Opinie

  1. Magda Borowska ★★★★★

    W lokalu byłam już kilkakrotnie, ponieważ ich sushi jest przepyszne, a składniki świeże. W szczególności lubię ich autorskie rolki zaskakujące połączeniami składników. Przykładowo węgorz z batatem jest moim nowym ulubieńcem. Fani klasyków również coś dla siebie znajdą. Menu jest dość rozbudowane, a żadna z pozycji nie zawodzi.

  2. Oskar Zamora ★★★★★

    Miejsce godne polecenia jedzenie pyszne sushi w tempurze i surowe wypas zupy typu ramen idealne w smaku każdy znajdzie coś dla siebie obsługa miła pani poleciła idealne pozycję na sam początek bardzo osobiście polecam California roll a awokado w nim rozpływa się w ustach a Zupa ramen akurat zamówiłem tom yum I była idealna w smaku i lekko pikantna z krewetkami i długim makaronem . Osobiście polecam bardzo serdecznie

  3. Paulina Partyka ★★★★★

    Pierwszy raz byłam w lokalu i na pewno wroce. Super klimat, bardzo miła obsługa a jedzenie petarda i pieknie przystrojone a co wazne wszystkie ozdoby jadalne. Zestaw 6 sushi byl idealnym wyborem ze względu na swoją różnorodność, pyszczne krewetkami w tempurze i pyszny sosik do nich. Boczniaki również wymiatają i zupy. A co do przystawki pierwszy raz jadlam tatara z łososia i skradł moje podniebienie bardzo delikatny, ale za razem wyrazisty. Oczywiście nie dało rady wszystkiego zjeść i takim smaczkiem bylo sloczne pudełeczko na wynos. Jedyny minus to menu troszkę nieporęczne lepsze jakby było w formie książki bo tak ciężko przewracać kartki do góry, ale to taki mały szczegół. Polecam

  1. Dawid ★★★★★

    Ramen dobre, porcja taka akurat na rozgrzanie żołądka przed daniem głównym - sushi oczywiście :) A to jest bardzo ładnie podane i wyjątkowo pyszne. Nie tak, jak w wielu miejscach, że jedna-dwie rolki są dobre, a reszta ujdzie - tutaj każda jedna jest rewelacyjna. W ryżu dało się wyczuć delikatny aromat octu ryżowego, który mi osobiście bardzo odpowiadał, a nigiri z łososiem i odrobiną kawioru, to crème de la crème, którego wyjątkowo polecam spróbować :) Obsługa jest przesympatyczna, lokal jest prowadzony przez małżeństwo - czuć tutaj miłość do jedzenia :) Lokal jest malutki, ale bardzo przyjemnie i ciepło urządzony, aż przyjemnie się w nim przebywa.

  2. Malwina Kuzian ★★★★★

    Świetnie miejsce. Obsługa bardzo miła, rozmowna i uśmiechnięta. Prawdziwe sushi warte swojej ceny. Miód dla podniebienia.

  3. Kamil Michalik ★★★★★

    Świetna atmosfera, miła obsługa ale przede wszystkim jedno z lepszych sushi jakie jadłem. Polecam wszystkim a szczególnie nie przekonanym do kuchni japońskiej. Wyjątkowo zbilansowane i smaczne potrawy. Polecam także sałatkę z surimi, nie spodziewałem się takiej petardy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wakame Sushi Bar?

Wakame Sushi Bar znajduje się przy 1 Maja 117a, Halemba, 41-706 Ruda Śląska, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wakame Sushi Bar?

Można skontaktować się z Wakame Sushi Bar pod numerem +48 575 266 756

Jak można dotrzeć do Wakame Sushi Bar?

Do Wakame Sushi Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements