Pizza miała być po godzinie, dostawca przywiózł ją po dwóch godzinach i po zjedzeniu rewolucje żołądkowe także powątpiewam w jakość i świeżość produktów.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Palka ★☆☆☆☆
-
Bartlomiej Hanysek ★★☆☆☆
Czekałem prawie 2 godziny na pizze, która była taka twarda, że mógłbym uzywać jej jako młota. Brokuł jedyne czym smakował to wodą i niczym więcej. Kurczak był tak suchy, że aż pójde poczytać nieco literatury, aby mieć szerszy zasób słownictwa i móc to w przyszłości lepiej opisać. Pani z która rozmawiałem przez telefon miła, do obsługi nie mam zastrzeżeń. Pizza natomiast pomimo sporej ceny jest dnem dna. Mineło 30minut od konsumpcji a już mnie w brzuchu dyga. Nie polecam.
-
Paulina Mróz ★☆☆☆☆
Pizza przyjechała surowa, po telefonie do pizzeri nie było żadnego problemu z wymianą, Pani bardzo uprzejma.. natomiast na nową pizzę czekaliśmy ponad godzinę, i przyjechała niekompletna, zapomnieli o dodatkowym płatnym składniku. Często zamawialiśmy stąd pizzę, ale trzeba przerzucić się na inne miejsce, od dłuższego czasu jakość bardzo spadła i niejednokrotnie też opowiadali to samo znajomi.
-
No Name ★★★★★
Muszę podzielić się wrażeniami, bo pizza, którą ostatnio jadłem, była absolutnie fenomenalna! Już po otwarciu pudełka wiedziałem, że czeka mnie coś wyjątkowego a widok idealnie wypieczonych, złotych i puszystych brzegów zapowiadał prawdziwą ucztę. Ale to ciasto... to był prawdziwy majstersztyk i serce całego dania. Tutaj spód był idealnie chrupiący, a środek i brzegi – niewiarygodnie puszyste, lekkie i napowietrzone. Każdy kęs to była czysta przyjemność :-)) Na tak doskonałym fundamencie wszystko smakowało wybornie. Świeże, wysokiej jakości składniki, aromatyczny sos pomidorowy i idealnie ciągnący się ser tworzyły razem perfekcyjną harmonię smaków i tekstur. To nie był zwykły posiłek, to było prawdziwe kulinarne doświadczenie. Bardzo Mi smakowało :-) Dziękuje i pozdrawiam cały personel pizzerii :-)
-
Monika ★★★☆☆
Mam mieszane uczucia. Obsługa bardzo miła. - tutaj dałabym pięć gwiazdek. Co do pizzy - po prostu nie trafiła w moje gusta. To nie do końca moje smaki.
-
Sebastian O ja cie! ★★★☆☆
Coś się chyba zmieniło bo coś się popsuło. Spóźniona dostawa to tam jeszcze idzie przeżyć. Gorzej ze smakiem, strasznie się zepsuł. Mamy ochotę właśnie coś zjeść i lipa bo dobra pizzeria w okolicy nam odpada. Ostatnia serowa dobra była znowu.
-
Szymon Przybyłek ★★★★★
Polecam bardzo smakuje pizza oraz ostatnio trafiło mi się że trzeba było czekać 1h w czekałem 30 min naprawdę polecam i pozdrawiam obsługę
-
Grzegorz ★★★★★
Pizzeria od wielu wielu lat trzyma wysoki poziom. Pizza w dostawie zawsze ciepła i pyszna. Polecam
-
Alicja Wodecka ★☆☆☆☆
Pizzeria bardzo podupadła. Już drugi raz ta sama pizza zamawiana w sobotę nie jest adekwatną do swojej ceny. Dzisiaj zamawialiśmy 3 pizze. Dwie były w porządku, natomiast trzecia ''Frutti di mare'' katastrofa. Owoców morza jak na lekarstwo. Na każdym trójkąciku jeden, dwa, w porywach trzy sztuki. Dodatkowo był tuńczyk, chociaż też były go śladowe ilości. Tak tragicznej pizzy za niemałe pieniądze dawno nie jadłam.
-
Nienakoxowany ★☆☆☆☆
Niemal wszyscy dostawcy przywożą mi świeżą pizzę. Niemal-bo poza jednym. Nie wiem czy jest niekompetentny, czy co ale za każdym razem gdy TEN dostawca, dowozi mi pizzę, ma ona zawsze bardzo twarde ciasto i jedząc mam wrażenie jakby była ogrzewana kilka razy. Zamawiam regularnie i to nie pierwszy taki przypadek. Dlatego jedna gwiazdka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria "Maximus"?
Pizzeria "Maximus" znajduje się przy Jana III Sobieskiego 56, 42-580 Wojkowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria "Maximus"?
Można skontaktować się z Pizzeria "Maximus" pod numerem +48 323 602 563
Jak można dotrzeć do Pizzeria "Maximus"?
Do Pizzeria "Maximus" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku