Przegląd katalogu
- 120 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 83% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 120 wyników
Przeglądaj school w Mysłowicach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 120 wyników w Mysłowicach, Śląskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 3,493 opinii i ocen.
“Najlepsza szkoła w Mysłowicach. Nauczyciele starają się i organizują różne imprezy otwarte np. wieczornicę.”
“Wspaniałe wspomnienia w szczególności że chodziłam do drugiego budynku ale ten też oddaje :)”
“Moim zdaniem jest to szkoła godna polecenia innym rodzicom.”
“Kurs uzupełniający operatora wózka widłowego OK. Zdane za pierwszym razem.”
“To najlepsze przedszkole na całym świecie”
“Od ponad roku chodzę na zajęcia z aqua aerobiku, które prowadzi Ania. To był strzał w dziesiątkę! Miałam okazję być też na zajęciach innych instruktorek, ale Ania zdecydowanie jest najlepsza – pełna energii, zaangażowania, wszystko dokładnie pokazuje i tłumaczy, zawsze z uśmiechem. A odkąd wprowadziła ćwiczenia z taśmami, to już w ogóle „pozamiatała system”! Po każdych zajęciach wychodzę z ogromnym zapasem pozytywnej energii, prawie tak dużym jaki ma ona. Gorąco polecam kontakt z Anią, ale również korzystanie ze strefy basenowej i kawiarni - świetne miejsce!”
“Szkoła bardzo fajna. Uważam, że 4 lata w niej spędzone były naprawdę super. Nauczyciele profesjonalni, wymagający oraz przyjaźni uczniom. Placówka świetnie wyposażona dzięki kadrze dyrektorskiej, która ma pomysł na kształt i przyszłość ZSO. Ponadto podpisane umowy o kształcenie zawodowe techników w okolicznych zakładach związanych z profilem nauczania jest bardzo wygodne i ułatwia zdobycie praktyk. Nauczyciele przedmiotów zawodowych (górnicy), to praktycy, którzy potrafili zaciekawić i wiele nauczyć. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem tej szkoły lub szukasz dobrej szkoły dla swojego dziecka, to wybieraj ZSO na ślepo. Zresztą wyniki maturalne oraz z egzaminów zawodowych mówią same za siebie. Podejrzewam, że wszystkie złe oceny są wynikiem desperacji uczniów, którym nie chce się uczyć, a uważają, że wszystko im się należy i wszystko zrobiliby lepiej. A co do absolwentów, którzy "zostali na lodzie", to mogą oni podziękować sami sobie za swoją bezradność i kalectwo w poruszaniu się na rynku pracy.”
“Super szkoła i sala gimnastyczna”
“Gorąco polecam! Pełen profesjonalizm w każdym temacie!!!”