Przegląd katalogu
- 376 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 77% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 376 wyników
Przeglądaj school w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 376 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 39,980 opinii i ocen.
“Na lekcjach panuje bardzo swobodna atmosfera, która sprzyja w pokonywaniu bariery językowej. Polecam!”
“Bardzo profesjonalna sympatyczna i miła Pani Natalia, która klienta traktuje z szacunkiem co się rzadko zdarza. Opis produktu którym byliśmy zainteresowani perfekcyjny.”
“Najlepsze lata jakie mogło spędzić moje dziecko. Wycieczki iventy, super kadra.”
“To najlepsze miejsce dla naszych dzieci! Wartości, zasady i praca!”
“Najlepsza placówka w B-B. Niestandardowe i indywidualne podejście do dzieci. Ciekawe i odkrywcze zajęcia pobudzające małoletnich do najefektywniejszego rozwoju i odnalezienia pasji. Niezły start przed rozpoczęciem edukacji w szkole.”
“Świetne przedszkole, z doskonała kadra, ciekawymi zajęciami, pysznym jedzonkiem. Dzieciaki są doskonale zaopiekowane. Ładny, zadbany budynek i duży ogród z placem zabaw.”
“Serdecznie polecam. Egzamin praktyczny na kat. A zdany za pierwszym podejściem. Nauka jazdy pod okiem Roberta to czysta przyjemność. Jego wiedza i zaangażowanie przewyższa standardy. Zawsze cierpliwie odpowie na każde pytanie albo udzieli wartościowej porady. Robercie - lewa w górę!”
“Najlepszy sklep z wyposażeniem dla Osk na Śląsku. Pani Monika cudowna kobieta. Serdecznie polecam”
“Spędziłam tutaj najlepsze lata mojego życia i zawsze mogłam liczyć na nauczycieli jak chodzi o pomoc a nawet zwykłą rozmowę i będę tęsknić. Co prawda nie wiem czy będę grafikiem ale było warto”
“Bardzo fajne przedszkole , super opiekunki. Gorąco polecam”
“Jeśli ktoś ma małe dziecko to zachęcam do wysiłku i możliwości by wasza pociecha bezpiecznie i w miłej atmosferze kształtowała się do życia. Opieka znakomita, Panie miłe, kuchnia przystosowana na każde podniebienia, duży plac zabaw a i Sal jest wiele więc dzieci się nie nudzą.”
“Basen piękny i całkowicie odnowiony. Najładniejszy jest kiedy wieczorem w basenie palą się lampy , wtedy jest po prostu magicznie”
“Bardzo polecam, ławeczki przed boiskiem pierwsza klasa.”
“bylem tam tylko na kursach ale od przyszlego roku odwiedze to miejsce polecam”
“Świetna szkoła, wspaniali nauczyciele tylko minister edukacji to cham i ignorant”
“Ta szkoła to najlepsza placówka, serio. Atmosfera jest mega przyjazna, nauczyciele spoko i zawsze można liczyć na pomoc. Chce się chodzić na zajęcia i naprawdę łatwo połączyć naukę z normalnym życiem.”
“Nauczycielom zależy aby uczniowie stanowili elitę i żeby to pracodawcy bili się o nich. Poziom wysoki jak na samochodówkę, jeśli uczeń ma jakiś problem nie tylko z nauką, to większa część nauczycieli staje na głowie aby mu pomóc. Wiem ponieważ jestem sportowcem i częste wyjazdy wykluczyły mnie już z jednej ze szkół w Bielsku natomiast w tej nauczyciele wyciągnęli do mnie pomocną dłoń. W szkole miła atmosfera, ale przez to, że nauczyciele wymagają od uczniów, pojawiają się na internecie negatywne opinię, tych których szkoła w ogóle nie interesowała i mieli problemy w nauce. Wiec nie sugerować się takimi głupotami i śmiało dołączać do Elity uczniów na Filarowej!”
“Wysoki poziom nauczania, miła atmosfera oraz zawsze pomocni nauczyciele. Polecam każdemu!”
“Polecam! ja tam chodziłam do przedszkola i teraz chodzi mój Syn, nic dodać nic ująć Świetne przedszkole, Mile nauczycielki, Super atmosfera po prostu ŚWIETNE!”
“Absolutnie Fenomenalne Przedszkole, dające wielopoziomowe możliwości rozwoju dzieciom. Panie Przedszkolanki obdarzone oazą cierpliwości nadludzkiej. Dziecko po 10 miesiącach rozwoju w Tym Przedszkolu jest nie do poznania. Jakby skok rozwojowy 2 lata. Dzieci radosne, dzień wypełniony ciekawymi, zróżnicowanymi zajęciami, smaczna kuchnia własna, ogródek, Organizacja perfekcyjna. Serdecznie polecam”
“Świetne ciocie. Polecam. Córka szła bardzo chętnie.”
“Wspaniałe przedszkole, które dziecko wspomina z uśmiechem na twarzy. Bardzo dobrze zarządzane przez dyrekcję, panie wychowawczynie ciepłe, serdeczne, ale jednocześnie wymagające (szczególne uznania dla Pani Joli Wojniewskiej), a przy paniach asystentkach nie ma możliwości, aby dziecku spadł włos z głowy. Do tego duży ogród, na którym dzieci spędzają każdą możliwą chwilę i własna, zdrowa kuchnia.”
“Wykwalifikowana kadra. Bardzo ładne przedszkole. Profesjonalne podejście ❤️ gratuluję tak wspaniałego miejsca!”
“Posiłki super,trochę tego zjadłem polecam”
“Zdecydowanie polecam to przedszkole:) moje dzieci bardzo chętnie chodzą do przedszkola , maja super zajęcia i opiekę. Wszystkie Panie są sympatyczne i wkładają w swoją prace całe serce. Zajęcia w przedszkolu są urozmaicone i ciekawe. Jesteśmy bardzo zadowoleni☺️”
“Polecam! Świetna kadra, pyszne domowe obiadki! :)”