Przegląd katalogu
- 53 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 98% Ze zdjęciami
Znaleziono 53 wyników
Przeglądaj restaurant w Katowicach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 53 wyników w Katowicach, Śląskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 43,902 opinii i ocen.
“Korzystam z tego obiektu od niedawna ale już bardzo mi się podoba. Siłownia jest nieduża w porównaniu z tą z której korzystałam do tej pory ale posiada wszystkie urządzenia żeby się porządnie styrać. Atmosfera jest fajna, super trener. Na razie minusów nie zauważyłam. Zachwycił mnie basen. Czysty, ładny pachnący. Ciepła nie przechlorowana do granic możliwości woda. Nie ma rozmiarów olimpijskich ale ma wystarczające żeby popływać, zmęczyć mięśnie i się zrelaksować. Byłam o 16:00 i było kilku ludzi cały tor był dla mnie mogłam wygodnie pływać. Obok można się dogrzać w fajnym jacuzzi i poczuć jak truskawka w musującym szampanie. W damskiej szatni czysto, ładnie pachnie, leci relaksująca muzyczka. Ciekawią mnie sauny i pozostałe atrakcje. Na pewno będę korzystać regularnie. Polecam.”
“Bardzo miła obsługa i na prawdę dobre jedzenie. Za bardzo niską cenę można kupić cały domowy obiad przyrządzany przez Panie, które znają się na swoim rzemiośle. Jem tam codziennie i nigdy nie byłem zawiedziony. Najbardziej polecam kotlety gryczane. Drogie Panie, ukłony!”
“Bardzo duża oferta, przez co ciężko było zdecydować na co mam ochotę. Krótka rozmowa z kelnerem na temat upodobań, życzeń i zaproponowano mi Butter Tikka Masala z jagnięcina- pysznie, smaki rozpływające się po języku. Poziom pikanterii wyważony, przyjemny, w punkt. Zamiast ryżu - garlic naan. Od samego wejścia do restauracji sami szeroko uśmiechnięci pracownicy, przytulnie, kolorowo, warto przyjechać i spróbować.”
“Duże zaskoczenie, z zewnątrz wygląda jak zwykły pub, jednak na potykaczu była informacja o menu szparagowym, więc weszliśmy i okazało się że miejsce to tak naprawdę restauracja z rozbudowanym menu. Pyszny smalec i ogórki jako czekadełko. Świetny oryginalny matjas i moje pierwsze szparagi w tym sezonie. Chętnie spróbuję innych pozycji przy okazji kolejnej wizyty w Katowicach.”
“To miejsce to niebywale pozytywne zaskoczenie. Śmiało mogę stwierdzić, że dla mnie to obecnie najlepsza Grecka restauracja na Śląsku, a jadłem praktycznie we wszystkich. Jedzenie jest świeże, dobrze doprawione i nie musimy długo czekać nawet przy sporym obłożeniu. Ceny uczciwie. Ogólnie Greco jak pamiętam jest w tym miejscu już od kilkunastu lat i jeśli jakość się nie zmieni to mam nadzieję, że będzie działało kolejne lata. Pamiętam jak jadłem tutaj naście lat temu i obecnie jakość jest bardzo dobra.”
“Restauracja Sajgon to prawdziwy skarb dla miłośników kuchni orientalnej! Jedzenie jest nie tylko przepyszne, ale również przygotowane z najwyższą dbałością o jakość składników. Każde danie zachwyca autentycznym smakiem i aromatem, a przy tym ceny są naprawdę przystępne. Atmosfera w lokalu jest bardzo przyjemna, a obsługa miła i profesjonalna. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą spróbować doskonałej kuchni orientalnej w świetnym wydaniu!”
“jestem bardzo zadowolony wczoraj robiłem 18 dla rodziny jedzenie bardzo dobre i bardzo duzo za fajne pieniądze obsluga przemiła pani szefowa doradzila bardzo dobrze kazdemu wszystko smakowało serdecznie polecam to miejsce na imprezy jak i rowniez na obiad”
“Jedzenie jest przepyszne i świeże, a atmosfera bardzo przyjemna!! Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam wszystkim, którzy chcą spędzić miło czas przy dobrej kuchni❤️”
“Świetne lokalne dania śląskie jak rolada, żurek, śledź czy choćby rosół. Ceny są bardzo przystępne. Odwiedziliśmy tę restaurację ponieważ zatrzymaliśmy się hotelu, w którym się znajduje. Restauracja także steruje świetne śniadania (hotel).”
