Przegląd katalogu
- 199 Łączna liczba firm
- 2.8 Średnia ocena
- 69% Z opiniami
- 37% Ze zdjęciami
Znaleziono 199 wyników
Przeglądaj taxi i transport towarowy w Mysłowicach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 199 wyników w Mysłowicach, Śląskie. Średnia ocena 2.8/5 na podstawie 20,291 opinii i ocen.
“Najważniejsze że jest gdzie zaparkować i taki piękny widok”
“Świetna atmosfera! Naprawde ciekawi ludzie i piękna okolica! Zapraszam!”
“Przystanek wymaga remontu, ale ogólnie rzecz biorąc spełnia swoją funkcję.”
“Polecam współpracę z Patrycją. Zawsze wszystko na czas, na miejsce, na pewno. :)”
“Super sklep polecam ceny ok polecam”
“Zakup i transport węgla poprzez KWD przebiegł sprawnie , dobry kontakt dba o klienta (pan zadzwonił i przypomniał mi że po zakupie muszę pobrać fakturę bo bez tego ruchu w sklepie PGG dostawa nie będzie mogła być zrealizowana), wyjaśnia wszystkie szczegóły dostawy , a przede wszystkim ceny transportu z PGG do KWD i do klienta konkurencyjne.”
“Zamówiliśmy wczoraj dwie pizze: Parma i America Hot. Już sama rozmowa telefoniczna oraz odbiór to czysta przyjemność, bardzo sympatyczna obsługa!!! Pizza naprawdę bezkonkurencyjna, świeże składniki dobrej jakości, delikatne i pyszne ciasto. W okolicach Imielina ciężko o pizze na podobnym poziomie. Pizza godna najlepszych włoskich restauracji, które miałem okazje odwiedzić. Żona również była zachwycona. Świetne promocje i system pieczątek, naprawdę nie da się do niczego doczepić. Pozdrawiam.”
“Profesjonalnie i perfekcyjnie bardzo duży wybór firan zasłon Polecam”
“Pełna profeska, świetnie wyposażeni, opona strzeliła na trasie a serwis przyjechał już po pół h Pozdrawiam”
“Kebab bardzo dobry, obsługa mega miła. Polecamy Pana Teo”
“Bardzo miła i sympatyczna obsługa, dostawa szybka, przede wszystkim również tanio. Polecam! ☺️”
“Bardzo przyjemne i klimatyczne miejsce, miła, dobra i sympatyczna obsługa, bardzo dobre jedzenie, porcja jedzą w przypadku dania dnia jest idealna. Polecam bardzo serdecznie :)”
“Byłem kilkanaście razy na herbacie, na pizzy, po ciasta, pieczywo na śniadanie, na tortilli, do domu brałem chauwe, canolli itd. Wszystko bardzo smaczne. Cały czas kolejki do kasy. Miła obsługa mimo dziwnych godzin w których tam byłem. Pizza na serio świetna, dobre sery, wyśmienite oliwy do tego. Polecam, bede wracał.”
“Przyjemne miejsce na rodzinny obiad. Byliśmy w niedzielę w porze obiadowej, w deszczowy dzień (więc ogródek był zamkniety), ale na szczęście znalazł sie wolny stolik. Sporo bylo całych rodzin na obiedzie, z dziećmi. W lokalu jest dość gwarno, ale nie przeszkadza to w rozmowie, bo są dość duże odstępy między stolikami. Jedzenie nam bardzo smakowało. W moim makaronie Tagliatelle Gamberi niestety trafił mi sie jakiś bardzo ostry kawalek/pestka z papryczki, więc danie z pikantnego zrobiło sie nieznośnie ostre, ale sądzę ze po prostu pechowo trafiłam. Szczerze polecamy i na pewno chętnie wrócimy.”
“Pierwszy raz spotkałam się z sytuacja w której personel wie nie tylko czym jest gluten ale tez jest w stanie podpowiedzieć w jakich jest daniach i co można wybrać żeby nie czuc sie potem złe. Jedzenie świeże i szybko, mi smakowało w pełni. Porcja duża cena rozsądna. Osobiste jestem zadowolona”
“Byłem w dzień ojca. Kebab bardzo smaczny. Jestem z Częstochowy a wybierałem się tam od dawna. Zachęciła mnie kebab z serem i sosem serowym. Mięso dobrej jakości. Kebab trochę suchy ale opinia może być spowodowana tym, że lubię dużo sosu. Godne polecenia za odmienność, lubie kebaby które w środku wyglądają jak dobra restauracja. W środku czysto. Wielki plus za gry karciane i planszowe w środku. + Za coś innego niż zwykły klasyczny kebab. Będąc w okolicy na pewno wrócę. Szkoda, że w Częstochowie nie ma takich miejsc.”
“Parking Ok,spokój i cisza tylko droga dojazdowa w bardzo złym stanie. Chce podziękować chłopakom z firmy którzy pomogli mi wyjechać jak się zakopałem po wyjeździe z parkingu . Pługi tam raczej nie jeżdżą”
“Bardzo smaczne pozycje rewolucyjne. Rollsy z tajemniczym farszem zaskakująco dobre, zupa cappuccino- dużo grzybów smaczna, tiramisu 4/5 jak dla mnie było zbyt wilgotne. Generalnie smacznie. Klimat przyjemny, powodzenia! :-)”
“Zamówiłem dużego kebaba w picie (około 300 gram mięsa). Porcja duża i smaczna. Nie jest to nie wiadomo jak kraftowy kebab itp, natomiast mam do tego miejsca sentyment. Nigdy się na nim nie zawiodłem, ruch w tym miejscu to potwierdza :). Natomiast minusem ceny! Duży kebab za 39 PLN to jakaś abstrakcja… Dodatkowo w niektórych miejscach pita się rozpadała i w sumie zjadłem ją widelcem, a nie standardowo. Raz na jakiś czas będę wracał, ale ceny to dla mnie kosmos!”
“Bardzo dobra pizza na grubym cieście i tanie piwko... Polecam”