Przegląd katalogu
- 470 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 470 wyników
Przeglądaj restaurant w Częstochowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 470 wyników w Częstochowie, Śląskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 248,369 opinii i ocen.
“Organizowaliśmy przyjęcie na roczek i chrzest córki. Obsługa na medal, wszystko podane jak ustaliliśmy, sprzątane na bieżąco, z niczym nie było problemu. Jedzenie - pyszne! Nie dało się przejeść! Wszystko świeże, domowe, smak super. Wszyscy goście zadowoleni, na pewno przy organizacji następnych przyjęć również się tu zgłosimy.”
“Bardzo dobre jedzenie (prztestowaliśmy 2 pizze, sałatkę cezar, schab po zbójnicki, polendwiczki w sosie borowikowyn, spagetti bolognese). Przystępne ceny. Jedzenie szybko podane. Niewątpliwym plusem jest również kącik dla dzieci. Jest to salka z dużą częścią wydzieloną dla dzieci i dwoma dużymi stołami. Kącik może nie jest wyposażony szałowo, ale pozwala na konfortowe spędzanie czasu rodzin z dziećmi, co nie jest takie proste w Częstochowie. Oddzielna salka dla pozostałych gości sprawia że nie wszyscy muszą jeść w towarzystwie dzieci. Polecam”
“Najlepsza żabka w okolicy. Niesamowicie sympatyczna obsługa. Zakupy w tym sklepie to sama przyjemność.”
“Za każdym razem wszystko jest w porządku. Bardzo dobre sushi, miła i pomocna obsługa, szybki czas realizacji zamówienia oraz zawsze wcześniejsza dostawa niz przewidywana. Polecam”
“Kebab w tym miejscu zaskoczył mnie. Warzywa wyglądały na świeże i były świeże, kolor miały taki jaki powinien być, były chrupiące i tryskały swoim sokiem w trakcie jedzenia :) mięso dobre. Kebab standard to tak na oko 30cm. Czas oczekiwania to około 10 minut w sobotę około 14:10 :) Za 25 PLN najadłem się :) i było warto ;)”
“Stacja jak inne. Miła obsługa. Polecam”
“Super miła obsługa, pyszne jedzenie, wszystko w najlepszym porządku. Polecam...”
“Byłam tam na koncercie. Lokal niewielki, ale klimatyczny, do tego sympatyczna obsługa. Ciekawe i smaczne jedzenie- czarne pierogi są fantastyczne, polecam również tacę z przekąskami i herbatę z dodatkami.”
“Lomobar to miejsce stworzone z pasją. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - drinki alkoholowe jak i bezalkoholowe, oryginalne herbaty zimowe i wiele innych. Pozycje w menu niejednokrotnie Was zaskoczą ;) na szczególną uwagę zasługuje nie tylko smak, ale również wysoka estetyka podania. Oprócz napoi można tutaj również dobrze zjeść. Szczególnie polecam hot dogi z kiełbaską podawane w bułce z lokalnej piekarni - niebo w gębie. Jeżeli chodzi o atrakcje można tutaj pograć w bilard, jak i w różne planszówki. Bardzo miła i kompetentna obsługa. Ceny naprawdę pozytywnie Was zaskoczą! Polecam serdecznie :)”
“‘Boulangerie’ to prawdziwie przytulna restauracja śniadaniowa. Od wejścia towarzyszy nam cudowny zapach kawy i jedzenia. Na sobotnie śniadanie poszliśmy we czwórkę, ale dwa dni później wybrałam się tam z mężem ponownie. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Począwszy od angielskiego śniadania, sałatek, wyboru jajecznic i omletów, przez naleśniki, owsianki, kiełbaski i wegetariańskie wersje, aż po lekkie opcje śniadaniowe, przekąski I desery. Wszystko było świeże i ładnie podane. Pieczywo do omleta i jajecznicy zaserwowano oddzielnie w koszyczku. Naleśniki z serem podano ze świeżo pokrojonymi owocami. Angielskie śniadanie wyglądało wykwintnie i smakowało wyśmienicie. Do tego różne rodzaje herbat i naprawdę dobra kawa. Uroku dodawały uśmiechy kelnerek i ogromna wyrozumiałość. Ceny bardzo przyzwoite, biorąc pod uwagę smak, świeżość i profesjonalizm obsługi. Wszystko zależy od wybranej opcji, ale np. cena mojej francuskiej jajecznicy ze szczypiorkiem to 19 zł, a naleśników mojego męża – 22 zł. Do tego latte za 16 zł i zwykła herbatka – 9 zł. Urzekło mnie też przesłanie umieszczone na ścianie: „W tej restauracji jesteśmy normalni. Popełniamy błędy, wybaczamy, przepraszamy, uczymy się, śmiejemy się, prawdę mówimy, kochamy, żyjemy, płaczemy, ale przede wszystkim dbamy o Twoje zdrowie. Używamy sprawdzonych, zdrowych (bez chemii) produktów.” Bardzo dziękuję za to doświadczenie. Z pewnością wrócę, kiedy znów będę w Częstochowie.”