“Polecenia godne są lunche. Dobra zupa krem paprykowy z pestkami dyni lub zielone chili z ryżem. Cena lanczu nie odstaje na poziomie okolicznych lokali. Bardzo miła obsługa, szybko cię zauważa i opiekuje. Koncepcja tego lokalu jest bardzo elastyczna i przyjmuje tu się gości różnych wydarzeń MCK, ale też ludzi z ulicy. Dostępny jest też Ogródek.”
“Bar superowy pod Bożą opatrznością”
“Świetne miejsce z naprawdę genialną obsługą, na ten moment nie ma dla mnie lepszego miejsca w kategorii szybko/smacznie. Porcje są wystarczające i co najważniejsze przygotowane z dobrej jakości składników. Amatorzy piekielnej kuchni również znajdą coś dla siebie :)”
“Drinki bardzo dobre, fajny wystrój, generalnie duży plus”
“To jest jedna z żabek która jest z klasą. Zawsze wszystko świeże. Ale najlepsza obsługa jest non stop. Chyba że Pan obsługuje to trochę drętwo. Poprostu chce tylko sprzedać. Co ile będzie jutro więcej. Ale pani miła bardzo pogada życzy miłego popołudnia. Tak trzymać..”
“Wszystko było ok jak na azjatycką kuchnię w galerii. No może poza tym, że obsługa słabo mówi po polsku i finalnie dostałem inne danie niż chciałem. Ale o tym co dostałem rozmawialiśmy wcześniej i z kontekstu panowie z obsługi mogli wywnioskować, że je chcę zakupić. Było bardzo dobre, ciepłe i świeże i naprawdę nie narzekam. Za to polecam! :-)”
“Tradycyjna, krótka karta. Bardzo miła obsługa. Obłędna zupa grzybowa warta stałej pozycji w karcie. Jeśli poprawią się surówki, będzie idealnie. Naprawdę warto zajrzeć.”
“Świetne miejsce, do którego chce się wracać. Dziś byliśmy w Bierhalle w Katowicach i jesteśmy absolutnie zachwyceni. Zupa gulaszowa – rewelacja: pikantna, idealnie doprawiona, z doskonałej jakości wołowiny, porcja naprawdę bardzo duża. Dodatkowo ogromny plus za poczęstunek – szef (właściciel/kierownik) przyniósł nam do spróbowania zupę stroganow. Przepyszna, aromatyczna, z grzybkami i polędwicą – klasa sama w sobie. Do tego lane piwo pszeniczne – pierwsza klasa. Obsługa na najwyższym poziomie: serwis prowadzony przez samego szefa, a szef sali czujny, obecny, dostępny dla każdego gościa. Takie podejście do klienta to dziś rzadkość i zasługuje na najwyższą ocenę. Pełen profesjonalizm, świetna rozmowa, prawdziwa gościnność. Z całego serca polecam i na pewno jeszcze tu wrócimy, choć ceny dosyć wysokie”
“Ja byłem dzisiaj zapiekanka bardzo dobra i frytki za 6 zł małe super :) nie rozumie komentarzy jak ktoś chce super burgera albo kraftowe zapiekanki to można wydać 2x tyle i będzie zadowolony a na kurczaka z chęcią jutro przyjdę. Ja lubię takie miejsca, wiadomo lepsze są burgery z burgerowni ale to tak jak porównywać kraftowy kebab do kuli mocy czasami ma się ochotę na taką kule mocy a przynajmniej ja :) pozdrawiam”
“Bardzo dobre domowe obiady w dobrej cenie. Polecam.”
“Na początku warto wspomnieć, że nie lubię zbytnio sushi, natomiast w Kyoto znalazłem coś dla siebie- burger ze stekiem bardzo ciekawy i smaczny. Sushi według relacji osoby towarzyszącej i mojej próby także bardzo dobre. Desery również bardzo dobre - fondant płynął idealnie. Obsługa bardzo profesjonalna, miła, zna kartę i wie co serwują.”
“Obiadek jak za dawnych lat u mamy, przemiła obsługa no i te jedzenie najlepsza knajpka na mieście 5* to za mało POLECAM WSZYSTKIM na wynos i na miejscu”
“Dziś świeży sandacz filet ze skórą piekny i smaczny o dziwo cena ta sama co rok temu w grudniu.”