Przegląd katalogu
- 110 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 81% Z opiniami
- 47% Ze zdjęciami
Znaleziono 110 wyników
Przeglądaj sklep odzieżowy w Jaworznie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 110 wyników w Jaworznie, Śląskie. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 13,390 opinii i ocen.
“Wspaniała obsługa pani Gabrysia zawsze doradzi polecam”
“Dla Wszystkich ,których interesuje odkrycie swojej kolorystycznej natury pomocna i niezbędna jest wizyta u "Kolorowej Anki" Gorąco polecam:) to fajny czas,który może za sprawą fachowego spojrzenia odmienić dotychczasowe przekonania o "naszych kolorach". Pani Anna doradzi również w kwestii koloru włosów,makijażu oraz pomoże odkryć typ Waszej sylwetki . Uwaga!!!! wizyta może całkowicie odmienić Wasz wizerunek. Jeżeli jesteście na to gotowi , gorąco polecam:):):)”
“Bardzo polecam :) Pani mega profesjonalna, cierpliwa, bardzo duży wybór a jeśli nie ma rozmiaru konkretnego modelu to można go zamówić.”
“Bardzo profesjonalna i miła, godna polecenia obsługa. Miałam okazję być obsługiwana przez Panią kierownik. Jestem pod wrażeniem wiedzy i zaangażowania. Serdecznie polecam zakup w tym salonie.”
“Polecam z całego serca. Ogromny wachlarz obuwia, galanterii wysokiej klasy. Pani Marzenka nawiązuje fantastyczną relację z klientem, cierpliwie i fachowo dobierze model idealnie pasujący do klienta. Regularnie odwiedzam Higo w Jaworznie i zawsze wychodzę z zakupami i poczuciem zadowolenia !”
“Świetnie wyposażony sklep, fachowa obsługa, która ma profesjonalne podejście do klienta. Na miejscu strzelnica dostępna od razu po zakupie broni czy osprzętu do niej. Polecam”
“Jestem bardzo zadowolona z zegarków, panie poleciły bardzo dobrą firmę- Bering. Obie panie - p. Ania i p. Alina kompetentne, dokładnie wszystko objaśniają. Dlatego kupiłam teraz drugi zegarek Beringa, który szybko został sprowadzony. Niezwykle miło czułam się w tym sklepie, a niestety nie wszędzie tak się czujemy. Polecam ten sklep!”
“Duży wybór i niskie ceny. Już te dwie rzeczy mogą zachęcić do zakupów w tym miejscu, jednak gdy dochodzi do nich profesjonalna obsługa i podejście do klienta czy zaangażowanie sprzedawców, otrzymujemy sklep właściwie doskonały (ponieważ z oczywistych względów nie znajdziemy tutaj wszystkiego, sklep nie ma dużej powierzchni z jednak tę posiadaną gospodaruje w stu procentach). Rozmiary dla każdego, od osoby niezwykle chudej, po mężczyznę z porządnym zapasem "mięśni" ;) zdecydowanie polecam”
“Super sklep z garniturami i nie tylko. Bardzo miła obsługa, oraz fachowe doradztwo sprawiają, że przyjemnie się robi udane zakupy w tym sklepie. Ceny przystępne na każdą kieszeń. Polecam to miejsce każdemu mężczyżnie, który chce dobrze wyglądać”
“Bardo miła obsługa która zawsze dobrze doradzi i odbierze super produkt”
“Miła obsługa dba o klienta jak chciałem kupić kapelusz to cała obsługa w szczególnie szefowa zaangażowana w szukanie kapelusza w magazynie”
“Chciałam bardzo serdecznie polecić sklep Big Star w Galerii Galena, a w szczególności Panią Lidię za fachową, profesjonalną i bardzo miłą obsługę. Od razu wiedziała, których jeansów szukam i perfekcyjnie dopasowała rozmiar, jestem zachwycona i na pewno wrócę w niedalekiej przyszłości.”
“Pani świetnie dobrała ortezę. wogole wszystko cudownie”
“Duzy wybor, Mila obsluga. Polecamy!!”
“Jeśli jesteś powodem, jest to miejsce na zakupy”
“Duży asortyment , wszystko ładnie ułożone, w tym pepco zazwyczaj jest to co w gazetce , co do innych sklepów tej sieci to niekoniecznie jest wszystko , obsługa uprzejma :) ogólnie polecam :)”
“Zdecydowanie polecam serdecznie zakupy w tym sklepie.Miła i sympatyczna,pomocna obsługa szczególnie pani Sylwia w rudych włosach .”
“Galeria w centrum miasta, różnorodność branż. W jednym miejscu można zrobić zakupy zarówno spożywcze, jak i przemysłowe. Bardzo duży podziemny parking dobrze oznaczony.”
“Polecam ,ceny umiarkowane i mila obsluga.”
“Byłam dzisiaj bez planu na zakupy, a wyszłam z bardzo ładną sukienką. Super obsługa w sklepie, bardzo profesjonalna i uprzejma pani. Dziękuję za udane zakupy.”
“Dobrze zaopatrzony sklep, wszystko na swoim miejscu jak ma być. Miła obsługa i pozytywnie załatwiona sprawa z panią kierownik. Polecam”
“Dość fajny dyskont , duży wybór towaru”
“Dobrze, że otwarli - w końcu można przymierzyć.”
“Sklep po modernizacji robi wrażenie. W większości personel bardzo miły i uprzejmy.”
“Bardzo miła obsługa sklepu, a szczególnie Pani Ilona wyróżnia się niezwykłym zaangażowaniem i życzliwością wobec klienta. Wyjątkowa osoba sprawiająca, że zakupy to przyjemność.”
“Sklep jak sklep, zawsze można jakieś wdzianko kupić.”
“Sklep super, zawsze ład i porządek. Niestety ludzie a raczej dzieci nie znają granic, następnym razem polecam całą zasłonę wylizać :P”