“Dużo towaru..dość przestronny sklep..bardzo miła obsługa..polecam”
“Bardzo pyszne delikatne a zarazem lekko pikantne jedzonko polecam zdecydowanie każdemu spróbować Indyjskiej kuchni”
“Chyba najlepsza pizza w mieście. Lokal niepozorny, między blokami ale jedzenie świetne. Prawdziwe włoskie składniki, szczerze polecam”
“Bardzo dobre jedzenie, duży wybór . Pani kelnerka bardzo miła i pomocna :)”
“Bardzo fajna restauracja z miłym personelem i smacznym jedzeniem. Mielismy okazje spróbować pizze oraz widoczny na zdjeciu makaron. Bardzo polecam to miejsce!”
“Jak zawsze jedzenie 10/10. To dla mnie i żony najlepszy lokal w Częstochowie - jedzenie zawsze na najwyższym poziomie. Duży plus za duże porcje - są lokale w których płaci się dużo ale porcje są niestety małe, tutaj na szczęście nie można narzekać i liczę że duże porcje się nie zmniejszą jak to niektóre firmy i lokale lubią tak oszukiwać klientów. Pozdrowienia dla kucharzy - wielkie dzięki! :)”
“Bardzo dobre jedziecie, delikatne aż rozpływa się w ustach. Jeżeli chcesz coś zjeść ale nie byle co to polecam ZŁOTY GARNIEC ! Miejsce super.”
“Świetna włoska restauracja w Częstochowie! Obsługa na absolutnie super poziomie-uprzejma, profesjonalna i bardzo pomocna. Jedzenie po prostu mega: autentyczne smaki, doskonała jakość i czuć, że używane są oryginalne włoskie składniki. Każde danie było perfekcyjnie przygotowane i pięknie podane. Zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać. Gorąco polecem!petarda”
“Bardzo przyjemna restauracja z latwym dojazdem z dk1. Bardzo smaczne dania wykwintn, za przystępną cenę. dużym zaskoczeniem był kącik dla dzieci. Dziewczynki po obiedzie pięknie się bawiły a rodzice mogli napić się spokojnie kawy i rozgrzewającej herbaty. polecam tym, którzy są przejazdem przez częstochowę i pozostałym również..”
“Bardzo smaczne domowe obiady. Polecam”
“Boze jakie to wszystko dobre ,polecam.z calego ,i bardzo sympatyczna Pani”
“Jedzenie przepyszne! obsługa miła:) Dj który rezyduje w Szafranie rewelacja! od pierwszego tańca do 5 rano parkiet pełny:)!”
“Urodziny cioci wyszły super, największa pochwała dla obsługi, na bieżąco sprawdzały czy nic nam nie potrzeba, czy coś dołożyć itp .,jedzenie też pyszne, atmosfera bardzo fajna polecam wszystkim :)”
“Wracając z wakacji zajechaliśmy tutaj na jedzenie i nie żałujemy. Jedliśmy schab z pieczarkami i serem, filet po hawajsku oraz pierogi z mięsem +dodatki. Bardzo smaczne jedzenie, miła obsługa i dobre ceny – idealne miejsce na codzienny, pyszny i domowy obiad. To naprawdę Dobra Porcja, polecamy :)”
“Jedzenie bardzo dobre, domowe. Niepozorne aczkolwiek smaczne bistro z normalnymi cenami. Nietypowo jedzenie nakładają pracownicy obsługi co ma zalety i wady. Ogólnie polecam. Zupy zawsze bardzo gorące.”
“Byliśmy na 70-tych urodzinach wujka. Fenomenalnie przygotowane bardzo smaczne jedzenie. Wszystko świeże i z bardzo dobrej jakości produktów obfita i urozmaicona zimna płyta jak też podane potrawy na gorąco. Widać, że ktoś wkłada wiele serca i dużo dbałości w przegotowanie tego przepysznego jedzenia. Obsługa (tzn. miłe, sympatyczne i bardzo pracowite dziewczyny) również zasługuje na uznanie.”
“Smacznie, z miłą obsługą, w przystępnych cenach. Czego chcieć więcej?! Zestaw dnia dzisiejszy curry z kurczaka plus ryż lub warzywa pieczone z kopytkami, do tego zupa jarzynowa - wszystko bardzo smaczne.”
“Bardzo dobre obiady, w środku czysto, dużo miejsca dla gości, posiłki na wagę . Opłaca się chodzić po 16-stej bo ceny spadają o połowę.”
“Bardzo miła obsługa,przepyszne zarówno zupy jak i drugie danie,porcje mega duże,ceny bardzo niskie a jakośc jedzenia jest na wysokim poziomie,miłośnicy prostych domowych a zarazem smacznych obiadów na pewno nie będziecie zniesmaczeni. Polecam i na pewno powrócę za kilka dni.”
“Przed chwilą odebrałam stripsy i frytki bardzo dobrze zrobione smaczne jezeli beda nadal jak te co dzisaj spałaszowałam bede zamawiać, polecam nawet dla dzieci sa bardzo smaczne do tego gorace ,nie maja podejscia do kfc czy innych sieciowek delikatnie doprawione chrupiace ,frytki te, dobre nawet gdyby miały bydz mrozone Do tego tortilla kebab duza wołowina i kurczak gorące, mieso ,dobre w tym warzywa z sosem czoskowym Polcam do spróbowania wszystkim niezdecydowanym!!! Teraz słowo do krytyków jak ktoś chce znaleźć to zawsze znajdzie ,nawet kolor frytek bedzie nie ten, jednym słowem zeżarłes napchales kaldun to zamknij gebe i wytrzyj ja zanim wyjdzie z niej burak i”