Przegląd katalogu
- 689 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 689 wyników
Przeglądaj szkoła prywatna w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 689 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 12,008 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera szkoła prywatna z miast takich jak Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Sosnowiec, Tychy i innych.
“Swietna szkoła, super nauczyciele. Dzieki temu ze klasy nie sa przepelnione panuje tam mila i rodzinna atmosfera. Klasy sa bardzo ladne i czyste. Na swietlicy dzieci milo spedzaja czas bawiac sie ale tez odrabiaja lekcje. Szkola organizuje roznego rodzaju wycieczki, a takze imprezy dla calej rodziny. Polecam.”
“Wspaniała kadra pedagogiczna. Chętnie wracam w odwiedziny :)”
“Nauczyciele bardzo mili.Szkoła jest czysta i zadbana.”
“Bardzo dobra szkoła dwujęzyczna, oferująca wysoki poziom edukacji, zwłaszcza nauczania języków obcych oraz dająca szansę rozwoju według indywidulanych zdolności uczniów, czego wyrazem są osiągnięcia w konkursach międzyszkolnych.”
“fajnie się tu uczy polacam LIKE :)”
“Świetne nauczanie zawodu, możliwość nauki dla absolwentów w wyższych poziomach”
“Szkoła z elementami Montessori, rozwija samodzielne myślenie u dzieci, polecam.”
“Bardzo dobra szkoła, wspaniali i pomocni nauczyciele, super atmosfera.”
“Szkoła odnowiona z dobrym zapleczem sportowym.”
“W szkole korzystamy z zajęć WWR. Świetne indywidualne podejście do syna. Panie mają bardzo dużo spokoju i empatii. Po każdych zajeciach przekazywane są informacje z przebiegu terapii, analizowanie postępów oraz to nad czym mamy pracować w domu. Syn lubi przychodzić na zajęcia. Polecamy!”
“Szkoła z tradycjami i daje możliwości zawodowe osobom niepełnosprawnym.”
“Zdecydowanie najlepsza szkoła w mieście. Prawdziwie rodzinna atmosfera każdy ma ze sobą dobry kontakt. Nauczyciele poświęcają swój czas i wkładają wiele serca w realizację licznych działań na rzecz uczniów. Pani Dyrektor jest kreatywnym, miłym a zarazem przestrzegającym prawa człowiekiem, który ma na myśli dobro wszystkich.”
“Mam duże zaufanie do pedagogów tej szkoły o czym świadczy fakt, że przenieśliśmy dziecko z innej szkoły. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zamiany.”
“Polecam tę szkołę można się dużo nauczyć a naczyciele są bardzo pomocni i sympatyczni”
“Plusy. Plusy są takie że mamy fajnego księdza ale niestety odchodzi ogólnie bardzo fajni nauczyciele. nauczyciele fajni ci którymi miałam do czynienia No ale jedna nauczycielka i potrzebuje przynajmniej dwóch godzin lekcyjnych żeby nie być niemiła więc to takie trochę minusowe No ale jestem wyrozumiała No bo musisz zrealizować w cały rok materiał a gdy chłopcy na lekcji czasem zachowują się niegrzecznie a raczej bardzo często No to trochę nie wychodzi bo ty próbujesz omówić lekcje a chłopcy ci tam z tyłu gadają i to trochę wyprowadza z równowagi. Minusy. Przy niektórych salach nie ma ławek ani puf i po prostu musisz siedzieć na ziemi No też może być na przykład za mało że praktycznie cała klasa siedzi a jakaś trójeczka czwóreczka musi siedzieć na podłodze na przykład tak się dzieje pod salą numer 33 Ale jakbym miała oceniać ogólnie to Cieszę się że poszłam do tej szkoły a nie do innej.”
“Jako jedyna szkoła w Polsce posiada farmę wertykalną.”
“Szkoła podstawowa ja mam miłe wspomnienia”
“Tam miałem najlepszych kolegow chłodzilem tam 2 lata dobrze tą szkołe znam”
“Opinia dotyczy muzeum Śląskiego Września 1939. Ogromne brawa za pasje i inicjatywę. Ekspozycja dosyć skromna, ale warto zobaczyć i koniecznie posłuchać historii.”
“Szkoła, w której na lekcjach nie ma presji, a nauczyciele skupiają się na tym, by każdy uczeń coś zrozumiał. Osobiście chodzę do niej czwarty rok i nie wyobrażam sobie zmienić szkoły, bo tylko tutaj nauczyciele oprócz przygotowania nas do matury czy egzaminu gimnazjalnego, rozwijają nas artystycznie oraz pomagają pokonać własne blokady. Atmosfera natomiast zawsze jest przyjemna, nie wspominając już o nauczycielach, gdzie każdy z nich jest gotów nam doradzić nie tylko, jeśli chodzi o naukę oraz zmotywować do podjęcia właściwych kroków.”
“Super szkoła, pozdrawiam pana Hoczka i Grzegorza Olejnika. Najlepszy okres edukacji.”
“Najlepsza szkoła w Świętochłowicach!W klasach początkowych trafiliśmy na wspaniałą Panią,która świetnie przygotowała uczniów do klasy 4.Ciepła,życzliwa,ale wymagająca i stanowcza. W klasach 4-8 wychowawca miał mniejszy kontakt z uczniami ale nie zostawiał ich bez pomocy. Szkoła przyjazna uczniom i rodzicom w 100%. Mogłaby być lepiej wyposażona i zadbana,stare wykładzinowe tablice straszą od lat.”
“Świetna szkoła, najlepsza w Częstochowie! ☺️”
“Super odnowiona i przemiła atmosfera”
“Bardzo fajna szkoła sama do niej chodzę polecam”