,186 opinii i ocen.
“Panie pielegniarki z rejestracji bardzo pomocne i mile. Profesjonalne podejście do pacjenta. Potrzebowałam pomocy, czułam sie zaopiekowana i dobrze poinformowana. Czasem ciężko sie dodzwonić ale mysle, ze bardziej to wynika z braku personelu. Widać zaangażowanie.”
“Serdecznie polecam dr Marka Wojnera, świetny specjalista w swojej dziedzinie. Pragnę nadmienić, że wszystkie badania, pełna diagnostyka, badanie nasienia, HSG, inseminacje były wykonywane w ramach NFZ. Do 6 inseminacji można podejść w ramach świadczeń. Szkoda czasu i pieniędzy w innych poradniach skoro tu wszystko jest refundowane. Pani Milena i cały personel bardzo pomocny i profesjonalny.”
“Jestem bardzo zadowolony z pobytu na Szpitalu, Rechalbilitacja na B.Wysokim poziomie, czysto, Obsługa Uprzejma, Specjalne podziękowanie dla Pani dr NIEDZIELI za leczenie i pomoc w trudnej chorobie Panie Pielęgniarki miłe, pomocne. Personel Lekarski, na wysokim poziomie z sercem i miłością odnoszą się do chorych. Nie zapominajmy podziękować ochronie za miłą i rzetelną informację. Aby tak było wszędzie.”
“Uważam się za inteligentną osobę i chętnie podzielę się swoją opinią. Polecam diagnostykę na biorezonansie, gdyż dzięki właśnie tej metodzie wiem, co konkretnie mi dolega. Wyniki z biorezonansu potwierdziły się w badaniach z krwi. Teraz idę na czwartą terapię (leczę dolegliwości układu pokarmowego). Czuję się o wiele lepiej, a bólu brzucha już praktycznie nie odczuwam. Koleżanka namówiła mnie na tą metodę, bo sama wyleczyła się tu z alergii. Profesjonalna pomoc i bardzo miła atmosfera.”
“Obecnie najlepszy SZPITAL W WOJ SWIETOKRZYSKIM .MYSLE ZE JEDEN Z NAJLEPSZYCH W POLSCE .WSPANIALI LEKARZE ORAZ CALY POZOSTALY PERSONEL .ZABIEGI WYKONUJA SZYBKO ,SPRAWNIE , SIĘ LIDNIE MOJA PRZEPUKLINA LEWOSTRONNA DIAGNOZA 1 DZIEN PRZYJECIE PI 7 DNIACH ZABIEG 9 LIPCA 2 DNI I DO DOMU .SZYCIE RANY WYKONANO NICMI ROZPUSZCZALNYMI RANA ZAGOIONA WZOROWO .OPINIE INNYCH OSOB MOGĄ SIĘ ROZNIC .JA PI 12 ZABIEGACH CHIRURGICZNYCH ZAWALE ORAZ PO 4 UDARACH JESTEM ZADOWOLONY ZA CALOKSZTALT PROFESJONALIZM .PRAGNE PODZIEKOWAC CALEMU ZESPOLOWI CHIRURGI .PODZIEKOWANIA DYREKCJI ZESPOLOWI ZARZADZAJACM NFZ MSWIA W KIELCACH Z WYRAZAMI NAJWYZSZEGO SZACUNKU ANDRZEJ STANGIERSKI KIELCE.AHOJ”
“Pełen profesjonalizm! Dostęp do pomocy bez kolejek i od ręki!”
“Oceniam Okulistyke na 5 gwiazdek! Pani doktor bardzo miła i kontaktowa, Pani asystentka tak samo. Czas oczekiwania 4minuty! Jestem w pozytywnym szoku. Caly zabieg usunięcia ciała obcego z oka odbył sie bezboleśnie w 20minut! Polecam!”
