Oddział Pediatryczny
“Jesteśmy bardzo wdzięczni za profesjonalizm i troskę, jaką okazano naszemu synowi pod koniec sierpnia 2024 r. Szczególne podziękowania kierujemy do pana dr. lek. Andrzeja Dubika, który wykazał się niezwykłą dokładnością podczas badania USG jamy brzusznej. Przeprowadził szczegółową diagnostykę, wszystko dokładnie omówił i skonsultował się z chirurgami ze szpitala dla dorosłych, a następnie zorganizował transport syna do Rybnika na chirurgię. Najedliśmy się strachu, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze! Dziękujemy także całemu personelowi – panie pielęgniarki były niezwykle troskliwe i profesjonalne, co bardzo pomogło. Oddział jest czysty, przyjazny i zapewnia komfort pacjentom oraz ich rodzinom. Szpital w Jastrzębiu-Zdroju może być dumny z tak oddanych specjalistów!”