Przegląd katalogu
- 54 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 76% Ze zdjęciami
Znaleziono 54 wyników
Przeglądaj szkoła prywatna w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 54 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 1,288 opinii i ocen.
“Chodziłem do różnych szkół i niestety z różnym skutkiem. Dopiero tutaj okazało się, że nauka może być nie tylko przyjemna, ale również efektywna. Serdecznie polecam...”
“Świetne miejsce. Córka chodzi na akrobatykę i za każdym razem jest zadowolona bo uczy się czegoś nowego. Bardzo przystępnie cenowo. Przemiła i profesjonalna całą kadra. Polecam.”
“Syn już kolejny rok uczęszcza na lekcje fletu ze świetnym nauczycielem Panem Pawłem. Super podejście, cierpliwość:) jesteśmy bardzo zadowoleni z tej placówki.”
“Super- córka odżyła, kadra bardzo uważna, otwarta na nowe rozwiązania, czujemy się traktowani po partnersku, na czym szczególnie mi zależało.”
“Szkoła jest przyjazna dzieciom. Są traktowane z szacunkiem i dużą uważnością dla ich indywidualnych potrzeb. Polecam.”
“Tu możecie spełniać swoje marzenia... Najlepsza, na najwyższym poziomie Szkoła Muzyki Rozrywkowej w Bielsku-Białej”
“Pofesjonalna szkoła a zwłaszcza jej SERCE = Pani Krystyna :)”
“Polecam tą szkołę córka chodzi już tam 2 rok jest bardzo zadowolona i z chęcią chodzi.Dyrekcja i nauczyciele są tam z powołania i inwidualnie podchodzą do każdego ucznia.”
“Wspaniała atmosfera, kameralne warunki, indywidualizacja nauczania.”
“To najlepsze miejsce dla naszych dzieci! Wartości, zasady i praca!”
“Spędziłam tutaj najlepsze lata mojego życia i zawsze mogłam liczyć na nauczycieli jak chodzi o pomoc a nawet zwykłą rozmowę i będę tęsknić. Co prawda nie wiem czy będę grafikiem ale było warto”
“Bardzo polecam, ławeczki przed boiskiem pierwsza klasa.”
“Super szkola i zajecia. Dbaja o dzieci. Klasy male. Duzo wycieczek. Choc wszystko to kosztuje to warto.”
“Kiedyś to była szkoła energetyków”
“Szkoła super. Córka lubi chodzić do szkoły. Dużo się uczy, ma dużo godzin nauki języka angielskiego. Jesteśmy, jako rodzice, bardzo zadowoleni z wybory. Lokalizacja nam bardzo pasuje.”
“Super szkółka polecam wszystkim !!!”
“Nowoczesny budynek w bardzo dobrej lokalizacji. Małoliczne klasy, bardzo sympatyczni nauczyciele z podejściem do dzieci, wyrozumiali i wymagający. Duży wachlarz zajęć dodatkowych, zajęcia na basenie, arytmetyka mentalna i inne. Wybór aż 5 języków obcych. Polecam!”
“Bardzo dziękuje za całokształt. Pełny profesjonalizm.”
“Duże brawa dla szkoły, za to jak dała sobie radę w czasie nauczania zdalnego. Nauka wystartowała szybko, a dzieci nie zostały pozostawione same sobie. Nauczyciele, a w szczególności wychowawczyni naszego syna (RODO :) )pokazała pełen profesjonalizm.”
“Szkoła realizująca wizję nauczania za pomocą iPada, gorąco polecam!!!”
“zajebista szkoła i polonistki, pan Nycz i Bodzek uwu”
“Niecały miesiąc temu zakończyłem piękną, 6-letnią przygodę z ZCBM-em. Wiele się przez ten czas zmieniło, jednak dziś – już jako absolwent – chciałbym powiedzieć o Szkole kilka słów: W Liceum realizowałem rozszerzenie mat-geo-ang, które uważam za bardzo dobre w ZCBM-ie, a zwłaszcza za takie, które stwarza wielkie możliwości i daje perspektywy na dalszą edukację. Wiele z przedmiotów było prowadzonych przez niezwykłych nauczycieli, którzy swoją postawą, szacunkiem do ucznia i wiedzą stanowili niejednokrotnie wzór i dali mnie osobiście bardzo dużo, np. stwarzając możliwości indywidualnego, dodatkowego rozwijania swoich zdolności. Doświadczyłem też wielkiej otwartości ze strony obecnej Dyrekcji na potrzeby i prośby uczniów, np. nowe, kolorowe bluzy szkolne - uważam, że jest to wbrew pozorom bardzo niepopularne w dzisiejszych czasach - dojrzałe i osobowe podejście do ucznia. I na koniec dodam tylko – jestem dumny, że ukończyłem właśnie LO ZCBM :D”
“Polecam.Kadra pedagogiczna to wykwalifikowani, życzliwi nauczyciele, którzy z zaangażowaniem podchodzą do uczniów i ich potrzeb. Panuje tu miła i bezpieczna atmosfera sprzyjająca nauce oraz rozwojowi osobistemu. Szkoła organizuje wiele ciekawych inicjatyw, konkursów i wycieczek, co sprawia, że nauka staje się bardziej atrakcyjna i inspirująca. Dobrze wyposażone sale i dostęp do nowoczesnych pomocy dydaktycznych dodatkowo podnoszą jakość edukacji. Dyrekcja bardzo pomocna i życzliwa oraz Panie w sekretariacie,które zawsze pomogą w trudnych sytuacjach z uśmiechem na twarzy. Polecam tę szkołę każdemu, kto szuka miejsca, w którym dzieci nie tylko zdobywają wiedzę, ale też uczą się wartości i współpracy :)”