Przegląd katalogu
- 18 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 61% Ze zdjęciami
Znaleziono 18 wyników
Przeglądaj siłownia w Szczyrkie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 18 wyników w Szczyrkie, Śląskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 5,576 opinii i ocen.
“Najlepsza wypożyczalnia w Szczyrku. Właściciel to pasjonat narciarstwa i wie co mówi. Tylko tam od lat.”
“Bardzo fajne miejsce na wypoczynek, tak położone, że jest cisza i spokój pomimo, że jest w samym centrum Szczyrku. Mili właściciele, bardzo dobre śniadania, pokoje też ok. Można przyjechać z pieskiem. Pozdrawiamy i dziękujemy za gościnę.”
“Wspaniale się bawiliśmy na naszym weselu. Pani Aneta, jak i pozostali pracownicy hotelu bardzo się nami opiekowali i przyjmowali na barki wszystkie nasze pomysły i potrzeby w dniu wesela i później. Cała obsługa kelnerska również na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy byli przemili, a wydawanie posiłków było bardzo dobrze skoordynowane, żaden stolik nie czekał głodny na swoją kolej. Alpin jest bezkonkurencyjny i chyba nie ma innego miejsca, które tak kompleksowo opiekuje się parami młodymi.”
“Skalny to kameralny hotel z bardzo miłą obsługą, można się tutaj bardzo dobrze zrelaksować w strefie spa czy poczuć trochę rywalizacji w game roomie, śniadania urozmaicone i smaczne, jednym słowem niczego nie brakowało, najbardziej z Żoną cieszył nas spokój i dobra energia która tu panuje. Napewno jeszcze kiedyś tu wrócimy”
“Wróciliśmy właśnie rodzina 2+2 z udanego weekendu w Hotelu Elbrus. Położenie hotelu blisko centrum z pięknymi widokami na panoramę gór i prawie całego Szczyrku . Wyżywienie bardzo smaczne. Każdy coś na pewno dla siebie wybierze zarówno dzieci jak i bardziej wybredni. Uroczysta kolacja na wysokim poziomie, bardzo smaczne dania na 5+. Panie w barze i restauracji bardzo miłe i uczynne. Basen o wystarczających rozmiarach aby zregenerować się po wędrówkach górskich. Hotel jak najbardziej godny polecenia dla rodzin z dziećmi. Sala zabaw, animacje itp. Duży plus za bar czynny do 22. Parking wystarczający do ilości gości ale trzeba wiedzieć że dość stromy podjazd zima może sprawić nie jeden problem. Pozdrawiam serdecznie”
“Świetny hotel z częścią spa. Pokoje wyremontowane a śniadania pyszne”
“Dobrze wyposażony ośrodek, pokoje czyste.”
“Rewelacja, czysta woda, bilet 12 zł, byłam na godz. 12 w ferie - pusto, miałam cały tor dla siebie, grupy zorganizowane były od 9.00 Jak ruszy szkoła to od 12 są dzieciaki. Polecam wszystkim kto lubi pływać. Obowiązkowy czepek.”
“Jesteśmy z rodziną bardzo zadowoleni z oferty Hotelu Olimpia Resort,wspaniała i atrakcyjna baza lokalowa,smaczne posiłki, czyste,zadbane i gustowne pokoje,cisza,spokój, basen ozonowany, jakuzii, sauny,masaże,jest interesująco, a właściciel sympatyczny,zawsze służy pomocą,cechuje Pana takt i wysoki poziom kultury osobistej, Polecamy:)”
“Polecam w 100%. Wszystko było SUPER. Zajmowaliśmy studio na poddaszu. Pokoje były czyste, zadbane,komfortowe i dobrze ogrzewane. Czysta i zadbana łazienka w każdym pokoju. Bardzo mili, kontaktowi i pomocni Właściciele. Na miejscu wypożyczalnia i przechowywalnia sprzętu narciarskiego. Nie ma problemu z miejscem parkingowym. Blisko do stoków. Na pewno wrócimy :) Dziękujemy.”
“Witam. Byłem z małżonką na turnusie 5 dniowym który okazał się rewelacyjny do tego stopnia że postanowiliśmy sobie przedłużyć wypoczynek o dwa dni, i szkoda że tylko o dwa, obiekt na wejściu stwarza pozytywne wrażenie, największy jaki widziałem kominek sprawny oczywiście, jak się okazało spędziliśmy sporo czasu przy ów kominku w domowej atmosferze pełnym Relaxu i poznawania innych pensjonariuszy i już umówiliśmy się na kolejny termin całą ekipa z turnusu, zaskoczyło nas pozytywnie jedzenie bo w niejednej restauracji nie podają tak smacznych potraw, widać jedyny pensjonat gdzie nie oszczędzają tam gdzie nie potrzeba Zabiegi przewyższają o wiele bardziej nie jedno sanatorium, po trzech zabiegach na platforma schumana końcu ustał ból krzyża, dodatkowe zabiegi za parę groszy a nawet taniej niż parking w sanatorium bo zawsze płatny, Obsługa na wysokim poziomie a nawet na pierwszym z dwóch dansingów :) powitali nas ciastem oraz lampką wina. Polecam każdemu w 100% I dziękuje wszystkim z obsługi pensjonatu za stworzenie tak niesamowitego miejsca na odpoczynek.”
“Wspaniałe miejsce, piękny widok z hotelu. Smaczne jedzenie i ładne pokoje. Idealne miejsce na wyjazdy grupowe - dużo przestronnych sal i najważniejsze super załoga. Zawsze pomocni , spełnia każde ustalenia .A Pani Manager Agnieszka Z. bardzo profesjonalna, kreatywna i uprzejma osoba.”
“Byłem tam tylko na basenie. Widoki z kawiarni bardzo piękne. Kawa pierwsza klasa. Położenie obiektu daje mnóstwo możliwości, może zostanie to na przyszłość wykorzystane. Park wodny który jest planowany przyciągnie mnóstwo nowych gości. Część obiektu pamięta czasy PRL, ale widać że ośrodek jest sukcesywnie remontowany. Pizza i piwo bardzo smaczne. Polecam. Z przyjemnością tam wrócę.”