Przegląd katalogu
- 93 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 93 wyników
Przeglądaj sklepy dziecięce i ciążowe w Chorzowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 93 wyników w Chorzowie, Śląskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 42,685 opinii i ocen.
“Bardzo miła obsługa. Towar ładnie wyłożono na półkach.Jest gdzie zaparkować.”
“Super sklep, zawsze porządek, w grudniu była tam super kasjerka blondynka, mam nadzieję że wróci, zawsze z uśmiechem i dodaje otuchy, należy się jej podwyżka. Sklep zadbany i bez zastrzeżeń, pracownicy bardzo mili, pomocni. Gorąco zachęcam oraz polecam.”
“Duży wybór produktów świeże mięso wędliny sery panie mile”
“Bardzo duży wybór asortymentu i brak kolejek :)”
“Gitara sklep, tak często kupuje alkohol,że Panie już o dowód nie pytają”
“Puszka owoce i warzywa, zawsze świeże. Można kupić wiejskie jajka. Bardzo miła Pani, polecam!”
“Duży wybór i bardzo korzystne ceny co jest największym atutem . Serdecznie polecam .”
“Pełen profesjonalizm. Błyskawiczna wysyłka. 100% dbałości o klienta. Brawo!”
“Obsługa super. Zatowarowanie jak na taki mały sklep nawet dobre. Duży wybór bardzo dobrych wędlin i mięsa. Panie bardzo miłe, fachowo doradzą. Polecam.”
“Świetny kontakt, szybka wysyłka przystępne ceny a przy tym mnogość mozliwosci do wyboru... W 100%ach moge polecić:)”
“Ceny trochę wysokie. Zaopatrzenie dobre, jakość produktów dobra. Choć towarów z wyższej półki nie ma. Zakupy jak na taki sklep bardzo fajne.”
“Całkiem spoko osiedlowy sklepik. Oby więcej takich.”
“Bardzo dobry market. Czytelne ceny oraz promocje. Wszystko na swoim miejscu w porównaniu do większości reszty marketów.”
“Idealne miejsce na codzienne zakupy. piekarnia sklep mięsny i wszystko do domu w jednym miejscu”
“Bardzo pozytywna inicjatywa młodego pracownika w formie życzeń świątecznych skierowanych do klientów. Czasem robie tam zakupy i ten pracownik jest zawsze zaangażowany w swoja prace. Niestety para "klinetów" nie potrafiło tego uszanować i zareagowali bardzo agresywnie na życzenia, byłem w szoku że można sie tak zachować. Od razu po takich osobach widać, w jakim domu się wychowały oraz jakie wykształcenie zdobyły i jaką warstwę społeczną reprezentują. Proszę tutaj o jakiś dobry bonus świąteczny dla tego młodego człowieka za to że musi użerać się z takimi poodludźmiii”
“Ja byłam tam 2 razy.byłam bardzo zadowolona.parking stoliki na ogrodzie i super pokoje z balkonnami nawet nie ma potrzeby wychodzi na miasto bo widoki już są przy wyjściu na ogród.Polecam dla osób które są w odpowiednim wieku i nie chcą już wędrować po górach.ogród bardzo ładny do siedzenia i odpoczywania na łonie natury do tego cisza i szum pr yrody...polecam...dziękuję za pobyt w tym domu.”
“"Jeden z najlepszych sklepów spożywczych w okolicy. Towar na dziale mięsnym zawsze świeży.Półki zawsze pełne świeżych i wysokiej jakości produktów, a wszystko estetycznie poukładane. Widać, że personel dba o każdy szczegół. Największą zaletą jest jednak obsługa – zawsze uśmiechnięta, uprzejma i gotowa pomóc. Nigdy nie spotkałam się z niechęcią czy pośpiechem, wręcz przeciwnie – klient czuje się tu naprawdę ważny. Robienie zakupów w tym miejscu to czysta przyjemność, a atmosfera sprawia, że chce się wracać. Gorąco polecam każdemu, kto ceni sobie jakość i profesjonalizm!”
“Najlepszy sklep z odzieżą damską w okolicy. Zawsze znajdę coś dla siebie. W tym sezonie odswieżałam swoją szafę właśnie ciuchami z MODA BY OLA i jestem mega zadowolona. Dobra jakość, cena przystępna.”
“Super obsługa. Duży wybór. Zawsze doradza. Pomogą. Polecam”
“Bardzo szeroki asortyment, produkty poukładane kolorystycznie i tematycznie. Do tego panie, które podpowiedzą i szczerze doradzą. Dużo unikalnych perełek i super ceny w czwartek. Zdecydowanie polecam!”
“Jak dla mnie świetny sklep jeszcze nie zdarzyło się abym wyszła z pustymi rękami, obsługa zawsze uprzejma i pomocna. Żal mi jest tylko pań które pracują w takich warunkach w sklepie jest strasznie gorąco aż robi się słabo brak klimatyzacji w dzisiejszych czasach to jednak porażka.”
“Apteka przyjazna, serdeczna atmosfera, pomoc w wyborze leków, fachowe porady. Wszystko na 5!”
“Sporo rzeczy przecenionych, pomocna obsługa, nie ma się do czego przyczepić”
“Personel na medal, panie z porannej zmiany w sobotę 15.11.2025 ,mimo tłumu w sklepie poszukały dla mnie kawy w promocji, podpowiedziały inną promocję na płyn Persil.Uśmiechnięte i zaangażowane kobiety.Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu! Brawo Kobiety !”