“Trafiliśmy do przychodni z kotkiem z polecenia innej osoby.. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Kotek zaopiekowany, Doktor wszystko rzetelnie tłumaczy. Bardzo profesjonalne i empatyczne podejście zarówno do zwierzaka jak i właściciela, do tego merytorycznie i mądrze prowadzone leczenie. Na pewno wrócimy do Pana Doktora. Serdecznie pozdrawiamy ❤️”
“Od jakiegoś czasu zaczęliśmy korzystać z usług OmniVet w Kielcach oczywiście z polecenia. I przyznam szczerze, że była to najlepsza decyzja z możliwych. Lekarze zawsze pomocni, doradzą, podpowiedza, a w nagłych przypadkach zajmują się zwierzakiem jak swoim. Dziś właśnie mieliśmy taki przypadek, nagły. Dlatego też chciałam podziękować z całego serca dr Kindze i pani tech. wet Zuzannie za całą pracę jaką wykonały przy naszym pupilu. Jesteście najlepsze. Dziękujemy, że pomagacie.”
“Wybrałam się do Anagen po to żeby sprawdzić ogólną kondycję skóry głowy i włosów. Odwiedziłam gabinet bez wcześniejszego przygotowania, nie wiedziałam tez czego się spodziewać. Wizyta okazała się strzałem w przysłowiową dziesiątka i wyszłam stamtąd bogatsza o wiele cennych insightów i plan suplementacji! Bardzo, bardzo polecam, ponieważ Bartek jest super profesjonalny, ma ogromną wiedzę, ale też jest otwartym i bardzo pozytywnym człowiekiem, z którym łatwo i przyjemnie się rozmawia! Jeszcze raz dziękuję za wizytę, do zobaczenia.”
“Bardzo dobra lecznica , wyleczyli, usztywnili mojemu króliczkowi złamaną łapkę która wisiała , bez operacji za małe pieniążki z bardzo dobrym efektem , Ninusia doszła do siebie łapka sprawna kica ma się dobrze . Z całego serca dziękujemy i polecamy wszystkim Bilskich cudowni doktorzy .”
“Serdecznie polecam Świętokrzyskie Centrum Weterynarii. Jesteśmy bardzo wdzięczni za udzielenie pomocy naszemu kotu, zespół lekarzy uratował mu życie. Podjął się skomplikowanej operacji usunięcia guza na naszym kotku, zabieg którego nie chcieli się podjąć inni lekarze. Operacja się udała, kot został pod opieką w klinice jeszcze na 2 tygodnie, po czym wrócił do domu i po krótkim czasie rekonwalescencji jest nareszcie sobą, jak za dawnych lat. Dzięki dobrej diagnozie, doświadczeniu, wspaniałemu podejściu do kotka jak i do nas jako właścicieli nasz Kotek dostał drugie życie. Dziękujemy!”
“Polecam. Opinię pisze po zakończeniu leczenia. Pan Tomasz bardzo doświadczony i empatyczny weterynarz. Człowiek godny zaufania. Cieszę się, że w razie potrzeby znam dobrego, sprawdzonego weterynarza. Pozdrawiam”
“Serdecznie polecam Panią położną Kamilę Piotrowską! Pani położna jest niezwykle ciepłą, życzliwą i pomocną osobą. Zawsze mogliśmy liczyć na jej wsparcie – odbierała telefony i odpowiadała na wiadomości nawet po godzinach pracy, cierpliwie rozwiewając każdą naszą wątpliwość. Dzięki niej czuliśmy się pewniej jako rodzice. Opieka na najwyższym poziomie – dziękujemy i z całego serca polecamy!”
“Bez problemu wszystko. Czy lekarz lub specjalista. Rehabilitacja była w czerwcu. Następna 23 sierpień. Dziękuję Pozdrawiam”
“Polecam wszystkim bojącym się i zestresowanym wizytą .Profesjonalne i bardzo serdeczne podejscie do pacjenta oraz usługi na najwyzszym poziomie .Rozsądne ceny z myslą o dobru pacjenta .”
“Szybka rejestracja, trafiłam na bardzo miłą i pomocną Panią doktor oraz pozdrawiam wesoły punkt pobrań!”