Opinie

  1. Monika ★★★★★

    Jedzenie pyszne, domowe obiadki często bywam w tym lokalu i zawsze chętnie wracam zarówno po obiadki na miejscu jak i na wynos , obsługa miła zawsze uśmiechnięta panie chętnie doradza co wybrać. Polecam z całego serca to bistro.

  2. Rafał Urbanek ★★☆☆☆

    Byłem wiele razy i było bardzo dobrze do dzisiaj. Zamiast dorsza zaserwowano mi czarniaka. I gdyby było to jasno opisane w menu że to jest dorsz czarniak to byłoby w porządku i zgodnie z przepisami. Opis był jednak inny, że jest to dorsz. Mało tego , na wszelki wypadek dopytałem Panią z obsługi czy aby na pewno to jest dorsz a nie dorsz czarniak. Odpowiedź była twierdząca, że to dorsz. Po zakupie i próbie konsumpcji co zobaczyłem to mogą Państwo obejrzeć na załączonym zdjęciu. O smaku prawdziwego dorsza i białego kruchego mięsa można zapomnieć. Wielka szkoda. Ziemniaki i surówka były dobre, reszta ląduje w koszu.

  3. Yang Kaeul ★★★★★

    Jedzenie jest przepyszne i świeże, a atmosfera bardzo przyjemna!! Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam wszystkim, którzy chcą spędzić miło czas przy dobrej kuchni❤️

  1. Seb96 ★☆☆☆☆

    Zamówiłem dziś pierogi ruskie z Dania dnia na wynos, gdy wróciłem do domu i otworzyłem pudełko to moim oczom okazała się niespodzianka w postaci długiego czarnego włosa. Jedzenie trafiło prosto do kosza!!! Proszę zwraca większą ostrożność co pakujecie z lini bemarowej i nosić czepki jak komuś z obsługi wypadają włosy. Nie polecę tego miejsca nikomu.

  2. Jan Nowak ★★★★☆

    Za te pieniądze można zejść lepiej, ale jeśli akurat tędy przechodzisz i chcesz zjeść szybko jadalny obiad to będzie to dla Ciebie dobre miejsce. Szybkość i lokalizacja to główne atuty tego miejsca. Cena nieco wysoka w stosunku do jakości. Natomiast jakość nieco niższa od najlepszych tego typu lokali. W zasadzie w cenach jakie tutaj panują można spokojnie zamówić w okolicy lepsze jedzenie przygotowywane pod zamówienie. Ja z braku czasu będąc głodnym po zakupach w Obi wskoczyłem na schabowego który był w miarę dobry. Na tyle dobry na ile czekający w bemarze ciepły kotlet dobry jeszcze może być. Kupiłem obiad, zjadłem i po 10 minutach byłem już w drodze do samochodu.

  3. Kruked Eight ★★★★★

    Nie wiedziałem że jedzenie z marketu może być tak dobre, schabowy na pół talerza dobrze rozbity bez żył i kości, ziemniaczki z koperkiem i marchewka z groszkiem, zupa warzywna również Dobra dużo warzyw, ogólnie dobre domowe jedzenie za dobre pieniądze, wydając 35 złoty pełny obiad i człowiek najedzony. Polecam zamiast kebaba za 30 zł dokładasz 5 i masz pełny obiad. Napewno odwiedzę poraz kolejny, brakowało tro he Maggi w marchewce z groszkiem i pieprzu na schabowy ale tak to mega

  1. Marzena Kurczyk-Mazur ★★★★★

    Pierwszy obiad zjadłam w Sierpniu oraz Wrzesniu bo chciałam zjeść jednak coś dobrego, i przesto poszłam do OBI. Moje pierwsze wrażenie było takie, że doś dużo ludzi i duży wybór jedzenia. Obsługa to zależy chyba od ich dnia. W czwartek również byłam i wziełam jeszcze zupę pomidorową z makaronem dobra była a drugie danie no tylko te ziemniaki takie jakieś nie dobre mi się trafiły ale reszta to palce lizać. Za wszystko zapłaciłam już drożej 33 zł a ostatnio 26 zł. Jeżeli chcesz zjeść dobrze i smacznie to Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MEGA-SMAK?

MEGA-SMAK znajduje się przy Rolna 4, 40-555 Katowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MEGA-SMAK?

Można skontaktować się z MEGA-SMAK pod numerem +48 661 100 418

Jak można dotrzeć do MEGA-SMAK?

Do MEGA-SMAK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements