Opinie

  1. Jakub Bąk ★★★★★

    Dobrze wyposażony ośrodek, pokoje czyste.

  2. Bartosz Marciniak ★★☆☆☆

    Oceniam teżnię solankową, bo tylko z tego korzystaliśmy. Strona mówi, że to miejsce stworzone do relaksu i wyciszenia. W samej tężni byliśmy sami, ale wrzaski dzieci z basenu i poczekalni basenowej sprawiają, że wytrwanie w tym "wyciszeniu" 45 minut staje się bardzo uciążliwe. Chcecie nawdychac się jodu - śmiało. Szukacie relaksu - poszukajcie dalej.

  3. Igor ★★★★★

    Bardzo miła obsługa Orczyku na Dolinach (25.02.25), Pan pomagał dzieciom które miały problem z wejściem na orczyk

  1. ladyblackdevil ★★★★★

    Nowe eleganckie pokoje, bardzo dobre jedzenie i przemiła obsługa. Można sie zrelaksować po chodzeniu po górach na basenie albo skorzystać z bogatej oferty odnowy biologicznej w przystępnych cenach. Również polecam skorzystać z kortów tenisowych w bardzo atrakcyjnych cenach :)

  2. Mi go ★★★★★

    Byłem tylko na jedną noc ze śniadaniem, które było bardzo dobre. Pokój był czysty. Jedna rzecz na ktora zwróciłem uwagę to głośne wentylatory za oknem, które bardzo szumiały. Przez nieszczelne okno było to słychać w pokoju. Wypadałoby wyregulować okno :) Poza tym parking był darmowy. Na jedną noc polecam, na dłużej pewnie musiałbym zgłosić ten halas. Nie mniej polecam.

  3. Łukasz Bożek ★☆☆☆☆

    Byłem w kilku "cos". Ten niestety jest najsłabszy. Na basenie brakuje niecki z masażerami. Bieżnia to jedna wielka patelnia. Pokoje to jakaś pomyłka. Niby przestronne pokoje ale. 30 stopni na dworze a w pokojach nie ma małej lodówki. Pierwszy raz taka akcja. Cóż z tego że na parterze są kostkarki do lodu i dystrybutory z wodą ale batony się topiły w pokojach. A poza tym nawet nie ma w czym lodu przynieść szklanki to chyba 100ml są. Musieliśmy do sklepu biwc zeby termos i normalne szklanki kupić. Kolejna rzecz brak czajnika to wogòle żart. Nie można sobie kawy zrobić a co ciekawe do obiadu kawy nie można i Panie z obsługi twardo na beszczela wyłączają ekspress. A kawa sama w sobie lura nie wiem skąd ona była slaba jakość. Tak naprawdę posiłki były jedyna pozytywna rzeczą na tym obiekcie. Trzeba przyznać że smaczne. Jednak Panie z obsługi mimo pierwszego dobrego wrażenia łaskę robią że podają. Skończył się kompot, trzeba było się upominać. Kawy nie można zrobic zostaje woda i herbata. I jescze jedna rzecz. W osrodku slaby zasiek telefonii. Plus to tu nic nie ogarnia. Jest siec wifi ale żeby pigrzebac w intwrnecie to trzeba sie na czekać. Ośrodek ogólnie słaby i tyle. Nie polecam i sam pierwszy i ostatni raz tu jestem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centralny Ośrodek Sportu - Szczyrk?

Centralny Ośrodek Sportu - Szczyrk znajduje się przy Plażowa 8, 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centralny Ośrodek Sportu - Szczyrk?

Można skontaktować się z Centralny Ośrodek Sportu - Szczyrk pod numerem +48 338 178 441

Jak można dotrzeć do Centralny Ośrodek Sportu - Szczyrk?

Do Centralny Ośrodek Sportu - Szczyrk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements