Przegląd katalogu
- 39 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 69% Z opiniami
- 46% Ze zdjęciami
Znaleziono 39 wyników
Przeglądaj usługi medyczne w Pawłowicu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 39 wyników w Pawłowicu, Śląskie. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 2,521 opinii i ocen.
“Badałem wzrok, bo męczyły mnie oczy przy komputerze. Optometrysta doradzył szkła antyrefleksyjne. Różnica odczuwalna od razu. Obsługa rzeczowa, bez wciskania najdroższych opcji. Wreszcie widzę komfortowo.”
“Z całego serca polecam! BELAMED to miejsce, w którym opieka medyczna stoi na najwyższym poziomie. Miałam przyjemność skorzystać z konsultacji u endokrynologa i muszę przyznać, że to był najbardziej empatyczny lekarz, jakiego w życiu spotkałam. Od samego wejścia czuć profesjonalizm i troskę o pacjenta :)”
“Bardzo świetna siłownia. Dużo różnorodnego sprzętu. Obsługa - pełen profesjonalizm. Trenerzy posiadają szeroką wiedzę na temat sportu. Polecam każdemu.”
“Basen nie za duży. Byliśmy na zawodach w szachy. Był stój do pink ponga , dart , piłkarzyki więc synowie mieli co ze sobą zrobić kiedy brat brał udział w rozgrywkach.”
“Bez kolejki, sprawnie, profesjonalna obsługa.”
“Miejsce pełne miłości do człowieka, pasji do dzielenia się sercem, gotowości do działania. To jak wiele się dzieje w fundacji i jak profesjonalną pomoc można otrzymać - biorąc pod uwagę to, jak niewielka i mało znana to organizacja, jest NIESAMOWITE!!! Warto tego doświadczyć. Warto wspierać. Całym sercem z tą inicjatywą i ludźmi, którzy ją tworzą ❤”
“Serdecznie polecam- miła i szybka obsługa, a co najważniejsze nie czułam niczego przy pobieraniu krwi. Na pewno w dzieckiem na badania tu będę przyjeżdżać”
“Profesjonalna obsługa, miła atmosfera, indywidualne podejście . Pani Kasia świetnie dobrała zabieg do potrzeb mojej skóry, efekt - zadbana i promienna cera.”
“Profesjonalna, serdeczna i zaangażowana prawniczka. Świetny kontakt i rzetelne podejście do sprawy. Polecam z pełnym przekonaniem!”
“Pełen profesjonalizm i zaangażowanie instruktorów. Dzieci są zadowolone i bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach. Polecam serdecznie!”
“Witold jest najlepszy! Autentyczny talent a nie rzemieślnik. Naprawia nawet mocno uszkodzonych delikwentów.”
“Bardzo polecam wyjazd na obóz z Syntezą. Córka wróciła bardzo zadowolona i już chce jechać na kolejny. Świetna organizacja, czas na obozie wypełniony po brzegi różnego rodzaju aktywnościami. Dużo atrakcyjnych wycieczek i warsztatów. Bardzo młoda, odpowiedzialna kadra, pełna energii i świetnych pomysłów. Telefony zabierane są na większą część dni, bardzo mi sie to podoba, mają czas na prawdziwą integrację i nawiązywanie nowych przyjaźni bez smarfona! Świetna fotorelacja, live itp. przesyłana dla rodziców przez Kadrę! Bardzo dziękujemy!!! Gorąco polecam!!!”
“Bardzo dziękujemy za wsparcie i opiekę nad Bellą. Wszyscy nam bardzo pomogli w walce o jej życie i jesteśmy wdzięczni za dany nam czas i serce. Dziękujemy również za wsparcie w chwilach ostatnich. Polecamy całą lecznice a w szczególności p.Adama, którego zapamiętamy do końca życia”
“Po zabiegu powiek i brwi permanentnych jestem mega zadowolona , polecam panią Anetę z całego serduszka .Bardzo dobra i przyjemna atmosfera .Polecam!!!”
“Bardzo fajne miejsce. Plusem jest to, że na miejscu są książki i zabawki dla dzieci. Wstęp kosztuje tylko złotówkę.”
“Miła obsługa, przystępne ceny. Można zamawiać leki”
“Miła obsługa leki dostępne są no i taniej można kupić.”
“Szkolenie u Neli to sztos ! Jako osoba,która nigdy w życiu nie miała styczności ze stylizacją paznokci, już po pierwszym weekendzie wiedziałam, że nie będę się obawiać o to czy dam radę. Ogrom wiedzy, która posiada Nela, zaangażowanie z jakim o wszystkim opowiada plus czujne oko, które wisi za plecami i wyłapuje każdy błąd, to coś dla czego warto wybrać szkolenie właśnie u niej.”
“Pani Ewa to świetny specjalista. Jej uważność na drugiego człowieka, indywidualne podejście oraz zaangażowanie to zapowiedź bardzo dobrej współpracy. Szczerze polecam!”
“Bardzo polecam, delikatny lekarz, podejście nie tylko ginekologiczne ale także psychologiczne, potrafi uspokoić i wszystko z dokładnością wyjaśnia, bardzo wykształcony lekarz z niesamowitym podejsciem.”
“Profesjonalna obsługa, miło, rzeczowo. Kontakt z Panem Doktorem również na najwyższym poziomie polecam z czystym sumieniem”
“To jest salon urody do którego uwielbiam wracać .Obsługa znakomita zabiegi rewelacyjne .”
“Polecam 3 lata temu chodziłem i prawdopodobnie od nowego roku znów zacznę”
“Panie super doradzają, są zawsze miłe i pomocne. Więcej takich aptek! Polecam”
“Bardzo profesjonalna obługa, wszystko elegancko”