Przegląd katalogu
- 677 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 677 wyników
Przeglądaj sklep w Tarnowskich Górach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 677 wyników w Tarnowskich Górach, Śląskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 71,351 opinii i ocen.
“Miła obsługa i profesjonalnie podejście do sprawy. Polecam wszystkim ten punkt GLS ParcelShop.”
“Wspaniały sklep z cudowną obsługą :)”
“Bardzo dobrej jakości sweterek, ekspresowa przesyłka a w załączniku upominek w postaci kostek dla pieska. Polecam”
“Ja kupowałem tam ceramiczne aniołki przy okazji ślubu i również byłem bardzo zadowolony. Także dają radę nie tylko pod kątem kwiatów :-)”
“Wspaniały sklep z cudowną obsługą :)”
“Kupiłem motocykl telefonicznie, świetny kontakt ze sprzedającym, dostawa następnego dnia po zamówieniu motocykla. Polecam.”
“Bardzo mila obsluga wszyscy zawsze usmiechnieci :) , duza zmiana po poprzednim wlasciecielu .”
“Bardzo dobre pieczywo, świeże. Super obsługa a Pani Oliwia to już w ogóle bomba, petarda. Pozdrawiam serdecznie będę przychodzić częściej ;))”
“Zawsze z radością kupuję tu kwiaty, bo piękne, baaardzo długo wytrzymują, ceny przyzwoite, a dziołchy z poczuciem humoru :)”
“Dzisiaj otrzymałam paczkę , mikroskop przyszedł kompletny , nie uszkodzony , w pełni działający . Paczka bardzo dobrze zapakowana . Wysyłka była dwa dni opóźniona , ale to nie zmienia mojego zdania na temat tego sklepu , ponieważ gdy zapytałam w tej sprawie sprzedawcę dostałam natychmiastową odpowiedź . Serdecznie polecam .”
“Bardzo smacznie drożdżówki z makiem. Duże w.dobrej cenie”
“Super warzywniak. Tanio i miło. Polecam. Ceny jak na bazarze.”
“Polecam. Świeże i smaczne warzywa i owoce. Miła obsługa”
“Jestem bardzo zadowolona z zakupu „bałwanków” dla bliskiej mi osoby. Dziękuję :)”
“Wielki +, ogarnięte wszystkie instalacje, pompa ciepła Panasonic Split, fotowoltaika 9kWp na Solarege'u z bateriami, kocioł gazowy Buderus, wszystko działa razem! i to wszystko w jednej lokalnej firmie. Mogę polecić.”
“Duża różnica w cenie. Trzysta mniej.”
“Ceny są wysokie ale... to monopol. Wszystko inne na 5tke. Otowarowanie , obsługa no i oczywiście niedzielna działalność wbrew katopsychopatom. Również od strony pracodawcy jest świetnie. U Pani Agnieszki pracuje się świetnie! Mogłaby wprawdzie podnieść trochę te stawki.... ale każdemu życzę takiej szefowej jak właścicielka tego sklepu :)”
“Moj ulubiony sklep z bardzo dużym asortyment zawsze wszystko świeże. Polecam serdecznie panie miłe i uśmiechnięte zawsze dobrze doradzą”