Opinie

  1. Vojtěch Kinash ★★★★★

    Bardzo fajny sklep z artykułami strzeleckimi, bronią i amunicją. Nie raz tam kupowałem i zawsze byłem zadowolony. Szeroki wybór i naprawdę dobry asortyment, możliwość platni kartą

  2. Krzychu4fun ★★★★★

    Kupiłem w GunMonkey na początku listopada moją pierwszą broń i była to broń krótka. Dziękuję za doradztwo przy zakupie i miłą obsługę. Mój Springfield Armory Echelon 4.5 zakupiony u Państwa jest rewelacyjny i jestem z niego bardzo zadowolony. Na pewno odwiedzę GunMonkey w przyszłości jak będę kupował strzelbę czy karabin bo sklep oraz obsługa jest super i na najwyższym poziomie. Polecam! Pozdrawiam.

  3. Kuba Świerad ★★★★★

    Profesjonalna obsługa i doradztwo. Można wypić dobrą kawę, odpocząć na kanapie, pogadać z innymi klientami, którzy nie zapuszczają się w to miejsce przez przypadek, a co za tym idzie dzielą się chętnie swoją wiedzą. Sklep posiada również duży wybór asortymentu strzelecko-myśliwskiego oraz oczywiście strzelnicę.

  1. Grzegorz C ★★★★★

    Świetnie wyposażony sklep, fachowa obsługa, która ma profesjonalne podejście do klienta. Na miejscu strzelnica dostępna od razu po zakupie broni czy osprzętu do niej. Polecam

  2. Paweł Hordyniak ★★★★★

    Niedawno byłem tam kupić swój pierwszy pistolet. Ceny są tu najlepsze w okolicy jeśli nie całym kraju. Pani za ladą była przemiła i bardzo pomocna, więc stres związany z zakupem pierwszej broni szybko uleciał i cały proces przeszedł gładko. Wyszedłem zachwycony.

  3. K Kasieczko ★★★★★

    Polecam 100% ostatnio odwiedzilam sporo sklepow i tylko w jaworznie moge powiedziec ze obsluga 100% profesjonalna. Dziekuje za doradzctwo teraz wszystkie moje zakupy bedę zaczynać u Was :) czysto! Duzo towaru! Kompetentni ludzie!

  1. Mr Pinscher ★★★★★

    Zdecydowanie polecam zakupy w tym miejscu. Obsługa ma dużą wiedzę na temat broni, którą sprzedaje, a duży wybór amunicji oraz akcesoriów tylko podbija opinię. Polecam :)

  2. Marcin Marcin ★★★★★

    Sklep z bronią jak najbardziej polecam. Moja opinia po kilku zakupionych sztukach- obsługa zawsze pomocna, nastawiona pozytywnie, grzeczna i uśmiechnięta. Jeśli nie wiesz, jaka broń będzie dla Ciebie, to bez nerwowej atmosfery sprzedającego możesz sprawdzić każdą, która Cię zainteresuje pod okiem specjalistów i liczyć na radę. Wiele razy wychodziłem nic nie kupując i nikt nigdy nie zrobił krzywej miny, a wręcz przeciwnie- z uśmiechem. W wielu sklepach poganiali mnie wzrokiem, czułem oddech sprzedawcy na karku, a jak się nie zdecydowałem, to wręcz odczuwałem w pewnych momentach jakąś dziwną wrogość- nie będę tu podawał nazw tych miejsc, choć mam wielką ochotę (podobni mnie na pewno zrozumieją, jakie to odczucie). Właściwie nawet, jak zastrzegasz, że prawdopodobnie nic nie kupisz, ale chciałbyś zobaczyć, co mają nowego, to i tak obsłużą Cię, jakbyś był po prostu klientem, który kupi. W miłej atmosferze. Nie zauważyłem "cwaniactwa doświadczonych", czego nie cierpię, a co często spotykam wśród ludzi z tej branży. Nawet przy dosłownie idiotycznych pytaniach się nie uśmiechają, chociaż przecież by mogli. Mają też spoko oferty na większe ilości amunicji. W przypadku jakichś większych zakupów można dyskutować o cięciu ceny. W porządku ludzie. Wesprą radą nawet, jak broń nie była kupiona u nich. Możliwe są też drobne prace rusznikarskie na miejscu- o ich zakres najlepiej samemu zapytać, bo można to różnie zrozumieć. Dosłownie za ścianą jest strzelnica w dobrej cenie- z tarczociągami i otwarta. To duży plus, bo po zakupie broni można ją od razu bezpłatnie do bólu wytestować na osiach z tarczociągami. Sklepu z ubraniami nie ocenię, bo nie korzystałem, ale widać, że mają tam raczej dobre marki. Ogólnie mój ulubiony sklep o tej tematyce. W mojej opinii zdecydowany lider w tej okolicy. Fajnie, że mam blisko. To mówiłem ja- stały klient sklepu Marcin, który stałym klientem zostanie, jeśli dalej to będzie tak wyglądało ;) Nie zmieniajcie się.

  3. Anastasiia Haievska ★★★★★

    Super sklep i mega fajna obsługa. Wszyscy pracownicy są kwalifikowane i naprawdę zajmują się tym w czym są dobre. Duży wybór towaru, który jest jakościowy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres GunMonkey?

GunMonkey znajduje się przy Energetyków 2A, 43-603 Jaworzno, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do GunMonkey?

Można skontaktować się z GunMonkey pod numerem +48 697 176 602

Jak można dotrzeć do GunMonkey?

Do GunMonkey można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements