Przegląd katalogu
- 921 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 49% Ze zdjęciami
Znaleziono 921 wyników
Przeglądaj stacja paliw w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 921 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 280,694 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera stacja paliw z miast takich jak Częstochowa, Katowice, Bielsko-Biała, Rybnik, Sosnowiec i innych.
“Robiąc dnia dzisiejszego zakupy na stacji,spotkałem się z wręcz niespotykanie miła obsługą.Jestem pod wrażeniem pani prz kasie która z miłym uśmiechem wykonuje swoje obowiązki i potrafi klienta zachęcić do kupna produktu .Taka obsługa to jest coś czego można w dzisiejszych czasach oczekiwać od pracownika na innych stacjach.”
“A ja właśnie spotkałem się z bardzo miłą obsługą przez bardzo ładną Panią :)”
“Miła i sympatyczna oraz szybka obsługa Tanie paliwo”
“Miła i szybka obsługa bardzo dobra stacja bez kolejki”
“Serdecznie dziękuję Panu Adamowi za pomoc i obsługę na najwyższym poziomie.”
“Jak za takie pieniądze to rewelacja, niektórzy nie wiadomo jakie wymagania. Rozumie jak by obiad kosztował 70zł, a nie 30zł. Nawet w maku za tyle zestawu nie zjesz, co tu za naprawdę porządny obiad.”
“Bardzo miła obsługa, wypozyczenie przyczepki swietnie przygotowane. Zawsze kiedy dzwonie proszac o rezerwacji nie ma problemu z odebraniem telefonu i rezerwacji na weekend plus mozna oddac w niedziele co w moim przypadku duzy plus. Bardzo pozytywnie oceniam i mysle ze maja kolejnego stałego klienta.”
“Stacja zadbana z niskimi cenami, paliwo wedlug mnie dobrej jakości.”
“Dobra stacja poleca, i miła obsługa.”
“Stacja benzynowa DSOiL - Kamyk paliwa dobrej jakości, bez kombinowania naprawdę są wysokiej jakości, można tankowac bez obaw o stan silnika. Można kupić także kilka rodzajów oleju, podstawowe cześći samochodowe, środki do konserwacji karoserii itd. Na stacji znajduje się markiet spożywczy bardzo dobrze zaopatrzony, w artykuły spożywcze, chemię gospodarczą, warzywa, napoje, lody, piwo, alkohol. Praktycznie można znaleźć wszystko, bardzo dobre pieczywo, ciasta, słodkie bułki, kilka rodzajów ciasteczek. Można też zagrać W LOTTO. Dostępne są także zabawki dla dzieci. Jest myjnia samochodowa,kompresor,ale przede wszystkim obsługa klienta jest naprawdę godna polecenia, panie miłe, życzliwie,. Taka obsługa to skarb. Stacja i markiet można polecić znajomym. Jeszcze raz obsługa jest naprawdę bardzo sprawna i miła SUPER!!!!”
“Ceny paliw jak to na orlenie różne. W środku miła obsługa i wyposażenie jak na każdym orlenie +/- podczas tankowania dystrybutor czymś nas informuje +duży parking dla ciężarówek +myjka dla aut i ciężarówek (myjnia automatyczna do aut) +odkurzacz”
“Miło, szybko i z humorem:) Pomocni pracownicy.”
“Wszystko pięknie ale ten ekspers z kodem guar jest denerwuje, u mnie w Zabrzu na shellu coś takiego nie istnieje nie wiem czy to ma zapobiec kradzieży kawę czy coś nie rozumiem, pierwszy raz z takim czym się spotkałem na stacji”
“Świetna obsługa, pełen profesjonalizm”
“Tankuje od lat i nigdy nie było problemu. Od kilku lat ta sama miła Pani mnie obsługuje.”
“Dużo miejsca acz kolwiek zawsze są kolejki do tankowania”
“Polecam serdecznie. Miła i sympatyczna obsługa klienta”
“Jestem stałym, praktycznie cotygodniowym klientem od ponad 2,5 Lat. Przez cały ten czas nie miałem żadnej, podkreślę to żadnej nieprzyjemnej sytuacji. Przyjeżdżam o różnych porach przeważnie po ten sam produkt. Bywałem obsługiwany przez ekspedientki i ekspedienta. Za każdym razem gdy wychodzę z tej stacji jestem w pełni zadowolony z obsługi. Niejednokrotnie brałem coś do jedzenia czas przygotowania nigdy nie był astronomiczny. Często zamykał się w granicach 3-7 minut. A nawet w sytuacji gdy nie było "dania" na które miałem ochotę dostawałem w pełni fachowe porady do pewnej formy zastępstwa w przystępnej kwocie a zarazem często lepszego dania względem tego które akurat wtedy chciałem skonsumować. Pamiętam o fakcie iż jest to zwykła stacja. Przysłowiowe cztery ściany z logiem shella i z takim samym brandingiem jak wszystkie inne stacje shella lecz niezapominam o fakcie iż te cztery ściany wypełniają ludzie. Ludzie którzy skradli moje serce. Dlatego często tam przyjeżdzam i dostaję to po co przyjechałem. Z całego rozsądku i serca jestem w stanie bez krzty zawachania i z czystym sumieniem polecić tą stację. Dziękuję z tego miejsca ludziom którzy tam pracują bo chociaż tyle jako zwykły klient mogę dać od siebie. Pozdrawiam Chłopak od Czarno-Niebieskiego Velo :)”
“Ceny paliwa dość konkurencyjne, pamiętam kiedyś było drożej. Na stacji jest czysto, również w toalecie. Obsługa na ogół miła. Paliwo sądzę, że jest dobrej jakości. Zauważyłem poprawę pracy silnika na LPG od kiedy tutaj tankuje. Jak najbardziej polecam!”
“Dobry Shell. Zawsze czysty i bez kolejek. Miła obsługa i dobra lokalizacja. Nie oszukują na paliwie. Polecam.”
“Fajna stacja. Bardzo miła obsługa. Polecam”
“Świetnej jakości gaz, mila obsluga, dobre ceny. Dogodne firmy płatności.”
“W dniu dzisiejszym tankowałam benzynę na stacji Shell w Zawierciu jestem bardzo zadowolona z obsługi pani Weronika pomogła założyć aplikację Shell,a pan Mariusz zatankował mi samochód. Nie jest to pierwszy raz jestem tu poraz 5 i za każdym razem jestem bardzo dobrze obsłużona i zadowolona.”
“Bardzo fajna stacja i parking dla ciężarówek za opłatą, nie wiem ile... ale byłem mile zaskoczony bo busem zajolem miejsce dla ciężarówki za opłatą. Poszedłem na stację zapłacić za miejsce parkingowe. A miły Pan za kasą machnął ręką jak to się mówi i nie zapłaciłem nic. Stacja czysta. Miła obsługa. Pozdrawiam”
“Dostępne wszystkie paliwa marki Shell ! Miła obsługa, duży parking, bardzo dobra myjnia automatyczna (ISTOBAL) ! Polecam !”
“Paliwo jakościowo rakieta, ale największą zaletą tej stacji jest jegomość w średnim wieku który tankuje ludziom paliwo. Wiedza i chęć do pracy aż z niego kipi. Wiele się dowiedziałem na temat silników i paliwa od tego człowieka. Tylko u was tankuje tylko v-power”
“Sam dojazd niczego sobie mogły by być lepszy podjazd i wyjazd dla aut z naczepa mi mega trzeba uważać a pozatym ok”