Miejsce bardzo klimatyczne. Jedenie dobre jedliśmy krem z pieczonej papryki i policzki wołowe. Niestety coś poszło nie tak na kuchni jeśli chodzi o deser, bo zamówiliśmy czekoladowe ciasto na ciepło z lodam. A podano nam ciasto czekoladowe ciasto z kremem (trudno, aby było na ciepło) i oddzielnie lody. Minus też za obsługę, bo ilość osób za barem spora, a obsługiwała jedna młoda dziewczyna, która się bardzo starała, ale przy sporym obłożeniu stolików naprawdę było jej trudno (takie spostrzeżenie z boku).
Zdjęcia
Opinie
-
Wioletta Garus ★★★★☆
-
ms ms ★☆☆☆☆
Przyjechaliśmy w 2 rodziny, głodni i gotowi zrobić duże zamówienie. Jak tylko usiedliśmy to pani kelnerka (blondynka w okularach) poinformowała nas, że dziś nie ma menu, tylko pizza i nugetsy dla dzieci bo mają imprezę. Nie wiem dlaczego restauracja w takim razie działa. Wyglądało to jakby chciała się nas pozbyć od progu, robiąc miny. Zapytana o jakąkolwiek możliwość przygotowania mięsa bez panierki po prostu z patelni bez sosu ze względu na bezglutenową dietę 1 z osób powiedziała że nie ma takiej możliwości wcale. Odbyło się to przeciwnie do opinii jakie czytałam, że kuchnia wychodzi na przeciw jeśli jest taka wyjątkowa sytuacja i to skłoniło nas do wyboru tego miejsca... Niestety. Kiedy wychodziliśmy nagle okazało się że się da, podeszła inna pani ale już było trochę za późno bo połowa z nas wyszła. Wydaje mi się, że pani kelnerka miała już dość pracy tego dnia i było jej na rękę nas spławić. Dodam tylko że niecałe 2 km dalej zjedliśmy smacznie i bez problemów, dało się podmienić sos na jogurtowy i mięso na grillowane.
-
Włodzimierz Jakubowski ★★★★★
Obiad dla czterech osób. Tylko tzw drugie dania. Po raz kolejny jesteśmy w tej restauracji i znów świetne jedzenie. Były to kotlety schabowe i karkówka. Kotlety podane z faszerowanym ziemniakiem i cebulką (całą) w panierce, świerza sałatka. Karkówka w sosie curry z pieczonymi ziemniakami . Całość pychota. Ceny do przyjęcia. Jedyna uwaga to słabo widoczna nazwa restauracji. Chcąc wystawić opinie weświetla się hotel.
-
Julia Królik ★★★★★
Bardo miła i troskliwa obsługa. Ceny przystępne. Jedzenie bardzo dobre.
-
Magdalena Smulczyk ★★★★★
Ładnie, smacznie i w miarę niskie ceny :) wyszliśmy najedzeni :)
-
Weronika Adamczyk ★★★★☆
Bardzo dobry krem z pomidorów, świeże i chrupiące placki po węgiersku. Panie obsługujące pomocne i uśmiechnięte. Miejsce do polecenia na gastronomicznej mapie Skarżyska :)
-
Maciej B ★☆☆☆☆
Siedzieliśmy 30 minut w restauracji i nikt od nas nie przyjął zamówienia, a gdy pani pojawiła się i zaczęłą przyjmować zamówienia rozpoczęła od gości którzy właśnie przyszli I po 5 minutach też nie przyjęli zamowienia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Szuflada?
Restauracja Szuflada znajduje się przy Legionów 105, 26-110 Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Szuflada?
Można skontaktować się z Restauracja Szuflada pod numerem +48 412 538 636
Jak można dotrzeć do Restauracja Szuflada?
Do Restauracja Szuflada można dotrzeć, korzystając z poniższego linku