Asia Wok
“Jedzenie pyszne, bardzo polecam! Wołowiną curry i na gorącym półmisku przepyszne !!!”
Znaleziono 4 wyników
“Jedzenie pyszne, bardzo polecam! Wołowiną curry i na gorącym półmisku przepyszne !!!”
“Bardzo przyjemne miejsce. W szczególności jeśli chce się posiedzieć z rodziną albo z przyjaciółmi czy to przy weekendzie czy na tygodniu. Miła obsługa, super piwo lane zwierzyniec w dodatku w cenie 7 zł. Polecam serdecznie hamburgera z frytkami. Jeśli ktoś jest w pobliżu koniecznie zajrzeć również z dziećmi.”
“Obiad dla czterech osób. Tylko tzw drugie dania. Po raz kolejny jesteśmy w tej restauracji i znów świetne jedzenie. Były to kotlety schabowe i karkówka. Kotlety podane z faszerowanym ziemniakiem i cebulką (całą) w panierce, świerza sałatka. Karkówka w sosie curry z pieczonymi ziemniakami . Całość pychota. Ceny do przyjęcia. Jedyna uwaga to słabo widoczna nazwa restauracji. Chcąc wystawić opinie weświetla się hotel.”
“Pyszny kebab, dobre mięso które nie smakuje i nie ma konsystencji jak pasztet, świeże warzywa, smaczne sosy i duze porcje za niską cene, sporo niższą niz u konkurencji. Negatywne opinie chyba juz dawno nie aktualne, dla mnie obecnie najlepszy kebab w Skarżysku”