Przegląd katalogu
- 148 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 80% Z opiniami
- 41% Ze zdjęciami
Znaleziono 148 wyników
Przeglądaj szpital w Jastrzębie-Zdrójie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 148 wyników w Jastrzębie-Zdrójie, Śląskie. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 4,595 opinii i ocen.
“Najlepsza pani stomatolog w całym Jastrzębiu.”
“Absolutnie super! Pani doktor to przemila osoba a do tego jest profesjonalnym i bardzo fachowym lekarzem z bardzo duzym doswiadczeniem. Polecam wszystkim!”
“Bardzo doświadczona Pani dietetyk. Jako siatkarka trzeciej ligi korzystam już pewien czas i dieta spełnia swoje oczekiwania.”
“Numer jest nie aktualny jest to osoba prywatna i nic spulnrgo niema z firmom prosimy nie dzwonić”
“Z czystym sumieniem mogę polecić. Moje paznokcie są zawsze perfekcyjnie wykonane! Precyzja, staranność, dokładność - to cechuje Panią Marysię. Paznokcie w nienagannym stanie utrzymują się do kolejnej wizyty. Do tego miłe towarzystwo i przystępne ceny! POLECAM”
“Osoba godna zaufania i stworzona do tego co robi. Po każdej rozmowie wynoszę bardzo dużo przekazanej mi wiedzy. Ciepła i sympatyczna osoba. Potrafi wczuć się w każda sytuacje. Bardzo polecam!:)”
“Bardzo kompetentny lekarz z ogromną wiedzą , dokładnie tłumaczy pacjentowi jaki będzie przebieg wizyty oraz zdjagnozowaną chorobę. Czas poświęcony pacjentowi jest kilkugodzinny ale w pełni wykrzystany. Polecam wizytę u pana doktora.”
“Jestem bardzo zadowolona zarówno z rehabilitacji i opieki całego personelu. Dziękuję i polecam”
“Profesjonalne podejście do osoby schorowanej w podeszłym wieku dużo cierpliwości Bardzo dobry kontakt z rodziną chorego w kłada bardzo dużo pracy osiąga bardzo dobre rezultaty mój ojciec w bardzo złym stanie potrafiła rozruszać zastane mięśnie przez tyle lat po prostu kobieta z dużym sercem i powołaniem która lubi pomagać gorąco polecam.”
“Cudowne miejsce, pełne dobrych, kreatywnych ludzi. Pani Aurelia z srcem na dłoni pomoże każdemu. Prowadząca Katarzyna Kędzierska, czlowiek o wielu talentach chętnie przekazuje cenne wskazowki rekodzielnicze. Polecam, warto tam pojechać i naładować akumulatory pozytywna energią.”
“Przychodnie w Szerokiej polecam z calego serca.Bardzo dziękuję Panu doktorowi Stefańskiemu za miłą i kompetentną wizytę. ♥️Dziękuję miłym paniom w rejestracji.Dziekuje asystentce doktora za mily usmiech. Przychodnia na piątkę.”
“Bardzo polecam, Pani Agnieszka jest profesjonalna ma dużo zrozumienia i jest pomocna, empatyczna.”
“Zawsze pomoże, wysłucha, doradzi Polecam serdecznie ❤️”
“Polecam z całego serca. Pod dłońmi Pani Agnieszki, można odpłynąć. Atmosfera w gabinecie jest cudowna. A uczucie odprężenia nie do opisania.”
“Polecam z całego serca, Pani Magdalena jest bardzo profesjonalną terapeutką i pomogła mi zrozumieć siebie i zmienić swoje życie na lepsze. Jeszcze raz dziękuję.”
“Pełen profesjonalizm, Panie Farmaceutki zawsze miłe i pomocne,widać zgrany zespół i fachowe doradztwo.”
“Doktor Dembnicki bardzo konkretny, odpowiedział na każde moje pytanie. Panie na recepcji przemiłe. Polecam z całego serca.”
“Solidny fachowiec, z dużą wiedzą i poczuciem humoru. Dzięki jego rehabilitacji kolejny rezonans kręgosłupa mojej mamy wykazał, że wypadnięty dysk wrócił na swoje miejsce.”
“5 gwiazdek dla doktora Babuli i pań z recepcji, super podejście do pacjentki, profesjonalna obsługa pełna szacunku i empatii. UWAGA! dotyczy to tylko dr. Babuli. Niestety na ostatnie badanie prenatalne zostaliśmy przydzieleni do dr. Dembnickiego (dr. Babula był na urlopie) i było okropnie. Doktor to gbur. Podejście do pacjentki opryskliwe, ignoruje pytania, zachowuje sie jakby był tam za karę. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek procedur nie informuje, podejście jak do zwierzęcia. Gdybyśmy mogli nie wystawilibyśmy mu ani jednej gwiazdki, ale byłoby to nie fer w stosunku do dr Babuli i pań z recepcji.”
“Bardzo dobre wsparcie psychologiczne bardzo dobrzy specjalisci”
“Niesamowity człowiek ,lekarz , jakby każdy podchodził do pacjenta tak jak Pan Gamal to cała służba zdrowia była by lepsza”
“Moja mama, siostra i ja chodzimy to tej pani cale zycie i nigdy nie mialysmy problemu. Oprocz rutynowych wizyt byly tez zabiegi przeprowadzane przez pania Wozniak w szpitalu i zawsze podejscie bylo profesjonalne i troskliwe.”
“Ewelina Wawrzyczek - Salon paznokci SUPER”
“15.12 wieczorem trafiłam na Izbę Przyjęć. Pierwszy raz korzystałam z opieki w tym szpitalu i jestem pod ogromnym, pozytywnym wrażeniem. Od samego początku mojej wizyty czułam się zaopiekowana, poinformowana o czynnościach, które są wykonywane i o czasie oczekiwania na badania. Cały personel ratowników medycznych oraz pielęgniarek jak również lekarza konsultanta urologa z bardzo wysoką kulturą osobistą, ogromną wiedzą, cierpliwością i zaangażowaniem. Dziękuję za pomoc. Wdzięczna pacjentka Katarzyna W.”
“15.12 wieczorem trafiłam na Izbę Przyjęć. Pierwszy raz korzystałam z opieki w tym szpitalu i jestem pod ogromnym, pozytywnym wrażeniem. Od samego początku mojej wizyty czułam się zaopiekowana, poinformowana o czynnościach, które są wykonywane i o czasie oczekiwania na badania. Cały personel ratowników medycznych oraz pielęgniarek jak również lekarza konsultanta urologa z bardzo wysoką kulturą osobistą, ogromną wiedzą, cierpliwością i zaangażowaniem. Dziękuję za pomoc. Wdzięczna pacjentka Katarzyna W.”
“Specjalista w swojej dziedzinie, bardzo miły, profesjonalny lekarz.”