Przegląd katalogu
- 21 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 57% Ze zdjęciami
Znaleziono 21 wyników
Przeglądaj sport, szkoła i przedszkole w Pawłowicu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 21 wyników w Pawłowicu, Śląskie. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 1,209 opinii i ocen.
“Córka chodzi już drugi rok. Cudowne przedszkole, młode Panie, pełne pasji i zaangażowania. Pyszne jedzenie ( jak twierdzi córka, a jest niejadkiem). Bardzo dużo imprez, inicjatyw, spotkań. Wszyscy przyjaźnie nastawieni, uśmiechnięci, aż miło się tam wchodzi od samego rana...”
“Szkoła bardzo fajna. Uważam, że 4 lata w niej spędzone były naprawdę super. Nauczyciele profesjonalni, wymagający oraz przyjaźni uczniom. Placówka świetnie wyposażona dzięki kadrze dyrektorskiej, która ma pomysł na kształt i przyszłość ZSO. Ponadto podpisane umowy o kształcenie zawodowe techników w okolicznych zakładach związanych z profilem nauczania jest bardzo wygodne i ułatwia zdobycie praktyk. Nauczyciele przedmiotów zawodowych (górnicy), to praktycy, którzy potrafili zaciekawić i wiele nauczyć. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem tej szkoły lub szukasz dobrej szkoły dla swojego dziecka, to wybieraj ZSO na ślepo. Zresztą wyniki maturalne oraz z egzaminów zawodowych mówią same za siebie. Podejrzewam, że wszystkie złe oceny są wynikiem desperacji uczniów, którym nie chce się uczyć, a uważają, że wszystko im się należy i wszystko zrobiliby lepiej. A co do absolwentów, którzy "zostali na lodzie", to mogą oni podziękować sami sobie za swoją bezradność i kalectwo w poruszaniu się na rynku pracy.”
“Pełen profesjonalizm i zaangażowanie instruktorów. Dzieci są zadowolone i bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach. Polecam serdecznie!”
“Bardzo fajni ludzie pracują z dziećmi w tym domu kultury. Panie organizują super zajęcia dla każdej grupy wiekowej. Są zajęcia ruchowe, artystyczne i poznawczo-odkrywcze dla najmłodszych. Przez wakacje są organizowane półkolonie z ciekawymi wyjazdami. W domu kultury jest sala udostępniana dla grup zorganizowanych na zajęcia taneczne i ćwiczenia dla dorosłych. Jest kółko szachowe i teatralne. Mieści się tam też bardzo ładna biblioteka z stanowiskami komputerowymi, stolikami dla dzieci z zabawkami, czytelnia. Sympatyczne Panie pomagają wybrać lekturę. Jest świetlica.Bardzo prężnie działający dom kultury z bardzo miłą Panią dyrektor.”
“Najlepszy sklep w tej okolicy tej firmy , na bziu wiecznie śmierdzi i panie nie miłe za to w Pawłowicach zawsze pracownicy są bardzo mili i pomocni zwłaszcza młoda opalona pani w czarnych włosach(często kręci się blisko kas lub właśnie kasuje ) jest tak pozytywną osoba że firma powinna to docenić :) ogólnie zazwyczaj jak jeżdżę tam na zakupy po pracy po 17 zawsze jest czysto , nie ma palet i kolejek :) także ja bardzo polecam tą biedronkę :)”
“sory ze ukradlem ten samochodzik 8 lat temu”
“Bardzo serdecznie polecam zajęcia, synowie uczestniczą w zajęciach szachowych oraz na matematykę.”
“Super biblioteka, duży wybór, zawsze można znaleźć coś dla siebie, do tego bardzo pomocne Panie bibliotekarki. Miejsce zdecydowanie do polecenia.”
“Przedszkole Eduś dla mnie i mojego synka jest przedszkolem na medal, wartym każdej ceny. Rodzinna atmosfera, przemiła Pani Dyrektor, cudowne Panie o złotych sercach, ogrom zajęć, własna niezastąpiona kuchnia, w której Panie Kucharki tworzą dania z pasją. Wszystko to sprawia, że dzieci czują się jak w raju. Dla rodzica nie ma nic piękniejszego niż szczęśliwe i zadowolone dziecko. Jedno wiem na pewno, że decyzja, którą podjęliśmy z mężem parę lat temu o wyborze przedszkola była najlepszą w naszym życiu. W Przedszkolu Eduś moje dziecko spędza najpiękniejsze lata swojego beztroskiego dzieciństwa. To miejsce gdzie odkrywa świat, relacje międzyrówieśnikami, a przede wszystkim siebie. Całym sercem mogę polecić przedszkole ponieważ tworzą je ludzie, którzy wkładają ogromny wysiłek oraz serce wychowaniu naszych pociech ❤️”
“Zdecydowanie polecam. Niezwykle pomocne Panie, zarówno w bibliotece centralnej jak i w jej oddziałach.”
“Szkoła godna polecenia. Polecam!”
“Cudowne miejsce. Dużo zajęć, dużo czasu na świeżym powietrzu. Widać, że kadra robi to co lubi, a nie to co musi ;)”
“Pani Helena była kox i polecam bardzo tą panią a niektórych to nie polecam bo nie umią uczyć jak pani Helena ”